reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć
A dziękuję za troskę Mati już lepiej. Ale przyznam że to było chyba najgorsze ze szczepień. Dwa dni mówiła że ją boli głowa i była ciepła. Teraz już jest dobrze rączka przestała boleć.
Natomiast Mati ma mamę pierdołę. Poszłam wczoraj na rolki i takiego orła wywinęłam, że mnie dupa do dziś boli. Dobrze że duża to było miękko. Ale pozdzierałam się jeszcze trochę na rączkach i łokciu. Poważnie się zastanawiam nad ochraniaczami:tak::tak::tak:.
A dziś byłyśmy na wycieczce w Bolton Abby i było super. Pogoda dopisała, no oprócz pożegnalnego deszczu ale... Zrobiliśmy tam też grilla.
Graziul Nie tylko Ty zaniedbałaś bb bo my wszystkie ostatnio zaniedbujemy :-:)-(
Ale Ci dobrze, masz kogoś z rodzinki.
Jstysiak to ja też koniecznie muszę się tam wybrać do parku, skoro tak zachwalasz. Tylko adres poproszę, ewentualnie jakieś namiary w postaci nazwy.
Monia spokojnej przeprowadzki Ci życzę i miłego urządzania, najmilszej rzeczy z całęj przeprowadzki.
 
reklama
Hej Babeczki:-)
Wlasnie mialam Was poganiac do roboty a tu jestem mile zaskoczona:-D

U nas jakos leci troche leniwie ale nie jest zle. Dzis bylam u kolezanki i jakos tak dzien zlecial Mala juz spi od godzinki na szczescie juz sie przestawila i sama zasypia uffff:-D
No i drugie "dziecko" spi odkad przyszlo z pracy :sorry: no ale nic wybaczam mu:-p
No a ja jeszcze funkcjonuje i to calkiem niezle bo dzis Corcia zlitowala sie nad mamusia i dala pospac do 8:30:szok::szok: bylam w szoku:tak::tak:
Z tego co zle u nas to dostalismy wezwanie na szczepienie no i to jest to samo szczepienie co niedawno mial Adas od Ani i juz zaczynam sie bac:-:)-(
No a ja mam zatkane ucho i bardzo sie z tym mecze nie mam jak go odetkac:no: slabo slysze i chyba bede musiala wybrac sie do lekarza co by mi moze przeczyscili to ucho bo inaczej zwariuje:wściekła/y:
No nic koniec zrzedzenia:tak:;-)

Zaneta pytalas o ksiazke ja juz kilka razy zaabieralam sie zeby zapytac sie czyja mam ksiazke ale jakos zawsze mi to umykalo:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i wlasciciel sam znalazl zgube:-p mam ksiazke "dziennik nimfomanki" jesli o ta pytasz:tak:
Graziul chodzi Ci o Tagiatelle??:tak: mmmm pycha nauczylam sie od mojego brata kucharza wiec zaraz skleje prosty i zwiezly przepis:tak: Ale Ci teraz bedzie dobrze Tesciowa pewnie duzo Ci pomoze:tak:
Jstysiak jeszcze nigdy nie bylam w tym parku. Daleko to jest?? moze jak bedzie ladna pogoda umowimy sie tam z dzieciaczkami? Co Wy na to dziewczyny?
Monika wspolczuje przeprowadzki baaaaardzo tego nie lubie! a co dopiero Ty w ciazy, obyscie sie szybko uwineli z tym powodzenia:tak:
Kasia jeszcze ja Ci nie zyczylam :zawstydzona/y: udanego urlopu odpoczywaj kobitko sobie:tak:
Roksanna jak napisalas o Mati to pomyslalam zaraz o mojej Malej ona bedzie miala 3szczepienia na raz:szok::szok: A jak Mati sie czuje teraz mam nadzieje ze juz jej przeszlo:tak:

Nooooo to chyba wszystkim odpisalam bynajmiej mam taka nadzieje:zawstydzona/y: Uciekam jakas kolacyjke zjesc i kulululu:tak:
 
hej dziewczyny wracam po kilku tygodniach na forum a tu tyle nowych mam super !!!czy ktoras z was chodzi ze swoimi pociechami na play group na Newhall road bd4 6af ??? wybieram sie tam w piatek pierwszy raz i jestem ciekawa jakie grupy sa o jakiej godzinie bo oni sami nie wiedza sa wakacje i chyba maja troche mala poinformowany personel jesli ktoras z was ma na ten temat jakies inf napiszcie albo jakies inne play group w okolicach bd4 pozdrawiam wszystkie mamuski !
 
