reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

___▓███▓███▒
___████░▒▒▒
___▒█████▓░
_____▒▒█████
___███░▒████
___███████▓

_███████████
_██▓████▓███
_██_▓███░_█▓
_____████▒
____ █████
___ ███████

____▒▒░▒▒░▒▒
__▓████████▓
_▓████__█████
_█████__▓████
_█████__█████
__██████████░
___░▓████▓▒





__███████
__░█████▒
___▒████
___▓████
___▓████__███
__███████████
__░░░_░_░░░░▒

___▓███████▒
____███████
___░██░▓███░
___███▓▓████
__███▓__█████
▒████_▒█████░

__▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
__███████████
__██_▓███░▒██
_____ ▓███░
_____ ▓███▒
____ ▓█████▒
___ ▓█▓▓▓▓█░


JuStYsIaK [!!]

WsZyStKiEgO NaJlEpSzEgO

;********
*
 
reklama
witam panie najpiekniejsze w bradford
u nas wszystko ok. jest rodzinnie dlatego nie pisze zbytnio. z drugiej strony u mnie przewaza lenistwo, bo odkad laptop nam sie zepsul to musimy go za kazdym razem wylaczac.
dzis robie piergoi-troche mnie to przeraza bo mam pelno farszu na ruskie i bede w kuchni stala chyba z 5 godzin-coz czego sie nie robi dla rodziny-mam nadzije tylko ze nikola sie zajmie soba. wierze ze eska tv zalatwi sprawe:-D
sylwia-ja tegoroczny pobyt w pl nie zaliczam do udanych-ze wzgledu na pogode-upal ze sie pol po pupie lal i oddychac nie mozna bylo-dokladnie moge to porownac do wypadu do tropical world:sorry:.. co do ludzi to masz racje. zero kultury, usmiechu-jakby musieli wszystko robic za kare-nawet odezwac sie do ciebie..zdecydowanie wole anglie i jak kiedys juz wczesniej pislalam lubie bradford i mi tu dobrze zyc.:tak:

nic uciekam robic pierogi
 
JUSTYSIAK sto lat a moze i dluzej ! :-)
Graziul - myslalam o czyms wlasnie do masazu ,ale naczytalam sie duzo dobrego na temat tych pasow i zdecydowalam sie na kupno .
Zaneta -to jeszcze czekamy na Twoj brzuszek ,pochwal sie :tak:
Agnieszka uk -ja pierogi robilam wczoraj ,z borowkami mmmmmm....borowki byly z Polski :-)nie mozna bylo nie kupic .
A mi sie dzis snilo ,ze bedzie chlopiec .Wczesniej snilo mi sie ,ze dziewczynka ,ale tego dowiemy sie byc moze za 3 tyg.:-p.Jednak cos po glowie chodzi mi fasolka rodzaju zenskiego .Kupilam juz nawet bodziaczki (nie moglam sie powstrzymac).
A dzis kompletnie nie wiem co na obiad :-( ja nie z tych co to potrafia zrobic cos z niczego :-(.
 
pierozki zrobione-szybko mi poszlo:tak:
renuska-wiesz, ja tez lubie pierogi z owocami.:tak: wogole jakis czs temu chodzily z mna knedle ze sliwkami-ale w patsonie naszych polskich sliwek nie bylo i nie zjadlam:-(
 
hej

JSTYSIAK-KOCHANA WSZ.NAJ...NAJ...Z OKAZJI URODZINEK:happy::happy::happy:
Ja dzis mialam znow duzy bol glowy od rana,takze sobie drzemke ucielam ok 10 i nic nie robilam,dop ok 13 sie zmusilam i poszlysmy z tesciowa i mala na spacer ,ale bardzo wialo:szok: Wrocilam i jakos sie wzielam za sprzatnie ,bo przeciez w syfie siedziec nie da rady:no: ale obiadu to juz dzis nie zrobie:no:powiedzialam A zeby cos kupil w drodze do domku:tak:W koncu ja musze sie troche oszczedzac a i tak bardzo duzo stale robie:tak:dobra babki zmykam,bo niewypada zeby tesciowa siedzilaa dlugo sama w lIvingu.papaaa...do spisania:happy:
 
Hej Babeczki.Przepraszam ze dopiero teraz, ale cały dzionek zalatany.
Dziekuje Wam bardzo kochane za zyczonka Buzi...buziii:happy::happy::happy::happy::happy:
Roksanna jako łacznik prosze zybys przekazała mojejdzidzi Wielkie buziole;-)
A my dzisiaj wkońcu po roku dorobiliśmy sie listw przypodlogowych:-D:-D:-Dtroche to trwało,ale calkiem powoli robi sie nam przytulne gniazdko:-D
właśnie zanetka jeszcze ty zostałas w tyle .wrzucaj fotke:tak:
A dzisiaj widzialm w asdzie fajną promocje na pampki 144szt za 6Ł:szok:
 
reklama
hej babeczki
nwet sie nie pytam czy macie ochote na kulki, bo taka tu cisza, ze pewnie nikt tu nie zaglada. ja to sie po poludniu chyba wybiore jednak na kulki na bd18 do shipley.
jakby ktoras miala ochote lub inne propozycje to dajcie znac na kom lub gg. ja dzis chetna na wszystko bo sama z nikolka w domu siedze.:-(
 
Do góry