reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej!
Sylwia- jak miło, że o mnie wspomniałaś :* Ja ostatnio nie miałam weny do pisania. Teraz jestem po lampce wina i od razu lepiej się pisze.;-):-D

Pidi- chyba każda z nas miała na początku problem, żeby się "wbić". Także nie odpuszczaj:no: Jak oczko Dominika?
Ampar- oj widać, że impreza udana? Chyba panna młoda zadowolona?
Asinka- to wszystkiego naj z okazji urodzin. Miło, że mąż zrobił Ci taką niespodziankę:tak:
Doris, Sylwia- to Wy jutro będziecie się upiększać a ja wpadnę na knedle:-D Wieki nie jadłam:-p
Roksanna- czyżbyś już też miała dosyć mistrzostw? Ja już nie mogę:angry::baffled:
Katarina- ja proszę o jakąś historyjkę:-D Może coś ciekawego Ci się śniło???:-D
Kasia8118- zazdroszcze powera. Ja to przed @ jestem straszny kapeć:dry:
Żaneta- koniecznie wpadaj na spotkanie. Musisz wykorzystać okazję, że akurat mama jest u Ciebie
Graziul- Ty chyba nie odpuścisz w sobote spotkania z nami? Pójdziemy jak zwykle na chińczyka:-D Chyba jeszcze Ci się nie znudził?

Ja oczywiście w sobotę będę. Zresztą jak zwykle;-)
Do spisania
 
reklama
A o której ma byc to spotkanie w sobotę?Może i ja się skusze:sorry2:.
Pidi ja jestem chętna na kawkę u Ciebie:tak:. Ale w tym tygodniu pasuje mi tylko czwartek o 10:sorry2:.
Kurcze mam problem dziewczyny z Olim strasznie się męczy i płacze przy robieniu kupy normalnie masakra aż samej chce mi się ryczec:-:)-:)-(.
 
Ania- oczko juz oki tylko jakas mala inekcja ale dzis sladu niema:)

Kasia- mi pasuje takze zapraszam:) a co do kupy to też mieliśmy taki problem przelotny i maluchowi od parcia taki wrzodzik wylazl i byliśmy w szpitalu 2 dni bo debile nie wiedzieli co to jest:)
 
Dzień doberek:-)
Ja juz wstałm o 6,00 i o dziwo czuje sie jak młody B....
U Nas po staremu weekend,weekend i po wekendzie.Tylko mam znowu problem z Amelką ,osttnio jak robiła tatusiowi kupkę to P zauwazył krew na papierze:confused:jak naraziew czekam na drugą,bo albo przez mocne parcie coś tam sie poruszyło ,albo mojedziecko za duzo produktów mlecznych zjadło:-(sama juz nie wiem .Jak narazie czekam i jak sie to powtozy to bede musiała isc z nia do GP.
Pidi Nie rezygnuj ,pomalutku sie wdrazysz:tak:.A jezeli chodzi o spotkanko to ja jestem bardzo chetna ale tylko na kawusie.;-)bo niestety ciotka na diecie:-Dale oczama napewno spróbuje.
asinka czemu nie powiedziałas ze piszesz z nami.A ja sierota nawet sie nie domyśliłam :zawstydzona/y:.Ciesze sie ze Wam smakowało.Taki komplement daje człowiekowi powera:tak:Ale chyba najlepszym wynagrodzeniem to była minka Oli jak go zobaczyła.
Ampar Ulaala co to była za balanga
Kasia Z tego co pamietam to alku tez miała powazne problemy,nam pomogły śliweczki i hebatka koperkowa lub rumianek.A kolezance weetabix na sniadanko.
Ania Wiem ze ty juz jedną noga w kraju ,
Monia Niewiem ile chcesz przeznaczyć na pościel,ale jest tu tego naprawde duzo.Ładna mają w Next,dunlm,matchercare no i ebay.Chodz wczora widziałam w shipley taki gościu przyjezdza w poniedziałki na ryneczek z zeczami dla dziecka.Miąlm biała w zwiezaki za 20Ł razem z boczkami,mysle ze to taniocha,bo ja za sam boczek płaciłm 20Ł,moze sie przejedz w przyszłym tyg.a mysle ze napewno coś ci sie jeszcze przyklei;-).
Co do spotkania to ja jeszce nic nie wiem ,u mnie to róznie wyglada w weekend.Ale nie mówie Nie:-p
A Kasia A gdzie dokładnie wypozyczałaś ten odkurzacz:confused:
nic zmykam na kawusie do miłego
 
