reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej kobietki:tak:.
Widzę że nudy ciąg dalszy :tak:.Ale jeszcze może z tydzień i wszystko wróci do normy.Mam taką nadzieje :tak::baffled:.Pewnie lada chwila wszystkie zaczną wracac z Pl to zacznie się ruch na forum:tak:;-).
U nas nic ciekawego się nie dzieje Oli śpi a Krystian z R w kulkolandzie :tak:.A ja się ciesze że mam chwile spokoju:tak::-D.
agnieszkaUk wszystko zależy od tego ile chcesz przeznacyc na prezent:tak:.Ja myślę że wszystkie samochodziki odpychane i nie tylko są super dla rocznego dziecka:tak:.
A ja muszę miec oczy szeroko otwarte bo Krystian sobie wymyślił ze nauczy chodzic Oliviera i co chwile go podnosi albo co gorsze wsadza go na swoje łóżko:sorry2::crazy:.A Oli oczywiście szczęśliwy że może sobie stac na nóżkach :tak:.ale ja nie bardzo :crazy:.
Nic uciekam robic obiad bo sam się niestety nie zrobi:baffled:.
 
reklama
Czesc:-)
Ja tylko przelotem zajrzalam co by sprawdzic co tu sie dzieje bo pomimo pogody jestem dzis zabiegana troszeczke.
Chociaz odpukac wyszlo przed chwila sloneczko i troche przegonilo chmurki wiec jest szansa na maly spacerek dzisiaj jak tata wroci z pracy:tak:

Wiec dziewczynki Wy za bardzo sie nie wypowiadacie co do terminu to ja zapraszam na czwartek na godz 10-11 jak wolicie:tak: Mam nadzieje ze znajada sie chetne:tak:
Nie wiem tylko co z Graziul i Natalka bo one tez byly chetne a nie wiem czy zagladaja na forum:sorry2:
A teraz uciekam konczyc obiadek bo zaraz maz z pracy wraca. Zajrze jeszcze pozniej to napisze cos wiecej. Papatki
Aha i jak ktoras potrzebuje adres to pisac:)
 
witajcie z wieczorka
u nas nudy do potegi tak jak i moje lenistwo:-(. w weekend R zlozyl nam komode tak wiec dzis zrobilam generalna selekcje w łaszkach.
jutro mamy wizyte u dentysty uuuu troche sie stresuje:-(. wogole to czuje sie mega depresyjne:szok::-( jej jak ja biedna jestem:-(powaznie takie lenistwo mnie ogarnia i glupie myslenia ze sama w szoku jestem:baffled: nawet czekolada nie pomaga. dlatego w piatek wyruszam na zakupy, a zaczynam od ebay'a:-D i poczty kwiatowej:tak: uwazam ze w wydawaniu pieniedzy o jestem rewelacyjna:-D
kasia8118/ justysiak/mojadzidzia-dzieki za podpowiedzi w sprawie prezentu. nie nawidze kupowac prazentow dla mezczyzn/normalnie nie znosze,moj R za 3 tygodnie ma urodziny-jejjj jego prezent to dla mnie wyzwanie, ale juz podjelam ostateczna decyzje:-D
 
Hej dziewczynki!
U mnie rowniez nudy,S poszedl na noc do pracy wiec zostalysmy same Mam powazne plany na wieczor zeby zabrac sie za prasowanie ale nie wiem co z tego wyniknie bo musze Dusi kapiel przyszykowac:dry:
AgnieszkaUk zdradz rabek tajemnicy co wymyslilas na prezent dla R bo S tez niedlugo ma urodziny :baffled:
 
Ostatnia edycja:
hejka ,u mnie nuuudy ,i jeszcze ta pogoda wiec nic sie nie dzieje :crazy: ,ale zeby nie bylo -bylismy dzis na usg i ....jest DZIEWCZYNKA !!:-)
Mojadzidzia -gratulacje ,grono ciezarowek powieksza sie :-)
 
mojadzidzia-/KRZYK RADOSCI/ gratulacje kochana:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

a R kupuje nowy bluetooth.myslalam nad dvd do auta ale to by byl prezent dla mnie i nikoli:-) wiec to zakupimy pozniej
renuska-tobie rowniez gratulacje/dziewczyna:-)
 
Mojadzidzia ,Renuska Wowwwwwwwwwwwwww Gratulacje:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)Cóz za emocje fundnełyscie na wieczór:szok::szok::szok:strasznie sie z wami ciesze.
A ja o swoich nudach to lepiej nie wspomne ,totalna klapa.A nie przepraszam dzisiaj oprasowałm chyba wojsko .Tyle sie tego nazbierało przez tydz:-D:-D:-D
Nic zmykam do asdy:-p
 
No nie normalnie jestem w szoku super wiadomosc :tak::tak::tak::-):-):-).mojadzidzia wielkie gratulacje:tak:;-);-);-);-):-):-):-)!
Renuska
a tobie kochana gratuluje córeczki i domyślam się że jesteś bardzo szczęsliwa z tego powodu:tak::tak::tak::-):-).
 
reklama
Co za wiesci na wieczor!!!!!!!!!!

MOJADZIDZIA SERDECZNE GRATULACJE KOCHANA!!!!!
RENUSKA TOBIE ROWNIEZ GRATULACJE Z OKAZJI DZIEWCZYNKI!! no to bedziesz miala parke super:tak::tak:
 
Do góry