reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka:-)jstysiak-spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe:-)
ja wczoraj mialam zamarcie pierwszego stopnia,az A musial sie zwolnic z pracy bo nie mialam sily reka ruszyc:-(wstawie fotke.tylko najpierw obczaje jak to sie robi.no i musze jakas cyknac,bo jeszcze nie mam:-(tylko ze u mnie to w wiekszosci sadlo pozostale po pawciu jeszcze jest:-Dteraz czekam na pizze bo nie gotowalam dzisiaj.a noi od wczoraj w nocy kuzynka juz u nas jest,takze jakos bedzie inaczej bo juz nuda byla.nie mam sily nic wiecej naklikac,musze sie polozyc chyba spac:-)pozniej wejde,bo normalnie wypilam kawe ale i tak mam jakas zamulke:-(
 
reklama
hello wieczorkiem:-)
Cichutko znow:tak:
U nas jakos zlecialo dzis..nudnawo troche ,bo coz tu robic jak co chwile pada:eek:
Byl krotki spacer i zakupy w Pikniku,potem robilam barszcz ukrainski i mielone z serem:happy:
Mala bawila sie z babcia:happy:
A wrocil wczesniej i potem wszyscy troje sobie drzemke ucielismy,tylko babcia byla na strazy:laugh2:
No i znow mnie krzyz napierdziulka ,jak to zwykle po calym dniu:baffled::crazy:
No i tyle..co tu wiecej pisac ,jak nie ma o czym:laugh2::crazy:;-)
JSTYSIAK-jak spedzilas swoje urodzinki??
ZANETA-wspolczuje gorszego dnia:sorry:dobrze ze masz kuzynke to bedzie Ci razniej,zawsze ktos pod reka:happy:
papapa..do milego:happy:
 
hej ja tylko na chwilke powiedziec ze juz wroclismy wczoraj z pl ale dopiero teraz ogarnełam sie ze wszystkim :sorry: od jutra juz mam nadzije bede na bierzonco z forum:tak:
buziaki
 
czesc kobietki my wrocilismy rowniez ja mowie ze bylam w tropikach bo takie upaly ze nie dalo sie wytrzymać:-D:-D:-D:-D:-D
postaram sie ponadrabiac wszystko ale to pewnie troszke zajmie bede miala ksiazke do czytania :-D:-D:-D;-);-);-);-)
chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia a tym ktore mialy swieto duzo zdrowka i sto lat
moja gwiazda jeszcze spi a ja juz sie wyspalam na maksa wiec dzis duzo wolnego czasu bede miala ale to nic pogoda tutaj to katastrofa zimno straszne:-:)-:)-:)-(
oki do uslyszonka
 
Cześć dziewczyny!
Wieki mnie tu nie było :szok: No ale już jestem. J pojechał już do Anglii:-:)-:)-( i teraz będę miała więcej czasu dla Was. U nas dziś piekna pogoda. Adaś dopiero co poszedł spać i jak tylko wstanie to zmykamy na spacer.
Przepraszam, że nie odpisze wszystkim ale nie dam rady wrócić do wszystkich postów. Pisze co pamietam:sorry:

Natalka- jak chrzciny Claudii? Wytrzymałaś tyle czasu z teściową?;-)
Graziul, Renuska- piękne macie brzuszki.
Żaneta- teraz czekam na fotke Twojego. Fajnie, że masz u siebie kuzynkę. Nie ma to jak towarzystwo w domku:tak:
jstysiak- jak Ci mineły urodzinki staruszko?;-):-D
tyniaiwiki- życze zdrowia
Agaam- co u Ciebie? Jak Vicky? Dalej pokazuje różki?
Ampar- do kiedy urlopujesz się w Pl?
Katarina- co z Tobą leniuchu? Byliście już na wakacjach???

Kończe już bo więcej nie pamiętam komu jeszcze miałam odpisać.
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Ja jakoś nie mam weny do pisania ostatnio. Zresztą nic szczególnego się u mnie nie dzieje.

Dziś byłam u położnej. Dzidzia rośnie, wszystko jest ok. Teraz na wizyty mam przychodzić co 2 tygodnie. Generalnie maluch jest ułożony jak powinien.

Muszę się pochwalić, że moja córcia już jest na tyle silna, że 2 dni temu jak się kładłam spać, to mała tak się wierciła, że było widać stopkę wystającą z mego brzucha:p Jejku jakie śmieszne uczucie i widok.

Poza tym wyprowadzamy się na nową chatkę 4 września.

Nie wiem czy tam będziemy mieli odrazu internet. Ale pewnie nie.

No nic to tyle teraz zmykam.

Ps. Wszystkim, którzy mieli urodzinki wszystkiego naj:)

Papa
 
Do góry