reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Aniu dziękuję ale ja na facebooku wpisałam złą datę urodzin. Ale nic nie szkodzi mam urodzinki za 9 dni. Jesteś już zwolniona z życzeń :-p:-p:-p

Ej bo chciałam być pierwsza:-D:-D:-D Za 9 dni najwyżej zrobię kopiuj- wklej;-)
Coś ostatnio ucichłaś i mojadzidzia też. Nie ma jeszcze podłączonego internetu?
 
reklama
Padac musi-bo przeciez okna dzis pomylam:eek::eek::eek::crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ANIA-no ja juz tez chcialam Roks.wysylac zyczenia po przeczytaniu dzis Twego posta:-D:-D:-D:-p
NATALKA-malutka bardzo ladna :tak::tak:;-)a Ty lubisz takie gady??
AGNIESZKA UK-noooo pomyslowe to szybkie ciacho,warto sprobowac:tak::tak:
My dzis bylysmy na spacerku,potem okna umylam,obiadu nie robilam bo mialam dla siebie pierogi ,dla malej zupe a A.zjadl na miescie;-)
Potem zabawilam sie w kamerzyste i uwiecznialam moja zlosnice-bo dzis to fochy ma wyjatkowe:wściekła/y::wściekła/y::-( Niech juz spac idzie bo mam dosc!!!:wściekła/y::wściekła/y:
ide sobie herbatke zaparzyc..milego wieczorku:happy:
 
hej laski
humor mam dzis podly:-( nerwy jakies mam, az sie gotuje we mnie:wściekła/y: z jakiego powodu nie mam pojecia. nawet R staral sie mnie omijac wielkim lukiem.
wlasnie odebralam tel. ze zostalam przyjeta jako pacjentka dentystyczna-czyli mam swojego dentyste. ponad rok kwitlam na liscie oczekujacych:wściekła/y: w srode mam isc do nich i wypelnic formularze na 9:15 + wplacic Ł16,5:szok: ale czego sie nie robi zeby miec swojego dentyste. a moje wysokie cisnienie podniosl mi moj malzonek/czyt. glupek/ -na liste oczekujacych wpisalam tez R i nikole, a zeby sie do nich zapisc trzeba przyjsc i osobiscie wypelnic forme/R pracuje teraz od9-17/ wiec mu nie pasuje godzina i stwierdzl ze on dentysty nie potrzebuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rece mi normalnie opadaja. ale mu sie nie przegada. jak zwykle najmadrzejszy:wściekła/y:
w tylku go mam-bedzie jezdzil do wakefield i tam zostawial po Ł150, albo niech wyje z bolu:tak:
 
A u mnie nudy.A im mniej mam obowiązków tym bardziej oklapnęłam. Niech już zacznie się ta szkoła, college i wszystko inne, bo umrę z nudów. A nie umiem tak jak Tynia z nudów sprzątać. :-p;-);-);-)

Oj tam Agnieszka olej to. Facet jest dorosły. Przecież to nie Ciebie będzie bolał ząb tylko jego. :rofl2::rofl2::rofl2:
Graziul no pogoda lubi takie psikusy robić. Jak się okna umyje, albo auto to wtedy pada. :tak::tak::tak:
Ania ucichłam, bo mi się nic nie chce. Poza tym wszystkie były bardzo leniwe przez jakiś czas. A Dzidzi faktycznie nie ma jeszcze internetu.
Natalka no co jedni mają koty, inni psy, a Ty masz jaszczurkę :-p:-p. Moi znajomi mieli taką dużą w domu. Kiedyś im zwiała, ale nie pamiętam jak się sprawa zakończyła. Czy się znalazła czy nie.
Paradosia witaj po przerwie.
No i nie wiem co dalej komu. Pamiętam tylko Ampar pytanie że my chyba tylko dwie zostaniemy z jedynakami. Tak potwierdzam, chyba że jakoś spontanicznie zadziałam :-D:-D:-D.
 
