reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
Ja dopiero dzisiaj.Bo jak zaczełam świetować w piątek tak skończyłam wczoraj:-D:-D:-D
Ania Stara jak stara...Ale jak jara:-D:-D:-D:-D:-DPodobno zycie u kobiet zaczyna sie dopiero po trzydziestce:-p:-p:-p.Buziiiii;-)
Tynia Witamy w słonecznej angli .Nie narzekaj bo od 2 tyg dopiero w ten weekend zobaczyłysmy slońce;-)
Właśnie a kiedy amparówka wraca :eek:
Natalka Podaj mi na priva tel do siebie,bo zapomiałam zapisać:wściekła/y:
Monia Ja dopiero dzisiaj zobaczyłam ze ty taki sam masz termin jak moja siostrzyczka:-)
oki uciekam na zakupki potem coś naskrobie
Nefretete odezwij się:-:)-:)-:)-(
 
reklama
hej:-)

no i moj juz poszedl do pracy:-( a tak fajnie bylo przez te 2 tyg:-p

jstysiak juz wysyłam:-)


tynia ja niestety nie znam nikogo:sorry:

ania chrzciny błyskawiczne trwały 7 min :-D bez mszy mielismy tylko podeszlismy do oltarza ksiadz powiedzial co mial powiedziec i juz:tak: tak chcielismy :tak:tylko Claudia była nie grzeczna bo sobie smiewala lalalala i bila brawo i plula:sorry:ksiadz zaslanial sie i wszyscy powstrzymywali sie od smiechu:sorry: z tesciowa bylam tydz bo pozniej pojechalismy do mnie jakos z nia wytrzymalam o dziwo nawet sie nie poklucilysmy:szok: a na ile J przyjechal do uk ? a Ty szukasz juz jakies pracy ??
 
hej babki:-)
Ja dzis robilam podchody ze 2 razy..ale nie wyszlo,dop teraz:sorry:
Maz wybyl-lapie forme;-)mala wlasnie polozylam no i mam chwile:happy:
my dzis nawet produktywnie dzionek spedzilysmy choc senna byla jak chole.......:szok::tak:
Od rana posprzatalam,wyszykowalysmy sie i na spacer ,do Piknika na male zakupki,do adwokata,potem nawet maile powysylalam i podzwonilam gdzie trzeba:szok:oj czesciej takie dni prosze:tak::-D
Dzis milam robic na obiad jezyki wedlug Winiar-piewszy raz,ale maz mnie ubiegl bo wracajac z pogrzebu zakupil Kfc,no to jezyki jutro beda:happy:;-)
A na pogrzebie byl bo zmarl nasz kilkuletni angielski znajomy:sorry::-(Starszy juz czlowiek ,chorowal [***]
Jutro na miasto sie wypuszczamy;-)
TYNIA WIKI-witaj spowrotem:happy::happy:
JSTYSIAK-oj tak kochana -swieta prawda -zycie zaczyna sie po 30 stce!!!!!!!!!!!!;-):-D:-D:-D
NATALKA-fajnie ze juz jestes:happy: no wlasnie jak chrzest?? wstaw jakies fotki:happy:
ANIA-hej,milo ze sie odezwalas,balam sie ze juz o nas zapomnialas:-:)tak: A kiedy J do Was zjedzie? Jak chlopcom sluzy polski klimat??
No i to tyle moich wypocinek na dzis:tak:;-):-p
ide pod prysznic i lezec do wyrka:happy:
papappaaaaa:happy:
 
Czesc dziewczyny!!!
Nie było mnie tu hoho szkoda gadac:)U mnie spoko jakos leci byłam w PL miesiac gdy przyjechalam to nie mialam za bardzo czasu na nic Kamila byla w PL pozniej sie wyprowadzala do Kieghley i tak jakos czas mi zlecial:))Jeszcze do tego komputer mi sie popsul i tzreba było kupic nowy:))Jeju az dziwnie mi sie pisze teraz ale coz takie sa uroki :) Dobra bede uciekac ide spac bo juz zmeczona jestem pozdrawiam Was serdecznie do uslyszenia jutro :)pa
 
witam z rana:-)

a pisałam wam wczesniej ze sie przeprowadzamy ale jednak zostajemy na flacie jeszcze przez zime wrocilismy i stwierdzilismy ze nie ma sensu teraz na domek sie przeprowadzac lepiej na wiosne cos poszukamy :tak::tak: ale tutaj sobie odswierzymy troszke i nowe mabelki kupimy :tak:

Alexnow no no jakie wiesci widze suwaczek gratuluje:-):tak:

grazul ale zalatany dzionek miałas:tak: juz pisałam ze chrzciny błyskawiczne były :sorry:
 

Załączniki

  • CIMG4804.jpg
    CIMG4804.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 35
  • CIMG4792.jpg
    CIMG4792.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 37
  • CIMG4762.jpg
    CIMG4762.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 32
  • CIMG4800.jpg
    CIMG4800.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 33
czesc z rana ale pogoda
natalka zdjecia bobmbowe
alex witaj spowrotem i gratulacje
a ja musze do banku jechac ale jak mus to mus gwiazdeczka jeszcze spi wiec mam czas dla siebie do uslyszonka pozniej
 
czesc z ranca:happy:CLAUDUSIU-DUZO ZDROWKA I SAMYCH TYLKO RADOSNYCH CHWIL SLONECZKO NASZE:happy::happy::happy::happy::happy::happy:
A ja sama nie wiem czy isc do miasta ,czy nie........:crazy:padalo przed chwila i czarne chmury:szok:
NATALKA-tak ,wiem ze pisalas,jak skonczylam mojego posta nadawac to wlasnie zauwazylam ,ze napisalas juz:tak:;-)ale fajne foteczki:tak:te na NK tez super:tak:
ALEX-witaj po przerwie i witaj w gronie ciezaroweczek:tak:gratulacje:happy:
TYNIA I WIKI-ale masz fajnie ze gwiazdka tak dlugo Ci spi:tak::happy:
AGAAM-co z Toba????wsz.oki u WAS??
no nic narazie zmykam ,sniadanko trzeba zjesc..do potem
milego dnia
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek
natalka-super foteczki. sto lat dla twojej CLAUDUSI:-)
alexnow-moje gratulacje:-) ja juz wiedzilam ze jestes w ciazy po opisie na gg:-)
justysiak:-) nie wiedzialam ze z ciebie taka imprezowiczka:-D:-D:-D
przyszedl mi juz z ebay'a brokat do ciasta:-)

a my wczoraj rodzinnie do lister parku pojechalismy kaczuszki nakarmic, a pozniej nikolka pobawila sie na placu zabaw:-) fajnie spedzilismy poobiedni czas. pozniej upieklam ciacho z truskawkami:-p takze jestem zaopatrzona na najblizsze 2 dni w cos slodkiego.
ja juz nie moge doczekac sie piatku:-) bo w lister parku bedzie wesole miasteczko, tzn juz jest ale dopiero sie rozkladaja:-) beda od piatku do niedzieli:-)
 
czesc ,nacieszylismy sie ladna pogoda ,a dzis znowu tak chmurzascie :baffled:
Agnieszka uk -narobilas mi smaka kiedys knedlami i zrobilam w niedziele ,Dominik nie jadl ,bo powiedzial ,ze to oczy :szok:,ale za to my sie napchalismy do syta :tak::zawstydzona/y:
Alexnow - gratulacje !! ciekawe komu jeszcze przybedzie suwaczek ?bo juz jest nas 4
Natalka - 100 lat dla Ksiezniczki !
Tynia i wiki -juz ktorys raz czytam ,ze Ty juz wstalas ,a Twoja cora jeszcze spi ,u mnie sie to nie zdarza :zawstydzona/y:.Fajnie masz zatem :-)
A ja musze isc na zakupy ,a srednio mi sie chce :zawstydzona/y:.Dziewczyny przyszedl mi ten pas o ktorym pisalam ,Soft Form Maternity Support Belt [Support Belt] : TENS Hire Shop, Drug Free Pain Relief ,jestem z niego bardzo zadowolona i polecam ,juz po dwoch godz.czulam lekka ulge ,a plecy bola mnie nieludzko :wściekła/y:
Milego dnia !
 
reklama
Do góry