reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej kobietki:)

sylwia- niestety nie było mnie w parku bo byłam z maluszkiem na kontroli u lekarza i chciałam zeby zobaczył jego oczko bo takie czerwonawe sie zrobiło ale wszystko dobrze:)

Weekend to pewnie kazda z rodzinką w komplecie ehhh fajnie a mój męzuś w pracy i jutro też więc zostają nam samotne spacerki:)
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Ależ jestem umęczona. Cały dzionek włóczyłam się z Czarkiem i moim bratem po mieście. Kupiliśmy parę rzeczy do domu i trochę rzeczy dla malucha np. pościel. Niestety nie udało mi się znaleźć poszewek na kołderkę i poduszkę. Tzn. były jakieś paskudne. Może wiecie gdzie znajdę jakąś ładną pościel?

A co do tej cytologii to jak będę u położnej to z nią to omówię i tyle. Ale dzięki za odpowiedzi.

No nic idę coś zjeść, wykąpać się i się położę, bo nóg po dzisiejszej wycieczce nie czuję.
 
uuuuuuuu ale tu się dzieje:-D:-D:-D

Mnie caly dzień skręca w żołądku po wczorajszej imprezie:baffled: ale i tak mam straszną ochotę na hot wingsy:sorry2:

Agaam gratulacje dla Vicky:-) Ja tak myślałam, że ona w Polsce się rozkręci:tak: Suuuuper.

Ja jestem za wypadem wieczornym 3 lipca bo to moja ostatnia szansa:-D
 
Czesc:-)
Ale pogoda Nas dzisiaj rozpiescila:tak:a mialo padac:-D

AGAAM-gratulacje dla Viki:tak:no to mamy pierwsza lipcowa chodziarke:-D:-D

MONIKA-ja tez slyszalm ze tutaj w ciazy cytologii nie robia:no:

ASINKA-i jak pralka naprawiona??my jakis czas temu mielismy ten sa problem,ale panowie co u nas remont robili ,nam ja naprawili,uffff ,obylo sie bez kosztow.A przyczyna byly skarpetki,patyczki od lizakow i rozne smieci w wezu:-D:-D:-Dzapchalo sie i nie chcialo krecic:-D:-D

Ja tez jestem za 3 lipca.Jak na razie J ma wolne i tak ma byc.Powiedzialam ze go zabije jak mi pokrzyzuje plany:-D:-D
 
hej:-)
cichutko tu ,ale nic dziwnego takie piekne lato mamy;-):happy2:
SYLWIA-wlasnie jak tam bylo na grillu?? popilas??;-):-D;-)tez dzis jadlam hot wings;-):-p
DORIS-to Twoj mezulek juz bedzie z Toba ?cieszysz sie pewno ogromnie:happy2::happy2::happy2:
ASINKA-ja rowniez mam nadz ze udalo sie pralke naprawic:happy2:to jest najgorsze jak nagle nawali:szok:tez tego nie znosze.Naszczescie u mnie A zawsze rozkreca i z reguly udaje mu sie naprawic.Pewno to nic powaznego ,bo pralki zazwyczaj sluza latami:tak:;-)
MONIA-a co juz kupilas dla malutkiej??:happy2:
AGGAm-super ,gratki dla malej:happy2: Z moja mala bylo tak samo ,tu nie chodzila ,a jak pojechalismy do Pl pierwszy raz ,zaraz na 2 dzien sie "puscila "sama.Moja babcia mowi ,ojej jak ona ladnie sama chodzi,a ja tak???? i dopiero spojrzalam i faktycznie -to byl 1 raz:happy2::happy2::happy2::happy2::tak::tak:
ide legnac bo dzisiejszy dzien mnie wykonczyl:dry:pappapaaaa
 
MONIA-wlasnie zapomnialam Ci napisac,o tej poscieli.Tutaj raczej nie dostaniesz poscieli na kolderke i poduszke taka mala.Przynajmniej na nie mogalam znalesc:no:
 
Witam
Mnie dziś sąsiadka wyciągnęła do parku i dobrze. Wesołe miasteczko było i o dziwo Mati jeździła na kolejce, może dzięki Wiki, bo zawsze cykor była straszny. Nawet buzie dała sobie pomalować. Miłe panie malowały za darmo. Wyglądała słodko, tylko wieczorem nie mogła zrozumieć dlaczego ona musi to zmyć.:-D:-D:-D U mnie dziś nie było szansy na jakikolwiek wypad dłuższy oprócz carboot bo oczywiście mecz ważny był. A propos czy ktoś wie jaka pogoda pod koneic tygodnia?

Monia ja kupowałam pościel taką małą w Ikei. Tylko trochę nie pasowała, była delikatnie za mała do tej co miałam przywiezione z Polski, ale może kupiona tutaj będzie pasować jak ulał.;-)
Doris właśnie mi przypomniałaś że widziałam u Matyldy w kieszeni patyk po lizaku i zapomniałam to wyjąć przed wrzuceniem do kosza, dzięki. Ona te patyczki bierze i udaje że to są papierosy :no::szok:.
 
hej

Ja wczoraj po panienskim nie mialam sily pisac:tak::-D:-D:cool2::cool2: Polezalam troche w internecie ale nie mialam sily klikac:tak: Zabawa byla przednia- mloda miala rozne zadania wymyslone przez nas i niezle sie spisala;-) Musiala np rozpiac najblizszy suwak, pocalowac pierwszego napotkanego, zatanczyc na stole, zalatwic darmowe drinki, zdobyc gacie meskie itp

Monia22310- ja zrobilam tak jak roksanna kupilam w ikei:tak: Przez pierwszy rok uzywalam kocyk do srodka:tak: Bardzo ladne widzialam tez na gieldzie- takie z mothercare. Moze sie przejedzcie i cos wynajdziecie:tak:
Roksanna1- w jakim parku bylyscie? Tez bylam na gieldzie:tak::-p
Asinka-z- ja bym tez rozwalila pralke - a moze nawet rozwalilam:confused: Wrzucilam duplo szymcia bo bylo zakurzone:szok: Kolezanka doradzila mi zmywarke w tym celu a ze nie posiadam to pomyslalam ze dobra bedzie pralka- sie okaze:-D:-D
Sylwiam- mnie tak skrecalo wczoraj- tylko ze smaka mialam na slodkie:tak:Si ju tjuzdej
Ania1812- daj cynka jak chcesz numer tego przewoznika:tak:
Doris78- ja bym bardzo chciala zeby mi 3 lipca pasowal:tak: Ale jak nie to trudno:dry:
graziulxxx- zapomnialam ci powiedziec ze niezla laska ciezarna z ciebie:tak::szok:

Dodam kilka zdjec co by nie bylo ze sie wymiguje
kurde zmienili cos i nie wiem jak je dodac:dry:
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 70
  • 5.jpg
    5.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 59
  • 2.jpg
    2.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 48
  • 4.jpg
    4.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 48
  • 1.jpg
    1.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry