reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka:-)
ja tez jakas nie do zycia jestem,zero energii i ciagle mnie spanie bierze.teraz mama robi ciasto z truskawkami wiec jeszcze na noc wyzerke bede miala.
monia22310-nie pomoge w sprawie cytologii
sylwia-ja nie znam sie na witaminach,ale mysle ze centrum beda dobre:tak:
graziul-bardzo ladne lozko:tak:ja niedlugo tez bede musiala takie zakupic dla krecika;-)
mojadzidzia-i jak tam odcyckowanie??ja mojemu w dzien juz nie daje,ale nie wyobrazam sobie jak to bedzie w nocy,ale mysle ze od przyszlego tyg go odstawie,bo wczoraj z a stwierdzilismy ze tak od razu to on zawalu dostanie:-D:-D
ampar-wow 15 lat!!:szok::szok:teraz mi sie dopiero przypomnialo,zreszta wczesniej nie pisalam na bb,ja po 15 latach z moim to albo sie pozabijamy albo wreszcie dogadamy:-D:-Dale gratulacje ogromne,u nas 4 lata minely w kwietniu dopiero:-)
dobra laski bo ja nie mam weny ostatnio,wybaczcie:zawstydzona/y:
 
reklama
Hej, ja dzisiaj w lepszym nastroju, nawet kanapę wyszorowałam:szok: Chyba Doris miała rację, że jak się nie ma nic zaplanowane to człowiek tak się kręci po domu jak smród po gaciach a jak jest się na wysokich obrotach już od rana to z rozpędu można jeszcze wiele innych rzeczy zrobić:tak:

Spotkanie w parku udane, pogoda dopisała:tak: Potem jeszcze do morrisona pojechałam i tak jakoś dzionek zleciał:tak:
Teraz sobie słodziutki zielony groszek wcinam:-)

Graziul bardzo ładne łóżko. Jak Natalce spało sie w nim??
Monia i tak nie zrobią Ci cytologii w ciąży, przynajmniej mi nie zroobili tylko kazali przyjść po połogu:tak:
Pidi myślałam, że wpadniesz dzisiaj do lister parku bo chyba masz blisko?
 
hello:-)
My dopiero sciagnelismy do domku z podworka;-):happy2:
Sasiadka przyszla po nas po obiadku i wyszlam z mala do nich na koc,dzieciaki mialy quada i koparke i wozek ,pilke wiec sie ladnie wyszalaly:happy2::happy2:A .zaraz po obiedzie sie ulotnil na motor,ale dlugo nie byl i do nas dolaczyl:happy2:
Mala mi juz zasnela:happy2:
Ja tez padnieta jestem bo dzis od rana na nogach:tak:
Wyslalam teraz mojego po pierogi dla mnie:tak::-pjedna porcje juz dzis wciagnelam w pierogarni :szok::-D:-D:-D
ZANETA-jeju ale mi smaka narobilas kobietko tym ciachem,jeszcze jak to jest takie z galaretka to mmmmmm...:-p:-p:blink:ja chyba dzis widzialam Pawcia z Twoja mamusia,ale do konca nie bylam pewna no i Ciebie nie zauwazylam w poblizu wiec glupio mi bylo zaczepic,bo moglam sie pomylic:confused::confused::blink:W pik??mozliwe:confused:
SYLWIA,ZANETA-dziekuje w imieniu Nati:tak:;-)ciesze sie ze Wam sie podoba lozeczko,ono ma jesz po bokach przy glowie takie barierki zeby nie spadla ,tylko A jesz wtedy nie przykrecil;-)A spi dobrze mala tylko bardzo nozkami wali w sciane:szok::szok::szok::szok:
MONIA-ja juz mialam 2 raz tu cytologie robiona,ale czy w ciazy mozna nie mam pojecia ,ale chyba raczej nie:no::eek::eek::eek:
ROKSANNA,KATARINA<MOJADZIDZIA-jak tam "Wloczykije" bylo na miescie,coscie pokupowaly zakupoholiczki:-D:-D:-D:blink::blink::blink::blink::happy2:
ciekawe czy jutro bedzie tez ladnie,bo dzis wieczor byl super:tak::tak::tak:
do milego laski,ciao:happy2:
 
Cześć dziewczyny!!!

