reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej witam po przerwie :zawstydzona/y:.Ostatnio troche zmarwien bylo to i pisac sie nie chcialo .U nas bez zmian ,ja troche slaba jestem .Tak wyczekiwalam na 2 trymestr by moc gory przenosic a tu pupa ,zaczely sie bolaczki wszelkiej masci :dry:.Tak jak i Graziul bola mnie plecy ,ale ale znalazlam rozwiazanie -jutro kupie (mam nadzieje) pas ciazowy ,i rowniez mam nadzieje ,ze pomoze .
Agaam -co do ucha to ponoc dobre sa swieczki do uszu czy jakos tak,tutaj tez je widzialam w sklepie bio.
Aaaaaaaaaaa i jeszcze czuje juz jak fasolka fika badz boksuje ,nieistotne :-).Troszeczke slabo czuc ,ale przebic sie przez powstala w ostatnich latach warstwe tluszczyku to nie lada wyczyn :-).
 
reklama
A moze teraz:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • P8030456.jpg
    P8030456.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 85
  • P8030452.jpg
    P8030452.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 85
  • P8030453.jpg
    P8030453.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 75
Hej dziewczynki:-)

Ja Was często podczytuję ale na odpisywanie to już nie ma tyle czasu. U nas ok, czas leci jak szalony. Pogoda się zepsuła. Nie wiem co jest grane bo przecież przyjechałam do Polski żeby korzystać z lata a tutaj albo upały że nie ma czym oddychać albo pada:baffled:
Dzieciaki łobuzują, Olivia rozchodziła się już na całego i mały wymuszacz się z niej zrobił, ciągle chodzi i piszczy:baffled:
Oooo właśnie znudziła się zabawą i stoi koło mojej nogi i wyje:wściekła/y:
Mąż za 10 dni do nas dołączy więc rozpoczynamy wielkie odliczanie:tak:

Jstysiak no ładny plac zabaw ale ja uważam że ten piach to porażka. Tutaj tylko takie są i mam na nie nerwa bo jak ciepło to na nogach sandałki i co dwie minuty trzeba wytrzepywać piasek, już nie mowiąc że Olivce ciężko się chodzi.

Żaneta ja mam jedną Twoją książkę, jeszcze nie przeczytałam ale jak będziesz chciała to zaraz po powrocie Ci oddam, mam chyba "kaspijskie marzenia":tak:

Tęskno mi za Wami i za moim domkiem:-( No i utwierdziłam się w przekonaniu że nie chciałabym już tutaj mieszkać tak na stałe, ceny z kosmosu i nieuprzejmi ludzie dookoła:wściekła/y:
Spadam bo wyjec już mi się wepchnął na kolana:baffled:

Buziaki Kobiety:-)
 
Dzień doberek
My z alku wstałysmy po 8.00.Troche zdziwiona byłam ze tak dlugo:eek: ,ale jak wyjzałm za okno to wszystko było jasne:wściekła/y:.I co tu dzisiaj robić:sorry:.Mała własnie nauczyła sie obsługi dvd i pierwsze co otworzy oczy to pepa pig.Trzeba bedzie coś z tym zrobic.Wczoraj misiek sobie ogladał co tam ,a ta tylko podeszła wymieniłą sobie płyte i oglada.Juz nie wspomne o reakcji .wielki krzyk i wrzask:crazy:.
sylwia.m Wiem o czym mówisz.Ktoś kiedys powiedział ze wypad do PL to najdrosze wakacje:sorry:A juz nie wspomne o humorkach ludzi:-(Co prawda ich rozumię ale ....tez mi by nie było do śmiechui radości .Ciagle problem za problemem.:-:)-:)-(
A co do piachu ,To prawda.Ale dla mojej to istny raj.
W stanie bogosławieństwa nie zazdroszce Wam z tymi plecami,ale tych ślicznych brzucholków i kopniaczków.Ale m i tego brakuje:-p
Nic zmykam na kawkę .Zycze miłego dzionka
 
