reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej kochane.Ja jakoś nie mam weny do pisania chora jestem juz drugi tydzień i jakoś opadam z sił :-(.Jeszcze dzisiaj dostałam @:sorry:.Krystian też marudny na maksa brak przedszkola i jego przeziębienie dają mi w kosc:wściekła/y:.
jstysiak dzięki za dzisiaj;-).
Sorki uciekam bo Oli wyje :-(.
 
reklama
czesc kobiety rakiety:-D:-D
jakos znalazlam chec napisania,wiec nie jest ze mna tak zle:-D:-Ddobrze ze pogoda fajna to i czloiek sie lepiej czuje,bo juz szlak mnie trafial,wczoraj sie 3 razy zbieralam do miasta,patrze nie pada,wiec ubieram malego schodze na dol a tu juz leje!!:wściekła/y::wściekła/y:3 min i tak lalo ze normalnie:szok:teraz spi,znaczy sie juz sie chyba budzi:szok::szok:nawet kawy nie wypilam,ale coz.na dzisiaj mam w planach posprzatanie kuchni,umycie szafek itp:-Dzobaczymy jak to bedzie:-D
agaam-ty masz moja jakas ksiazke??
kasia1881-szybko zdrowiej sie kochana bo urlop tuz tuz:-D
jstysiak-jak mala spala to trzeba bylo to w inny sposob wykorzystac a nie sciany malowac:-D:-Dmoglas sie pobawic w malarza cielnego a nie sciennego :-Djest takie slowo cielny??hmm cielna krowa:-D:-D:-Djak cos zapodam czasem to masakra,ale wiecie o co chodzi:-D
dobra bo mlody juz sie drze,nie wyspi sie jak czlowiek porzadnie,tylko tera bedzie chodzil jak takie rozbite jajo:wściekła/y:
 
Hej kobietki ja wpadłam się pozegnac :tak:.Jutro ruszamy o 12 i pewnie nie będę miała juz czasu na pisanie więc żegnam się juz dziś:tak:.Jak na razie to jeszcze nic nie spakowałam właśnie mam zamiar się za to zabrac ale jakos chęci brak:cool2:.Prom mamy pózno bo dopiero o 24 ale wyjeżdżamy tak wcześnie z Bradford bo jedziemy do mojego brata do Luton :tak:.Strasznie się ciesze i Krystian tez bo będzie miał okazje spotkac się ze swoją kuzynką :tak:.
Graziulxxx świetnie wyglądasz i faktycznie brzuszek jest już widoczny:tak:. Miło było wpasc na Ciebie szkoda tylko ze obie się spieszyłyśmy i nie było okazji pogadac:sorry:.Cały czas myślę o tych butach:wściekła/y:.
Dobra uciekam sie pakowac bo jak na razie to wywaliłam z szafy z 10 par butów i nie wiem jakie mam zabrac:confused:.A jak pomyślę o ciuchach i torebkach to juz mi się odechciewa pakowania:no:.Wiecie jak to w Pl rewia całą parą nie jak tu:sorry:.Ok.uciekam bo już głupoty wypisuje :tak::-D.Pa pa
 
Cześć dziewczynki
Kasia współczuje z pakowaniem. U mnie to Łukasz to robi, uff. Ja tylko dokładam ewentualnie ciuchy, aby rewia była ;-);-). Szerokiej drogi Ci życzę.
Jstysiak to się rozpisałaś :-p:-p
Żaneta właśnie kto by pomyślał dziecko śpi a oni ściany malują zamiast... Wiesz ale takie rzeczy to się dzieją jak się jest ze sobą już z 10 lat.;-);-)
Agaam sajgonki robię na przeciwko lidla na ósemce, ale widziałam je też w innym pakistańskim sklepie, więc pewnie będą w każdym. To będą takie z białą etykietą z niebieską obwolutą, tzn te kurczakowe są z niebieską. Te warzywne są z pomarańczową. No i to były te z mięsem z kurczaka.
 
czesc babeczki
wpadlam powiedziec ze zyje-ale kompletna u mnie nuda:-(
kasia81118-udanego wypadu do pl. aby ci pogoda dopisala:tak:
chyba tyle
aaaa a co u katariny i nefretete? bo ja po urolpie i przejsciami z kompem to nic kompletnie nie wiem:-(
jejjjjj mam ochote na rybke:-p:-D
 
