reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam mamusie!!!
natalka1990,tynia i wiki mieszka nam sie super,sasiadow mamy bardzo cichych,nasz flat jest na parterze,za oknami zielono,wiewiorki wyczyniaja harce kazdego dnia-czasami mam z nich sporo smiechu bo wyglupiaja sie jak kotki :tak: mam blisko do miasta,ok 10min spacerkiem,niedaleko domu duzy park,takze jestesmy bardzo zadowoleni Dusia spi w swoim pokoiku,ale budzi sie jeszcze przynajmniej raz w nocy a pozniej nad ranem na mleczko Bylam tez dwa razy na play group-zaprowadzila mnie sasiadka i musze wam powiedziec ze bez porownania z Bradford,naprawde super :tak:
Ania1812 jak sie czujecie w Pl,pewnie cala para korzystacie z wakacji,znalazlas juz szkole na Filipka?
roksanna1 czyzbym o czyms nie wiedziala....naprawde planujecie jakas akcje na dzidziusia? :dry:
ok uciekam bo Dusia marudzi :baffled:
 
reklama
Witam laseczki :-).Ja się nie odzywam bo po pierwsze jestem leniwa i mało co chce mi się siedziec przy kompie a po drugie jakoś czasu brak przy chłopakach wiecznie jest co robic:tak:.
Krystiana strasznie nosi normalnie wulkan energii a Oli trochę marudny bo mu się pierwszy ząbek przebija :tak:.W nocy budzi się po kilka razy na mleko:sorry2:.No nic mam nadzieje że to chwilowe :sorry2:.
Pogoda dzisiaj nawet niczego sobie oby jutro było podobnie :tak:.
mojadzidzia no to fajnie że jesteś zadowolona z mieszkania i co ważne z okolicy:tak:.
agaam ja chętnie wpadnę na kawkę do Ciebie mi pasuje wtorek,środa lub czwartek:tak:.
roksanna działaj działaj czas Ci kochana leci nieubłaganie :tak:;-).
alex Gratulacje super wiadomosc:tak:;-).
Natalka
a wy już zmieniliście mieszkanie?Muszę oddac Ci to koło co pożyczyłaś mi dla Oliviera:tak:.
Nic uciekam bo Krystian się nudzi:baffled:.
 
Dziendoberek, słoneczko dzisiaj pięknie świeci :-D , aż chce się coś zrobić z dzisiejszym dniem. Nie wiecie czy w Lister jest karuzela? Może bym się wybrała tam.
Agaam ja niestety ze spotkanka odpadam, ponieważ we wtorek przylatuje do nas na dwa tygodnie mama naszego śp. kolegi. Nie wiem jak ona będzie miała zorganizowany dzień. Przylatuje by spędzić trochę czasu ze swoim kilkuletnim wnukiem, a nie ma gdzie się zatrzymać. Więc skorzysta z naszej gościny.
Mojadzidzia świetnie, że nowe miejsce się wam podoba. Najważniejsze jest to by dobrze czuć się we własnym domu :tak:
Rokasana - właśnie działaj :-p
Tynia i Wiki - to samo co Roksana :-p
Natalka- ja ostatnio o mało nie kupiłam synowi węża zbożowego, ale jak pomyślałam, że mógłby mi zjeść moją puchatą kuleczkę :szok::no: i zrezygnowałam.
Agnieszkauk - ja też się boję dentysty ale chodzę, a mój broni się nogami i rękami :wściekła/y:, a później zdycha :crazy: .
A to moja sunia przed i po zabawie z Chrisem :szok:
 
Ale tu dzisiaj pusto. Chyba wszystkie korzystają z pogody :tak:
Niestety do Lister Parku dzisiaj nie dotarłam, ponieważ kilka godzin chodziłam po sklepach z moim starszym synem by kupić mu rower. Za kilka dni ma urodziny :szok: Jak ten czas leci. No i na końcu kupiłam w JJB. Jutro jadą odebrać z P., ponieważ ja chcę by złożył go ktoś kto sie lepiej zna i w razie czego by bez problemu reklamować. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale lepiej się zabezpieczyć.
No nic uciekam do mojego malucha, bo już broi :no:
 
good morning:-)
i wiecie co-to tyle co chcialmam napisac:-D dzien zapowiadlal sie ladnie dopoki u nas nie zaczelo padac. zaliczylysmy z nikolka rano sklep-bo moj kochajacy maz juz nie zdazyl pojechac po bagietki dla nas:angry: nogladnelam fajny film z bollywood/jestem fanka takich filmow/ na disney chanel no i biore sie za sprzatanie:baffled:

aagam-mi pasuje tylko piatek:-( takze ja odpadam ze spotkania.
 
Czesc:-)

Ja tylko na chwilke zobaczyc co sie dzieje ale w tym problem ze nic sie tu nie dzieje:-p

To co z tym spotkaniem bo poki co na tak wypowiedziala sie KAsia8118 wiec decydujcie sie dziewczynki ja nadal czekam na konkretny dzien:tak::tak:
Zajrze pozniej bo poki co obowiazki wzywaja;-) Paaaaa
 
Hej dziewczynki!
Ale umilklyscie po wakacjach :baffled: u nas dzien pizamowy-ze wzgledu na samopoczucie i pogode (oczywiscie),przez to lenistwo obiad mielismy o 18 :-p:-p
AgnieszkaUk w sprawie prezentu to ciezka sprawa,ja mam 2siostrzencow,w dodatku jestem ich mama chrzestna i za kazdym razem kiedy zblizaja sie urodzinki albo gwiazdka to dostaje powaznego bolu glowy,uwazam ze dziewczynkom zdecydowanie latwiej wybrac jakis fajny prezent,na twoim miejscu wybralabym jakas interaktywna zabaweczke,Dusia lubi te ktore spiewaj-w przeciwienstwie do mnie :dry::-D
Agaam ja odpadam ze spotkania,S pracuje na nocki i nie mialabym sie jak dostac,chyba ze jakis autobus znajde to nie ma problemu,napisz mi prosze adres na priv. ;-)
tynia i wiki jak tam wiktoria i jej brzuszek? bylas u lekarza?
 
reklama
Dzień doberek;-)
Mi juz goście wyjechali:-(a my z alku do wczoraj ogarniałysmy domek:-Da przedewszystkim odsypiałyśmy pobyt gosci:tak:Amelka jak przytnie komara to jej niema z 5 godz.:szok:ale juz wracamy do rutyny.
Agaam Jezeli chodzi o spotkanko to jestem za ,ale alku cos mi zaczyna smarkać i lekko kaszle.Zobaczymy co sie z tego rozwinie:sorry2:
agnieszka uk Moze jakieś autko:sorry2:to zalezy jaki masz budzet
mojadzidzia Fajnie ze wkońcu macie swoje miejsce
ide poóc dziecku sie ubrac,bo pcha dwie nogi do jednej nogawki:-D
 
Do góry