reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka:-):-):-)
Pogoda dzis jest taka ze chce mi sie spac:-:)-(Dziekuje Wam za gratulacje:-):-):-):-)
agnieszkauk-moj mi mowil ze pisalas ,ale ja bylam u lekarza;-);-);-)
natalka-niuniaci rosnie jak na drożdzach i smieszne chrzciny ja tez bym miala problem z utrzymaniem powagi w takiej sytuacji:-D:-DDla Claudii najlepsze zyczenia urodzinkowe gratuluje roczku!!!!!
tynia i wiki-to masz dobrze z niunia swoja ze tak ladnie ci spi,bo moja to od czassu do czasu zrobi mi taka niespodzianke:-):-):-)
renuska-wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!!

Mam do Was pytanko dostalam list ze moge isc na cytologie ,ale nie wiem czy kobiety w ciazy moga isc pomozecie???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki:-)
Na wstepie przeprasszam ze sie nie odzywalam jakis czas ale jakos checi brakowalo:-( a do tego mialam przez kilka dni pozadna myslowke i mialam nadzieje ze cos z tego bedzie no ale niestety przyszedl ten niechciany okres:-( a juz prawie sie cieszylam;-) No ale co sie ucieczew to nie odwlecze czy jakos tak:-p:tak:
Moja niunka wlasnie spi, dzis bylysmy na szczepieniu i bidulka musiala znies 3szczepienia:no: no ale na szczescie byla bardzo dzielna:tak::tak:Mam tylko nadzieje ze nie bedzie zadnych powiklan:tak: a co do szczepienia to mialysmy byc na 9;20 a Vicky spala sobie w najlepsze do 8;30 dzis wyjatkowa ja pierwsza musialam wstac wyszykowac sie przygotowac malej ciuszki i ubranie no i ksiezniczka ledwo co wstala dostala sniadanie i juz musialysmy wychodzic, jeszcze troszke i musialabym ja obudzic pierwszy raz w zyciu:-D

Natalka Wszystkiego naj naj dla Claudusi duzo szczescie zdrowka i jak najwiecej beztroskich chwil:tak::tak: tulaski i buziaczki dla Malutkiej:tak: A co do chrzcin to my tez mielismy szybkie bo tez bez mszy ale komuni sw byla:tak::tak: nie chcial nam men** zrobic bo to byla sobota i on wielce oburzony z\e kto specjalnie dla nas bedzie robil msze w sobote!!:wściekła/y: No ale nic nie chce mi sie do tego wracac wazne ze chociaz zrobil sam chrzest:tak:
Ania Mala juz sie troszke uspokoila udalo nam sie ja troszke okielznac:-p chociaz i tak czasami ma swoja chimery :sorry::tak: ale nie jest zle:tak::tak: No wlasnie na jak dlugo Twoj przyjechal?? a tak z ciekawosci w jakim kierunku chcesz szukac pracy??
Alexnow witaj po przerwie i ogromne gratulacje:tak:
Renuska najserdeczniejsze zyczenia z okazji rocznicy:tak:
Graziul dzieki za pamiec:tak: wszystko ok ale tak jak juz pialam wyzej bylo troche myslowek i jakos tak czasu brakowalo postaram sie poprawic:tak:;-)

Dobra chyba wszystkim odpisalam:sorry::sorry: mam taka nadzieje jak nie to odzywac sie to sie poprawie:-D:-D a teraz ide zajrzec do mojego obiadku jak tam wyglada:tak:
 
Cześć dziewczynki. Ja tylko na chwile złożyc życzenia naszej małej jubilatce.

Clauduniu!!!
Moc prezentów, dużo zdrówka, samych pogodnych dni i obyś zawsze była uśmiechnięta a w życiu nigdy nie zabrakło Ci szczęścia.
Buziaczki od cioci Ani i chłopców:-)

To na razie tyle. Później napisze coś więcej:sorry: Paaa
 
hi:happy:
ja na chwile..moi pojechali na zakupy lodowkowe-A. z mala-a ja sie biore za obiecane jezyki:tak: Na miasto nie poszlam ..to wsz.przez A. bo zostal w domu,a zawsze tak mam jak on zostaje..rozleniwia mnie na maxa!!:-p:sorry::zawstydzona/y:
RENUSKA-NASTEPNYCH DLUUUUGICH I PIEKNYCH WIELU LAT WAM ZYCZE:happy::happy::happy:
Pas wyglada obiecujaca.ale mi narazie przeszly bole ,no i mam w razie w ta teens machine to tym sie bede ratowac;-)a ciezaroweczek mamy 5! TY ,JA,ZANETA,ALEX i MONIA-ktora przoduje!:happy::tak::-)
AGAAM-no coz ,jak to sie mowi ,nie tym razem to nastepnym:happy::tak:;-)masz jesz czas,mlodziutka jestes mamuska,nie to co ja -u mnie to juz nie ma na co czekac:tak:;-):-D
oki doki;-)zmykam ten obiad szykowac ,bo mam strasznego leniwca i juz pozno!:szok:
potem klikne:happy:
 
Natalko Wszystkiego Najlepszego dla Królewny:-)
Renuska Dla Ciebie i Mezusia równiez Najlepszego:-)
Alexnow GRATULACJE
A mi sie dzisaj nic nie chce;-)Zrobiłam tylko obiadek i troszkę ogarnełam domak.I na dzisiaj mam wolne jupii.
Potem cos moze naskrobie:-p
 
Hej dziewczynki, ja tak na szybciutko wpadam z życzeniami. Dorota też się przyłącza do życzeń:tak:

Sto lat, dużo uśmiechu dla naszej rocznej księżniczki Claudii. Dużo zdrówka i uśmiechu każdego dnia:-)

Jstysiak, Mojadzidzia i dla Was spóźnione życzenia urodzinowe. Niech się spełnią wszystkie Wasze życzenia:-)

Alex gratulacje:tak:

Agaam trzymam kciuki żeby następna @ już nie przyszła.

Buziaki dla Was:-)
 
hej:-)

nam dzionek minol jako tako :sorry: swietowac bedziemy w sobote roczek malej juz raz miala wyprawiany w pl teraz bedzie drugi raz mala szczesciara wszedzie zgarnie prezenty :-D

dziekuje wszystkim za zyczenia dla malej :tak: oj ale ten rok szybko zlecial :szok:

agaam oo ja nawet nie wiedzialam ze wy dzialacie :sorry: trzymam kciuki zeby sie udalo :tak: ale Vici pospała zazdroszcze moja przestawila sie na polski czas nie wiem jakim cudem ale tu wstawala o 6 to sobie myslalam ze w pl pospi do 7 a tu lipa bo spala do 6 a teraz tutaj budzi sie o 5:wściekła/y: a w dzien tylko jedna drzemka albo wcale juz nie wiem co ona ma z tym spaniem ale ja juz po malu nie daje rady :sorry:

renuska gratuluje rocznicy :tak: i zycze wszystkiego naj dla was:-)
 
Cześć kobietki z rana słoneczko pięknie za oknem świeci ale do tego jest ogromny wiatr wiec zimno wiki juz na nogach wstala pierwsza od nas i się bawi dziś idziemy na chilliderki mam nadzieje ze wiki sie zalapie bo to jest od 4 lat:-p:-p:-p;-);-);-)
Natalka może spróbuj małą póżniej kłaść spać to ci pośpi dłużej:confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
witam :-)
Na temat pogody wypowiedziala sie Tynia ,w Huddersfield tak samo wiec nie bede sie powtarzac .Dzieki wszystkim za gratki .Wczorajszy dzien minal nam baaaardzo fajnie ,mielismy sie przejsc tylko do nowo otwartego polskiego sklepu ,a zahaczylismy jeszcze o pub i chinczyka :-D.Plecy mnie nie bola ,jak tak dalej pojdzie to w dziewiatym miesiacu bede mogla salta robic .
Graziul - ale gafa :zawstydzona/y:zapomnialam o Moni ,ale ona to juz prawie rodzaca .
Monia - wybacz !:tak:
 
Do góry