Heja
Forum zamarło. Mam nadzieję że nie na zawsze.
Kasia pytałaś kiedyś o ślad po szczepieniu. Teraz bym Ci pomogła. Właśnie Mati miała i ma spuchniętą rączkę. Niestety nie wiem jaka to była szczepionka bo miała dwie. W każdym razie jedna ręka jest ok a druga spuchnięta i boli. W dodatku miałam takie wrażenie jakby zaraz po zaczęła nadmiernie gadać i to w dodatku głupoty. Śmiałam się że ma majaki :-D:-D:-D
Agnieszka no i co jadłaś rybkę:-p
 
hejka:szok::szok::szok::szok:
Ja tu po wekenedzie pracowitym,wchodze do kolezanek i co widze :eek::eek::eek:Co sie dzieje kolezanki:-(.
U Nas postaremu ,Alku zadzi na całego.Mieszkanko odswiezone:-)A dzisiaj bylyśmy w parku w Bingley .Mówie Wam dziewczyny tak super zrobionego parku to dawno nie widziałm:szok:piachu pełno,trampolina,slizgawki itd,alku jak tam wpadła to niebyło jej chba z 3 godz.A teraz to śpi jak zbita:-Dchyba cześciej trzeba bedzie tam jezdzić:-D:-D:-D:-D
jak ktoś miał by ochote to chetnie zabiore nawet z podwózką:-p
Nic misio wrócił ide mu jakiś obiadek podać
 
Cześć dziewczynki.

Widzę, że tak jak i ja nie macie za bardzo weny do pisania.

U mnie bez zmian. Powoli organizujemy kartony do wyprowadzki, bo mamy tyle gratów,że trzeba będzie ich trochę. Nawet nie wiedziałam, że się tyle tego nazbierało.

Pewnie po przeprowadzce długo mnie nie będzie, bo będziemy musieli przenieść internet i telefon, a w tym kraju trwa to baaaardzo długo.

Roksanna - Biedna mała pewnie marudzi jak ją rączka boli.

Jstysiak - ja będę niedługo mieszkać koło Bowling Parku, tam ponoć też jest ładnie.

Agnieszka - tu z pogodą nigdy nie wiadomo, ja też nie raz zbieram się na spacer i jak się wyszykuję to leje:p

No nic kończę idę popakować niepotrzebne graty.

Papa.
 
reklama
hej mamuski:-)
Ja przyznaje sie bez bicia ze zaniedbalam bb na calego:sorry::zawstydzona/y: No ale w moim stanie to wybaczalne chyba:tak:;-)pozatym mam juz naszego goscia-mama A.jest od wczoraj.Dzis bylysmy w Lister na pysznych lodach i na hustawach,bardzo sie tesciowej park podobal,jak kazdemu zreszta kogo tam zaprowadzam:happy:Ja sie ogolnie czuje dobrze,tylko krzyz mnie coraz czesciej pobolewa,zwlaszcza jak duo laze:-:)crazy:
No i apetyt mam spory,zjem i za h znow glodna:szok:staram sie wiecej owocow wcinac miedzy posilkami coby sie grubasem zbytnim nie zrobic:eek:;-)
KASIA-dzieki za komplement:tak::zawstydzona/y:Ty tez b fajnie wygladasz:tak:a z tymi butami to sie nie dziwie ze bylas zla,tez bym byla:tak:milego urlopu:happy:
JSTYSIAK-musze sie kiedys wybrac do tego parku skoro zachwalasz:happy::tak:fajnie masz ze Alku Ci jesz zasnie w dzien,u nas mowy juz nie ma!!!:angry::baffled:
ZANETA-jak sie czujesz??lepiej Ci?Zajdz do mnie keiedys na coffe jak bedziesz w job centre i w pikniku,pogadamy o brzuchowych troskach;-):tak::-D
AGNIESZKA uk-To Ty chyba pytalas..u Katariny wsz oki a u NEFRETETE to pojecia nie mam:szok:
wogole duzo dziewczat teraz umilklo...
mam nadz ze po wakacjach nadrobimy:tak::happy:
ROKSANNA-a jak Mati??lepiej juz??zdrowka :happy:
AGAAM-Ty ostatnio pisalas o czyms dobrym na obiadek..hmm..co to bylo??zapomnialam,nie tortilla ,ale cos podobna nazwa do tego:baffled::baffled::baffled:chcialam przepis i gapa zapomnialam:crazy:
no nic ide herbatke z mleczkiem sobie zrobic i tesciowej moze zielona zapodam ,bo lubi:happy::happy:
pozdrawiam,buzki,appapaaaaaaaaaaaaaaaaaa:happy::happy::happy:
 
Do góry