czesc kobiety:-)
myslalam ze tylko ja mam takiego lenia,ale jak widze wiekszosc z nas ma trudny okres:-)ja nawet nie wchodzilam zeby poczytac,teraz na szybciutko tylko przelecialam i moral taki ze i tak nie pamietam co i jak:-Du nas jakos leci,kuzynka jeszcze tydzien bedzie,wiec spoko luzik bede miala,od poniedzialku juz wyprowadza sie od nas ten chlopak,wiec musze namowic moje duze dziecko na malowanie w tamtym roomie i wreszcie pozbede sie zabawek z salonu:-)i sypialni:-)a nam przybylo akwarium:-):-)a ktoregos dnia przywiozl ze wszystkimi dekoracjami i filtrem.wiec od razu pojechalismy po rybki na foster squere i zapytali sie jak dlugo je mamy,wiec ja ze 1 dzien a on na to ze nam nie sprzeda bo 3 dni musi conajmniej stac:-D:-Di dopiero dzisiaj pojedziemy.mlody ma juz wszystkie czworki i na dole i na gore,ostatnio byl taki marudny ze szok,normalnie myslama ze wykituje:-):wściekła/y:na szczescie jest lepiej.
roksanna1-ja zycze ci zebys jednak zadzialala pod wplywem jakiegos impulsu:-)
graziul-ja mam usg na 1 pazdziernika ,no i bylam u poloznej ostatnio i nawet wiem na kiedy mam termin:-)na 19 lutego,takze miesiac po tobie ,mam nadzieje ze ze 2 tygodnie wczesniej sie wykluje.ja juz jestem ptrzerazona porodem,jak se o tym mysle to dreszcze mam.kiedy do polski lecicie??czy jednak nie lecicie??ja mysle zeby sie wybrac w pazdzierniku,ale sama sie boje i moze jak kuzynka bedzie leciala to z nia sie zgadam.choc nie wiem czy to dobry pomysl.ja jednak chyba kupie podwojny wozek,bo pomomotego zepawcio juz sam chodzi to 2 latka bedzie mial i czasem jeszcze kimie w wozku na spacerku.a na lato mu dokupie ta podstawke.
natalka-ty to jak nie rybki to jakies jaszczurki czy jak to sie zwie:-)
alexnow-ja jeszcze nie skladalam ci gratulacji:-)
ide wypic kawe i sie szykuje bo na 14 do jobcentre a wczesniej moze jeszcze do jakiegos sklepu zawitamy.
 
Witam:-):-)

Pogoda zmienna jest raz pada raz słonce i wez gdzies idz:angry::angry::angry::angry:
Ja dostalam list ide na usg 27 wrzesnia a termin mam na 11 kwietnia wiec bedzie pokolei zobaczymy co jesszcze wyjdzie z usg :-D:-D:-D
Nie mam dzis pomyslu na obiad a tak wszczegolnosci nie mam ochoty na nic ;-);-);-)
agnieszkauk-super przepis az trzeba sprobowac,a facetem sie nie przejmuj jak ja powiem mojemu ze do dentysty to szok ,tylko moj sie boi i ja to wiem:szok::szok:Ide kawcie wypic i ogarnac chatke:-):-):-)
 
Czesc Wszystkim:-)

Ja jak zwykle zaczne ze moja Vicky spi wiec ja mam chwilke zeby zajrzec. Wczoraj caly dzien poza domem bylysmy bo byla supre pogoda jak na angielski klimat:-p Potem braciszek do mnie przyjechal ze swoja kobita:-pi maluszkiem:tak: No a pod wieczor pojechalismy na zakupy lodowkowe:sorry2: I tak jakos dzionek zlecial...
No a dzis hmmm sama nie wiem co napisac na temat pogody bo przez 5min jest ok a potem tragedia wiec chyba przesiedzimy caly dzien w domu:baffled:

