reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Pidi właśnie dopiero teraz do mnie dotarło co napisałaś. Ale tak ogólnie jest Ci ciężko się wdrożyć czy tylko dziś. Serio chcesz sobie nas darować.
 
reklama
mojadzidzia i żanedb7 wypożyczenie odkurzacza kosztuje 15f za 24h:tak:.A preparaty to różnie w zależności od rodzaju i przede wszystkim pojemności :tak:.Ja wydałam 35f i jestem zadowolona:tak:.
Pidi nie rezygnuj :no::-(.
 
Hej:-)

U mnie dzisiaj rodzice byli no i Dorota oczywiście więc cały dzień na ogródku spędziliśmy:tak: Z rana pojechałyśmy na takie pole nazbierać truskawek prosto z krzaczka, ale były pyszne:tak: Nazbieraliśmy prawie 8 kilo:szok: Mamcia zrobiła knedle więc mam już obiadek na jutro gotowy:tak:

Żaneta wykorzystaj to że mama w domu i wyrwij się z nami na trochę:tak: Zobaczysz jak jest fajnie poplotkować w miejscu a nie ciągle biegając za dzieckiem:-D

Pidi no co Ty:szok: Jak ja zapisałam się na forum to też bylo mi ciężko się wbić ale z czasem zaczęłam się czuć tu swobodnie, przecież wszystkie z nas kiedyś były tu nowe. Nie poddawaj się;-)

Ampar no ja właśnie cały czas obmyślam jak zabarykadować drzwi i okna żebyś nie weszła:-D

Ja mam odkurzacz piorący ale coś nie mogę się za to wziąć bo przecież wykladzina schnie wtedy co najmniej jeden dzień a trudno będzie mi powstrzymać dzieci przed deptaniem skoro wykładzinę mam w całym domu:wściekła/y:

Spadam położyć Marcela spać, młoda już odjechała więc trzeba się teraz starszego pozbyć:-D Mam stertę prasowania która mnie woła:-D

Ahaaaa, jeszcze zapomniałabym, wczoraj AgnieszkaUK napisała smsa że u nich ok tylko laptop padł i nie ma jak pisać ale daje radę podczytać na komórce:tak: Pozdrawia Was wszystkie:tak:

Ania1812 a co z Tobą???
 
Czesc:-)
U nas tez dzionek spokojnie zlecial,tylko deszcz nas wygonil do domu:-Da tak fajnie sobie lepilysmy knedle :-D

PIDI-nie rezygnuj:no:pisz tak jak My ,czyli byle co:-D:-Di jakos pojdzie:tak:
A ile w ogole jestes w Bradford??a w pl gdzie mieszkalas??

ZANeta-fajnie ze bedziesz w sobote,ja tez dlugo nie bede siedziala bo J idzie jednak do pracy:angry:juz jest zabity:wściekła/y::wściekła/y:

kasia8118-to bardzo tanio kosztuje te wypozyczenie:szok:my pare lat temu placilismy z 40f:crazy:

AMPAr-widac imprezka sie udala:tak:ale mialas zadanie:szok::szok::-D
 
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy:) a jakos ogólnie odzwyczaiłam sie od komputera z braku czasu tym bardziej od cztowania z ludzmi:/. W Bradford a raczej w Shipley mieszkam 3 lata a ogólnie jestem z mazur:)
 
hi

To i ja się odezwe:-) W sobotę Ola miała przyjęcie urodzinowe torcik pyszny- musze pochwalić naszą forumową koleżankę- jstysiak- tort pychota zdjęcia wkleje jak tylko zgram na kompa. Tak w nawiasie mężuś za niedługo ma 30 to nie wiem co wymyślę on to uwielbia torty,
Dzieciaki się wybawiły ale nie rozłożyłam basenu bo pogoda do d.... była. W niedziele mój P i brat naprawiali pralkę tak że już nawet fachowiec nie pomoże zjarał się programator i popaliły kable. Ale nie rozpaczam w środek przywiozą nową pralkę.;-)W dodatku mężuś zafundował mi kolczyki i taka jestem zadowolona że szok - sama bym ich nie kupiła bo szkoda by mi było kasy . Ale wiedział że na nie poluje i dostałam je na 27 urodzinki- ;-) A nawet sie na tyle nie czuje może najwyżej 22 ale nie 27. Jak ten czas leci.
Milenka znowu ząbkuje i kolejny wycisk mi daje chociaż i tak jest lepiej niż było - z resztą muszę pochwalić tę moją gadzinkę śpi do 8 rano uwielbiam tak sobie pospać i aż mi energia wróciła.
Tynia nie ma sprawy odnośnie odkurzacza. Ja go kupiłam w day to day za niecałe 50 funciaków a ten sam model jest w argos za 122. A to jest ten sam model. Ja osobiście myślałam nad wypożyczeniem ale dla mnie generalnie sie nie opłaca. Bo trzy razy wypożycze i cena siegnie ponad 100.
Oki zmykusiam odezwe sie rano przy kawusi papap
 
ja sobie klikam cichaczem bo zostawilam szymcia w pokoju do usniecia- powiedzialam ze mam sprawy do zrobienia i az boje sie sprawdzic:szok::tak: Poprosil tylko czy moge mu drzwi zostawic otwarte:tak:

Doris78- wszystkie zadania byly dla magdy;-) Tylko ze ja jej to ze spodniami wybralam:tak: Daruj zycie j - w koncu zarobi na twoje wyjscie:-D:-D:-D A ja moge byc dopiero o 20 albo wcale:-( dalej nic nie wiem:-(
asinka-z- ja tez sie czuje gora na 22:-D:-D:-D I to jest najwazniejsze;-)
Sylwiam- no co ty???/ Mnie nie wpuscisz????:-p:-p:-p

A dzisiaj sie umowilam i 17 lipca mam wychodne parami- hurrrrrrrra nawet z tancami. Super ze moja mama przyjezdza:-D:-D:-D:-D Tzn mama jeszcze o tym nie wie:-D:-D:-D

Kurcze spi on czy nie:baffled:
 
reklama
ampar ale Ci dobrze że mama przyjeżdża, ja juz z moim mezusiem nie pamietam kiedy gdziekolwiek byłysmy... a potańcowałabym i to jak mmmmmmm:p

mój maluszek kręci sie strasznie bo duszno w pokoju a ja zabrałam się za sprzatanko bo w domu taki bandzaj ze sodoma:p przedwczoraj odgryzł od podkładki na myszke kawałek gąbki i zjadł... myślałam ze umre ze strachu... niby kawałek gąbki ale cholera wie co sie w tym malusim zołądeczku moze stac:/ wczoraj czychałam na kazdą kupke jak na zbawienie i dzięki Bogu się wyczekałam...:) Kobietki nie wiem czemu albo dlaczego:p żadna nie jest chętna na kawke i ciacho:) pisałam wczesniej ze zapraszam jeśli macie czas i ochote zawitać do Shipley:)
 
Do góry