reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

AMPAR-dzieki kochana za komplement;-):tak::tak: i vice versa-tez z Ciebie niezla laska:tak:tyle ,ze nieciezarna:-D:-D:-D:-D
ROKsanna-to fajnie dzien spedzilyscie,super jest takie malowanie twarzy ,ale to chyba robia dop od 3 latek:-:)-(to juz wiem chyba co Katarina dzisiaj robila;-);-);-):-D:-D
ide dalej "samo zycie":tak:;-);-) walkowac:blink:
 
reklama
czesc kobietki u nas weekend szybko zlecial wczoraj pojechalismy na zakupy i zakupilam sobie spodnie na kancik biale takie jakie chialam i bluzke a wiki zakupilismy pare ubranek pawel tez sweter znalazl niedrogi bo 5 funtow tylko dal a bylismy w gratanie dzisiaj czeka mnie czyszczenie dywanow bo normalnie czarne sa teraz to juz wiki nawet roweru do schowka do domu nie bede wprowadzala niech stoi na dworze tylk osie troche boje rzeby nie zabrali choc teraz to nie wiem kto by to zrobil
ampar sietne foteczki witac po waszych minach ze impreza sie udala:-):-):-):-)
roksana ja sie pisze na to spotkanie mialam byc w zeszlym tygodniu ale bylam padnieta i nie mialam juz sily ale teraz sie pojawie
monia w ikei sa i to bardzo fajne i nie drogie
agam gratki dla ksiezniczki
super
ze grilek sie udal
oki spadam mam nadziejeze znajde dzis czas zeby jeszcze napisac bo widze sloneczko wiec wiki bedzie znowu chciala sie kapac w drugiej polowce piaskownicy:-p:-p:-D:-D:-D
 
Witam!!
U mnie nic szczególnego,wczorajszego dnia nie muszę wam przedstawiać bo Roksana to uczyniła:tak:;-) Ogólnie to jestem do bani i nie mam na nic ochoty,weny brak nawet do pisania:sorry2: Więc wybaczcie mi ale wolę zamilknąć dziś:zawstydzona/y:

Ampar3-no faktycznie widać,że imprezka była przednia:tak::happy2:
roksanna1-ciekawe od kogo Mati się nauczyła palić:confused:

niezbyt byłam dziś wylewna,ale jak mi wróci wena to na pewno wam opowiem jakąś historyjkę znowu:tak:;-):-D:-D
 
Hej kobietki:-).
I mamy kolejny słoneczny dzień:tak:.Oj rozpieszcza nas ta pogoda na maksa:tak:.U mnie humoru brak bo chyba zbliża się wielkimi krokami @ .Ale mimo tego negatywnego podejscia do wszystkiego i wszystkich jestem z siebie dumna bo od soboty ostro wziełam się za porządki :tak:.W sobotę z rana wypożyczyliśmy z marketu odkurzac piorący i kupiliśmy do tego odpowiednie środki więc wykładziny w sypialniach wyglądają jak nowe :tak:.Co mnie bardzo cieszy bo szczególnie u nas w sypialni już było kiepsko.R oczywiście przy okazji wyprał sobie tapicerkę w samochodzie:tak:.Ja dzisiaj umyłam okna i wyprałam firanki i takie tam ogólne porządki :tak:.Teraz Oli padł i czekam az się obudzi to ruszymy na spacerek bo R niestety pracuje dzisiaj do 22 więc trzeba sobie jakos czas zorganizowac:tak:.
tynia i wiki a na jakie spotkanie wybierasz?Na jakiś kurs ?
Monia22310 ja łóżeczko,pościel mam z polski więc nic nie doradzę :no:.
agaam gratki dla małej chodziarki :tak:;-).
 