U nas dzień bardzo zabiegany. Najpierw u koleżanki na kawce, potem spotkanie z dziewczynami w parku (tradycyjnie- dzięki za miłę pogaduszki:-)), z parku poszłam po Filipa, potem chwilka w domku i pojechaliśmy na festyn do szkoły Filipa. Na festynie wygrałam wygrałam flaszke wina musującego:-p:-p:-p

Monia- nie wiem jak w Anglii ale w Pl cytologia jest jednym z podstawowych badań robionych w ciąży. Ja miałam w Anglii robioną na samym początku ciąży, kiedy nawet o niej nie wiedziałam. Najlepiej przejdź się do przychodni i zapytaj
Sylwia- wieki groszku nie jadłam. Chyba jutro zakupię:tak: Co do przemęczenia to też ostatnio tak mam. Zero energii:-(
Żaneta- życze poprawy humorku:happy2:
Graziul- łóżeczko bardzo ładne
mojadzidzia- powodzenia w odcycowaniu
jstysiak- jak miło, że mężuś tak Cię rozpieszcza:-)

Aaa jeśli chodzi o spotkanie wieczorne to jestem chętna na 03.07. Któraś jeszcze reflektuje?;-):-D
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki:-)

Witam Was z Polski u nas jakos leci pogoda szczerze w kratke wiec jeszcze sie nie opalalam:-p:-D
Pierwszy tydzien minal nam na odwiedzinach rodzinki przyszly tydzien bedzie nalezal do kolezanek i dla nas jakies spacery nad morze itp.:tak:a potem jedziemy na dzialke nad jeziorko:tak::-)

Widze ze u was tez calkiem dobrze leci:tak::tak: ciesze sie:tak::tak: zdarzylam Was podczytac ale zajelo mi to wieki:szok: dopiero teraz chwilka na napisanie paru slow:-)
Wybaczcie ale nie dam rady odpisac z osobna bo bym chyba do rana siedziala;-)
Z tego co utkwilo mi w pamieci to udalo Wam sie spotkac u Ani w bardzo licznym gronie co rzadko sie zdarza szkoda ze mnie nie bylo ale z drugiej str ciesze sie ze jestem tutaj:tak::tak:
Aha i witam rowniez nowa mamusie:-)

A co wieczornego spotkania to jak bedzie w tym terminie tam chyba ok 16, 17:dry: to ja tez bym juz byla:-p:-p ale wybacze jak nie bedziecie na mnie czekaly:-D:-D

Dobra bede konczyc dziewczynki drogie bo "obowiazki" wzywaja:-D:-D
Bede starala sie odzywac w miare mozliwosci:tak:

AAAAAAAAAaa no i moja niunka juz chodzi jak "stara" chyba polski klimat i dziadkowie na codzien sprzyjaja jej:-D

Oki duzo sloneczka i usmiechu dla Was do spisania
Pozdrawiam Was bardzo goraca buziole dla Wszystkich:tak::tak:
Paaaaa
 
Hej kobitki!
wlasnie skonczylam prasowanie i szykuje sie do kapieli
sylwia.m ja tez od okolo tygodnia nie mam na nic sily i czuje sie przemeczona,zakupilam w aptece witaminy dla aktywnej mamy :-D:-D:-D ale nie czuje zeby pomagaly :dry::-D
graziul xxx ja wiele nie nakupowalam ale jestem zadowolona bo znalazlam fajne cienkie rajstopki dla Dusi do sukni urodzinowej i poduszke do wanny :-p:-) lozeczko fajniusie,mialam sie wlasnie pytac czy Natka nie spada
natalka1990 tak,to prawda ze mam ciezki orzech do zgryzienia z moja Dusia,ostatnio znalazla na mnie idealny sposob-jak nie chce dac jej mleczka to patrzy mi prosto w oczy a za chwile daje slodziutkiego buziaczki-nie mam serca odmowic Ach te dzieciaczki slodziaczki :tak:
Agaam wielkie gratulacje dla Vikusi,jezioro...morze...ja juz zapomnialam o moich krotkich wakacjach raptem kilka tygodni temu :-( zycze lepszej pogody i duzo relaksu :tak:
 
HEj wieczorową porą

Monia w ciąży nie robią cytologii - zrobią ci po 6 tyg od urodzenia maluszka- tylko wtedy musisz się zapisać na cytologie do swojej przychodnia- wiem z doświadczenia.
Jstysiak- torcik cudowny- już bym go zjadła ale wytrzymam jakoś do jutra

Dziewczyny help- potrzebuje dobrego fachowca od pralek - k.... mam tyle prania i pralka sie zrąbała nie wiruje ani nie płuka - wszystko sie teraz na nas wali najpierwjakis pajac wjechał do naszego auta na leeds road w pon i jest niezdatne do jazdy a na zastępcze to nie wiem kiedy sie doczekamy a teraz ta cholerna pralka jak musze wyprać tyle rzeczy że szok .
Idę bo już nie mam na nic siły- chodzę od rana tak wkurzona że zaraz eksploduje
Jakby któraś z was miała namiary na jakiegoś fachowca co mi powie co jest zepsute i czy się wogole opłaca reperować tego złoma to plizzz dajcie znać
 