alexnow ja tez czesto nie mam pomyslu na obiad wtedy dzwonie do mojego i pytam sie co zrobic na obiad a on na to; co zrobisz to zjem wiesz ze ja wszystko lubie to co robisz, no to ja mu na to dzieki za pomysl:rofl2::rofl2: ehhh wcale mi w tym nie pomaga:-p
zaneta no w koncu sie odezwalas, juz tesknilysmy za Toba:tak: Ale Ci dobrze ze masz kuzynke pewnie nie jest tak nudnooo. Ja tez chyba musze kogos sprowadzic na jakis maly urlop:-D:-D No i widze ze panuje moda na jakies stworzonka moze i ja bym nad czyms pomyslala:dry: zobaczymy co do sie zrobic ale wole rybki niz jaszczurki hehe
roksanna dzialaj dzialaj impulsem:tak: Mati napewno chcialaby siostrzyczke albo braciszka:-p:tak: I niech wraca Ci chec do pisania bo nudno tu...
Graziul ale mieliscie ubaw z Natalki hehe sama sie smialam jak to czytalam:tak: Trzeba przyznac ma pomysly:tak: Super ze u lekarza wszystko oki:tak: i faktycznie wszystko zbliza sie mega wielkimi krokami jak juz masz termin wyznaczony to zobaczysz jak zleci;-)
agnieszkauk Ty sie kobito nie przemuj facetami nie ma sensu:no: jak to sie mowi to ona bedzie cierpial a nie Ty;-) glowa do gory:tak:

Ok to chyba na tyle a teraz uciekam zjesc arbuza bo az mi slinka leci:-D:-D
A co do spotkania to skoro drogie kolezanki jestescie nie zdecydowane to zapraszm do siebie proponuje wtorek czwartek albo piatek dzien zostawiam do wyboru, uzgodnijcie co by wiekszosci pasowalo a ja sie dostosuje:tak:
A teraz paaaa
 
hej dziewczyny!
witam po dluuugasnej przerwie-wreszcie mam internet HURRRAA!!
U nas wszystko ok,zadomowilismy sie na dobre
pewnie nie uda mi sie nadrobic zaleglosci... nie mniej jednak nie przegapilam suwaczka :tak:
alexnow gratuluje!!!!! zdroweczka dla ciebie i dzidzi!!!! ;-)
troszke poczytam i jeszcze pozniej napisze,buziaczki dla wszystkich mamusiek :*
 
hej:-)

u nas norma czyli pobutka po 5 juz byla :wściekła/y: no ale dzis moja krolewna idzie do babci na noc to mam labe :-D tzn nie calkiem bo kupilismy nowe meble i czeka mnie dzis ukladanie no ale do wieczora sie ogarne i wieczor wolny bez dziecko to bedzie trzeba to wykorzystac:-D

mojadzidzia fajnie ze juz masz neta :tak: a jak sie mieszka a tej okolicy ??

zaneta oni na foster sq sa nie normalni :sorry2: pytaja sie 1000 rzeczy jak sie ryby kupuje a sprzedaja chore i zdychaja przyjamiej tak bylo od bardzo duzo ludzi slyszlam ze co ryby na foster kupili to zdechly i moje tak samo:sorry2:

roksanna dzialaj dzialaj :tak:

grazul lubie bardzo od dawna chcialam mniec gada ale balam sie ze nie bede chciala go dotykac ze jest nie przyjemny i krotko przed naszym wyjazdem do pl u nas kolo zoologicznego byl taki duzy waz i wielka jaszczurka no i poglaskam je sobie i byly takie milutkie ze trulam mojemu D ze chce to powiedzial ze po powrocie mi kupi i dotrzymal slowa:tak:

dobra lece mala spakowac :sorry2: milej soboty :-)
 
reklama
czesc laski ja sie nie odzywalam bo weny nie mialam wiki caly czas boli brzuch od tygodnia jak rzesmy przyjechaly chyba wybiore sie z nia w poniedzialek do lekarza niech mi powie co to moze byc wczoraj popralam i ubrania o dywany i na wieczor nie chcialo mi sie naczyn umyc alke zaaz to sie zrobi
mojadzidzia a gdzie sie przeprowadziliscie i jak wam sie mieszka???
roksana popieram dziewczyny do dziela Mati juz duza
oki kobietki zmykam trzeba troszke chatke ogarnac
 
Do góry