Czesc dziewczynki!
u mnie weekend minal raczej nudnawo-no moze oprocz wczorajszego meczu,tak bardzo chcialam zeby niemcy utarli nosa angolom i mocno z Dusia kibicowalysmy :-D:-D:-D dzisiaj wybralysmy sie na samotny spacer do miasta w poszukiwaniu balonikow i innych pierdulek na Dusiowe przyjatko :sorry2:
ampar3 zdjecia pierwsza klasa,a czy moloda sprostala wszystkim zadaniom-najbardzeij interesuje mnie zdobycie meskich majtochow... :-D:-D:-D:-D
sylwia.m musialas byc bardzo spragniona jedzenia z grilla albo gospodyni sie wykazala tak ze nie sposob bylo sie oprzec :sorry2:;-)
kasia8118 ale masz pałera az zazdroszcze,ja od tygodnia staram sie zrobic porzadki w szafie i jakos czasu mi brak... ile placiliscie za odkurzacz bo i u nas tez by sie przydalo poprac?
 
helloł:-):-)
ja mam dzisiaj tez jakiegos powera:tak:az sie sama sobie dziwie,ale od rana umieralam na kanapie do 12,dobrze za mama jeszcze chociaz na tydz zostaje to moze juz bedzie lepiej.
ampar-zdjecia super:-):-)ale panna mloda miala zadania bojowe normalnie:-D:-D
kasia8118-wlasnie tez mialam sie pytac ile taki odkyrzacz sie ceni ale dzidzia mnie wyprzedzila:-)
katarina26-ja tez mam brak weny,wiec nie jestes sama,ale mi toie nawet zdania czasem nie chce skleic,az:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
tynia i wiki-a ty znowu pierzesz dywany,lo matko:szok::szok::-D:-Dprzeciez one ci sie spiora zara:-D:-D
roksanna1-super ze wyprawa sie udala do parku:-)
graziul-jestes laska jak malowana:tak::tak::-p
a co do wypadu to jak bede sie czula normalnie to tez wpadne na chwile;-)posiedze o suchym pysku:-D:-D
 
ciężko tu się do Was wdrążyć więc chyba sobie odpuszcze...


monia22310 ja podałam mamci mojej wymiary i zaniosła do krawcowej i mi uszyła a teraz musze kipić materiał jakiś kolorowy i sobie sama uszyje:)
 
czesc kobietki dywany poprane i jeszcze zostaly l;azienki do sprzatania i prasowanko:tak::tak:
asinka dziekuje za dokurzacz teraz wykladziny mam jak nowe musze zakupic taki sam:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
kasia mi chodzi o to spotkanie co roksanna o nim pisala:tak::tak::tak:
 
reklama
hej

My dopiero do domu zawinelismy- szymonek mial przedszkole do 15 a potem spotkalam sie z kolezankami na placu zabaw- dzieciaki sie wyganialy a my moglysmy sobie poplotkowac:tak:

Roksanna1, graziulxxx- dzieki za mile slowa pod adresem torebki:-D:-D;-)i moim:tak::happy2:
mojadzidzia- wyobraz sobie ze to bylo zadanie ode mnie ale chodzilo o spodnie a gosciu spytal czy moga byc gacie i tak po prostu przy barze oddal magdzie bokserki:szok::-D:-D
pidi-:-:)-:)-( moze jakis taki brak weny przez ta pogode nastapil na forum;-):-)
zanetabd7- no co ty? jakis soczek wypijesz:-D:-D gratki;-)
Kasia8118- u mnie tez juz prawie mozna bylo cos zasiac w domu taki syf mi sie przez ta pogode zrobil:szok: Ale juz jest troszke lepiej:tak:

A jutro ide sie pieknic u Sylwim - chyba ze mnie nie wpusci:szok: I szymonek idzie pierwszy raz na fryzjerskie sciecie- nie moge sie doczekac jak odslonie jego buzke bo chce sciac krociutko:tak::szok: mam nadzieje ze nie bedzie to jego ostatni raz:dry:
 
Do góry