hej:-)
ach ta pogoda:eek:
mialam isc z tesciowa do miasta ,ale chyba nie ma sensu ,bo zmokniemy:tak:Nie wiem zupelnie co tu robic dzis! wczoraj juz w chacie siedzialysmy!:eek: Ja odkad jestem w ciazy nie wychodze codziennie ,bo poprostu czasem nie mam sily jak mam duzo zajec w domu,no ale teraz jak mam goscia to glupio sie tak kisic:baffled:
JSTYSIAK-znam ow park:tak::tak::tak:Kuzyn mieszka obok,chopdzilysmy tam jesz w lutym karmic kaczki nad rzeczke:tak:
RENUSKA-ojej bidulo to az tak Ci dokucza ten krzyz mocno??wspolczuje:tak:Mi narazie sporadycznie ,no i az tak bardzo to nie boli:happy: Jak bylam z Nati w ciazy to uzywalam tens machine:happy:swietna sprawa ,mi pomagalo,wsz ksiazki ciazowe to polecaja,moze sprobuj.W Argosie napewno jest!:happy:
SYLWIA-fajnie ,ze sie odezwalas:happy: Jasne ,ja tez nigdy bym juz nie chciala w Pl na stale mieszkac,choc nieraz nas tak niby korci,ze moze jednak kupic tam dom iw rocic ..ale potem szybko trzezwiejemy ,jak sobie przypomnimy ludzi,urzednikow itp,strasznie wsz.jest tam jesz .ponure i smutne:tak::eek:
wakacjowiczki-wracajcie szybko ,trzeba spotkanko zrobic,bo brakuje mi tego!!!!!
 
Czesc Babeczki:-)

Niestety ja tez nie jest zbytnio zachwycona z pogody no ale coz zrobic czas nam sie przyzwyczaic:-(
Nie chce zachwalac ale my znowu spalysmy do 8:30:-D juz ktorys dzien z kolei z czego jestem bardzo zadowolona:-D:-D bo w koncu sie wysypiam od dluzszego czasu:tak:

Mala poki co rozrabia a ja mam chwilke wolna zeby do Was napisac no a przy okazji czekam na kolezanke ktora niedlugo powinna przyjsc ze swoim szkrabem:tak: Chociaz ten czas nam jakos zleci bo tak to bym chyba z sypialni nie wyszla:no:

Zaneta ksiazke dostarcze napewno jak bedzie ku temu okazja bo ja wsumie juz ja daaaawno przeczytalam i tak sobie lezy na komdzie w sypialni;-)
Graziul znam ten bol jak ktos u nas jest a my nie mozemy tego czasu jakos zorganizowac bo z domu nosa wychylach nie ma sensu. Taka dupowata pogoda byla jak moj brat z zona byli i jak moja mamusia byla:-( no i niestety wiekszosc to w domu spedzilismy czasu ewentulanie tu gdzies na jakis zakupach a tak duzo miejsc chcielismy im pokazac:wściekła/y:
Jstysiak ale zdjec nawstawialas w azdym poscie:-D a park faktycznie wyglada super:tak: trzeba sie tam kiedys spotkac:tak::tak: a z Alku niezla Aparatka jak juz sama obsluguje Dvd ale przeciez ktos musial ja tego nauczyc:-D;-)
Renuska witaj po przerwie i wspolczuje bolu kregoslupa mi w ciazy az tak bardzo to nie meczylo na szczescie. Wytrwalosci kobito bedzie dobrze:tak:
Sylwiam gratki dla Olivki no to juz wszystkie ksiezniczki nam smigaja:tak::tak: a pogoda domyslam sie ze Cie denerwuje bo w koncu jestes na wakacjach nad morzem i powinnas wrocic strzaskana od slonca ale jak tu sie opalac:sorry: Zycze poprawy pogody jeszcze macie troche czasu wiec jest nadzieja:tak::tak:


No to poki co na tyle musze wode na kawke wstawic bo kolezanka sie zbliza:tak: Do potem Laseczki:tak::tak:
 
Hejka
My z Alku cały dzionek poza domkiem.Więc mimo poranku zaliczam dzień do udanych:-)
Alfa1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BLIZNIAKÓW Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK:-):-):-):-)
a co do play grooup to ja chodze ale na bd4 dokładnie na holm wood.A reszty to nie znam:no:
Graziulka i renuska Rośniecie jak na drozdzach:tak:fajne te wasze brzuszki
Agaam Ja ci dam sie smiać z kolezanki:-ppoprostu metoda prób i błedów wkoncu sie nauczyłam:-D:-D:-D:-Da ile przytym postów walnełam:-p
Dobra uciekam do wanny buziolki
 
reklama
Kochana Justynko- jstysiak!!!
W dniu urodzin życzę Ci:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i
szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

855841kdanl7py7o.gif
 
Do góry