Witam:-).
Pidi w takim razie jesteśmy umówione na czwartek o 10:tak:.Czekam na aders i numer tel.na pw:tak:;-).
sustysiak wypożyczyłam z morissona tego na bd10:tak:.
sylwia.m zapytaj proszę tej twojej fryzjerki czy ona jezdzi tez na samo ścięcie włosów do klienta i ile taka usługa by kosztowała:tak:.
 
hej hej :-)
u mnie ostatni tydzien nieprzytomny ,az sie zaczelam zastanawiac czy to aby normalne zeby byc takim ospalym .Wczoraj bylismy na usg ,dzidzius ok ,tylko troche duzy jak na 11 tydz.Komputer wykazal ,ze to 12 tydzien ,niby niewielka roznica czasowa ,ale dziecko jest wieksze o 1 cm.A ten 12 tydz.srednio mi sie zgadza w kalendarzu :baffled: Ponad to mam cyste na lewym jajniku :-:)baffled:
asinka-z -ja znam fachowca od pralek ,ale jak widze juz niepotrzebny :-D
ampar -niezla imprezka ,a mi przejdzie kolo nosa panienski mojej siostry :dry:,tez bym jej cos wymyslila:-D
pidi -moj Domin zawsze wyjada mi surowe "kolka"na pierogi :crazy:
Ide sprzatac ,i cos pogada sobie od nas poszla :-( papa
 
hej:-)

ojj czasu nie mialam zeby cos naskrobac:-( weekend caly z D a wczoraj bylam w pracy:szok:na 12 godz:szok: ale fajnie bylo od domu odpoczelam a mala zadowolona bo caly dzien z tatusiem tylko on biedny bo nocke musial isc jak ja przyszlam no i dzis mialam isc na 14 do19 ale d powiedzial ze niee:wściekła/y: ze zgodzilam siepracowac od piatku do poniedzialku i sie tego mam trzymac no i ma racje i zostaje w domu :tak: trzeba troszke zarobic bo do polski duzzoo kaski nam trzeba poszalec troszke chce tym bardziej ze do tropical island chcemy jechac jeszcze no i z 500 f to ja na fajki same potrzebuje:-D

a mała dzis spala do 8;40:szok:

dziewczyny u was tez taka burza byla w nocy u nas strasznie lalo i błyskało a ja sama z mała bylam :-(

a co do spotkania to chyba bede pracowala zreszta i tak pic nie moge jeszcze i bym sobie smaka na drineczka zrobila:zawstydzona/y:

monia ja kupiłam w argosie w kompecie taka kołderke ladna kolorowa ze zderzakiem i normalnie to piore w pralce i nic sie nie dzieje:tak: a poszewki na poduszki z polski mam:tak:

justysiak oby nic Amelce nie bylo;-)

musze isc bo juz dzidzius cos chce ode mnie ;-)

acha my po powrocie z polski wyprowadzamy sie od razu i moj nawet mieszkania w bradford oglada :tak: wiec moze bede miala do was bliziutko:-)
 
Cześć

Milenka znowu marudzi normalnie oszaleje. Ale położyłam ją spać więc mam troche spokoju i czas na zrobienie obiadu. Domek posprzątany.. Milusia z rana wstała o 7.30 Olunia jak zawsze musiała mnie wyprowadzić z równowagi. A tak to nic szczególnego się nie dzieje.
Auto zastępcze wczoraj dostaliśmy i teraz czekamy aż laweta zabierze nasze do naprawy. I tyle się u mnie obecnie dzieje czyli generalnie nic ciekawego.
Oki nie zanudzam postaram się z wami jeszcze spisać


papa
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Dzięki za wszystkie porady dotyczące pościeli.
Moja mama mi kupi pościel w Polsce i mi wyśle. Poza tym przejadę się Ikei i zobaczę co tam mają.

Natalka - pracujesz? Ja też bym się ruszyła z domu, ale teraz to nie ma sensu.

Tynia - dziękuje za stronę ikei.

Jstysiak - mam nadzieję, że z małą to nic poważnego.

No nic uciekam do sklepu.

Do później.
 
Do góry