Dzień doberek
Tak tak dziś sobota pewnie nikogo na straży. Wszystkie w polskiej szkole albo na zakupach. Z resztą ja też zaraz wybywam na zakupy.:tak:
Asinka ja kiedyś miałam taką sytuację, dawno dawno temu. Byliśmy u faceta z używanymi pralkami i on przyjechał za free i sprawdzał ją czy da się naprawić. Niestety nie dało się, tan dało się ale naprawa była droga więc kupiliśmy nową pralkę. Jako super fachowca to nie mogę go polecić bo nie wiem. On był z BD5 z Great Horton jak się jedzie do tesco, przed skrzyżowaniem ze światłami, bodajże skrzyżowanie z Cross Lane.
Graziul ja nie bardzo kupiłam dla siebie, raczej dla dziecka, ale jestem zadowolona.
Agaam gratulacje dla Vikusi i miłego urlopu życzę.

Dziewczyny pamiętacie jak chodziłam na Manningam Lane. Teraz oni się przenoszą trochę dalej, biżej Lister Parku i szykują miejsce dla mam z dziećmi, na jakieś spotkania. Na razie to jest w zalążkach ale jak będą chętne to i fundusze się znajdą. Będą organizować też kurs taki po których można się opiekować cudzym dzieckiem, będzie on darmo , chyba jedyny warunek to kaucja żeby chodzić. Teraz są zbierane chętne. Ja oczywiście się tam wybieram. Tak sobie pomyślałam, że nas się już dużo zrobiło. Przyjąć 12 w jednym małym living roomie jest niełatwo. A tam mogłybyśmy się spotykać, kawę można wypić darmową podejrzewam że i jakiś słodycze też by się znalazły, to duża organizacja.A no i park niedaleko. Można też organizować wycieczki itp....
 
Dzień doberek!!

A dobry widzę,że będzie:-) Bo ładnie słoneczko wyjrzało zza chmurek:cool2: a już myślałam,że spędzę cały Boży dzień w murach:zawstydzona/y: a tu proszę,,,zaraz biorę swoją kawusię i śmigam ją pić do ogrodu:happy2: Pranie sobie już nastawiłam,posprzątam pod wieczór bo teraz nie ma sensu:sorry2: i tak się zrobi bałagan i tak:-p Ale naprawdę laski coś nie tak z nami mamami słyszę bo ja tez jestem od jakiegoś czasu do niczego:baffled: a ostatnimi czasy żyję na dość wysokich obrotach:-D:-D To już w ogóle jestem jak wrak...a nerwy to mam na wszystkich:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wczoraj mnie ominęły igraszki bo podczas hmm...się pokłóciłam z B:szok::-Dale byłam zła,bo duma już mi nie pozwoliła na dalsze działania:-D:-D:-p:-p a ogień trwał:-D:-D sama nie wiem co mi odbiło:no: hormony..

agamm-super,brawa dla Vikuni i tak udanego urlopu Wam życzę jakiego słońce i świat nie widział:-D
graziul-[ja sobie kupiłam wosk z vetta do depilacji brwi i wąsików,dziś będzie próba:-p no i bluzeczkę sobie i sukieneczkę Wiktorii:tak:
roksanna1-pomysł jest rewelacyjny kochana i ja na pewno się piszę na niego;-):-) więc już nas dwie:-D:-D wow:-)

No nic kobiety będę już kończyć te posiedzenie swoje i idę troszkę na ogród sobie z małą;-)
 
reklama
Cześć!!!

Zaraz wybywamy do sklepu bo wpadają dziś znajomi a w lodówce pustki. Adaś zrobił nam niespodzianke i pospał do 7 a, że wczoraj poszłam spać przed 22 to w końcu jestem wyspana.

asinka- nie pomogę bo niestety nie znam żadnego fachowca:no: Póki co zawsze możesz iść do pralni. Lepsze to jak prać ręcznie:baffled:
Agaam- ogromne gratulacje dla Vicky. Nie ma to jak polski klimat;-):-D
mojadzidzia- eh te dzieciaki to wiedzą jak nas zaczarować. Adam też jak coś narozrabia to zrobi taką minkę, że od razu rozmiękcza mi serducho:-)

Życze miłego weekendu. Oby tylko pogoda dopisywała. Pozdrawiam
 
Do góry