dodam ze w mojej okolicy jest play group ale to jakas porazka brudno jak cholera zabawki to tez porazka takze laski dajcie jakies namiary na fajne zabawy dla moich blizniakow ktore jutro koncza rok ;D!!!!!i milo mi bedzie jesli bedziemy mogly sie jakos spotkac i pogadac !
 
hej kobitki:-)
ja mam dzis bardzo leniwy dzionek,ale to chyba dlatego ze sie nie wyspalam:no:
Nawet mi sie nie chce dzis wychodzic.Tesciowa byla tylko z mala kolo domu a ja obiad zrobilam juz prawie i chyba sie poloze:tak:
ROKSANNA-to dobrze ze jej juz przeszlo,nieraz po takim czyms moga byc powiklania,tak jak moja kol miala kiedy w ciazy jej zle krew pobrali:wściekła/y:prawie niedowlad reki by jej pozostal:tak::shocked2:No my tez wczoraj ciut zmoklysmy na koniec wyprawy..ale co tamn z cukru nie jestesmy;-):-D:-D:-D
AGAAm-dzieki bardzo za komentarzyk na NK:tak:a co do Twojego rozmarzenia...to mam na to prosta rade-do roboty!!!!!!:-p;-):-D:happy:
ALFA-witaj po przerwie:happy:Duzo zdrowka dla |Twoich dzieciaczkow z okazji urodzinek:happy: co do play group to ja chodzilam ale kolo mnie..ale tez jakos coraz mniej mi sie podobalo.No ale po wakacjach chyba razczej wrocimy ,bo coz,wyboru za duzego nie ma,a gnic tak w domu to bezsensu:-:)tak:
oki,ide sie polozyc ,bo senna jestem,pozdrawiam ,papapapa:happy:
 
P8030456.jpgP8030452.jpgP8030453.jpg
Hej babeczki
miło ze tak sie rozpisałyscie:-D
Co do parku to spaecjalnie dla was Babencje fotki strzeliłam:-)
 
Nie wiem o co chodzi ale nie moge ich wgrać buuuuu.
Park mieści sie w Roberts park pomiedzy saltire a baildon ,ale ja parkuje od Baildon.Jak tylko bedzie sie zapowiadało na ładna pogode to fajnie by było zrobić sobie mamuskowy piknik.
Graziulka ale ci fajnie ze masz kogos do pomocy.:-)
roksana a ty nie wiesz czasem co z mojadzidzia i katrina;-)to ze mojadzidzia sie przeprowadziła to oki ,ale katrina:-p
Juz nie wspomne o agnieszce i zanetce:-(
Kurcze i moj juz czas minol,Kolejka czeka
 
reklama
:cool2:jestem:-):-)
kurcze ja zabiegana od 2 dni tak jestem,ze normalnie zasypiam na siedzaco jak tylko mam chwilke odpoczynku:-D:-Dmlody daje popalic,taki sie zrobil niegrzeczny,chyba taki okres przechodzi.czasem mam ochote go wsadzic normalnie do pralki i wywirowac cala energie z niego:-D:-D
jstysiak-dzieki za troske,zyje,czuje sie srednio na jeza,bo zmeczona jestem,ale daje rade(poki co)
agaam-no to jest moja ksiazka,wiec jak juz przeczytalas to jak sie kiedys zgramy na jakies spotkanie to poprosilabym b o kurcze juz nie wiem kto ma moje ksiazki,a ja bardzo uczulona na punkcie moich ksiazek jestem:zawstydzona/y:
graziul-wpadne kiedys,teraz kuzynka przylatuje do nas na 3 tygodnie wiec bede busy,ale pozniej sie wprosze:-D:-Dno chyba ze wy pojedziecie do Pl,a kiedy wy lecicie tak na marginesie??o i jak bedziesz sie widziala z katarina to wez o niej ksiazki.bo ona nie zaglada chyba tutaj .kurcze sorki dziewczyny ze tak was napastuje,ale jak kuzynka przyleci to wieczorami nudno bedzie,zreszta ona chciala pozyczyc do polski.
alfa-wszystkiego najlepszego dla blizniakow:-)ja jeszcze nie zebralam sie na plagroup,ale juz wybieram sie od pol roku:-D:-Dmoze jakos ktoregos pieknego wtorku wstane i,ogarne sie i powiem ide:-D:-D
roksanna-fajnie ze juz dobrze z mati,szkoda tylko ze dupsko obilas:-D:-Dmy si wybieramy do bolton abbey jak przyleci kuzynka i oczywiscie jak pogoda dopisze,ale watpie bo ostatnio to sredniej jakosci jest:wściekła/y:
ide wszamac jakas kanapke.normalnie naszlo mnie na konserwe turystyczna dzisiaj i musialam se zakupic:-D:szok:do nastepnego spisania:-)
 
Do góry