reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim ja dzis wiki zakupilam piaskownice ale bez piasku bo zgubilam 10funtow i piasek zakupimy moze jutro a dzis wszystko tak szybko robilam wiec moze dlatego ale nic nieszkodzilo wlalam jej wody i sie popluskala troszke:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-Djutro tez ma byc taka pogoda jupi
pidi witaj ja jestem z allerton z bd15
graziul gratulacje :tak::tak::tak::tak:
ooki spadam zobaczyc gdzie jest wiki boskakala na bounce caslte ale teraz mozelkiwe ze poszla na rower wiec narka kobietki:tak::tak::tak:
 
reklama
hej ponownie;-)
Mala spi ,A .wlasnie wybyl a ja mam chwile wolna:happy:tzn.zaraz pod prysznic lece i ogarnac kuchnie ,bo jutro sie na miasto w koncu wybieram z K na kawusie,tzn.ja na cus innego bo od coffe mnie odrzucilo na maxa:shocked2::tak:;-)
TYNIA I WIKI-dzieki wilekie za gratki-ponownie:-D:-D;-):-p ojej ,a to mialas pecha ze zgubilas kase,dobrze ze nie wiecej:eek::szok::tak::-(
NATALKA-biedna malutka,ale niestety teraz musicie sie do tego przyzwyczaic ,nie raz jesz bedzie poobijana:shocked2::shocked2::tak::tak:
SYLWIA-no to fajnie spedzilyscie dzen sisters,dzieciaczki pewno mialy radoche:-):-):happy: dobrze ,ze macie siebie blisko i tak sobie umilacie czas:happy::happy::happy: A ja faktycznie odpoczelam wczoraj ,potrzebne sa czasem takie dni to swieta prawda:tak::tak::-)
PIDI-Witam Cie:tak::happy::happy:Pisz czesto ,no i wpadaj na spotkanka-nasza brygada bb jest cOOLL:cool2::cool2::cool2::cool2:
A nam zakupy sie bardzo udaly ,choc niedawno wrocilismy i nogi mi do d....y wchodza:wściekła/y::-);-) Ale jestem very happy bo w koncu zakupilismy malej dawno obczajane lozko! Takze teraz tylko czekam na delivery ,musze zakupic posciel i bedzie spala jak "duzia":-D:-D a ciesze sie bo naprawde takie jak chcialam ,drewniane fajny materac z gabki i barierki po bokach:happy::happy:mam nadz ze zda egzamin:eek: no i jesz A naciaglam na nowe krzeslo do biurka ,co by moja ciezarna dupcia sobie wygodnie siedziala:-D:-D;-);-) A najbardziej to sie cieszyl moj maz ze swojego zakupu-bo udalo mu sie jednak dobrac odpowiedni rozmiar skory na motor:szok::szok:;-):tak:wiec zakupil 2 na zapas chyba(;-);-):-D:-D) no i ja chyba (zeby mi zal nie bylo) tez sie zalapalam calkiem nieoczekiwanie na czarna fajna skore :tak:;-)obcisla-tylko gdzie ja w niej bebenek zmieszcze:-D:-D:-D:-D:szok:.Za tydzien mam urodziny i mysle ze stad ten prezent mi sie trafil:-D:-D Takze wyssalysmy tatusia z kasy teraz trzeba to odpracowac:-p:-p;-):tak::tak:
dobra ide pod ten prysznic ,bo padam:tak::tak:
pozdrawiam Was serdecznie babeczki moje:tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
RENUSKA-wrzuce suwaczek,tylko chyba musze z ktoregos najpierw zrezygnowac;-):-Dbo na czwarty to juz miejsca nie ma:-D:-D:-D:-D .Mi pizza juz obrzydla:-pteraz fytki na topie i pierogi ruskie ze smietanka:tak::tak:ja taka senna bylam z Nati,teraz nawet nie tak bardzo;-)
 
mój maluszek dopiero zasnał więc mam chwile żeby tu zaglądnąć:) taki żywy teraz jest wszędzie go pełno i co najgorsza spac mu się nie chce:) jutro ma być też ładna pogoda:) ktoś wybiera się na spacerek?
 
Witam dziewczyny.
O jezu właśnie mi padła. Tłukła się i tukła. Pogoda super więc część dnia na dworzu. Potem wróciłam do domu i normalnie posiedziałam chwilę i szkoda mi się pogody zrobiło i wyszłam dalej na dwór.
Pidi ja jestem z BD5. No i witaj na forum.
Natalka moja też miała limo mniej więcej w tym wieku, o róg ławy przydzwoniła, nie było mi do śmiechu wtedy, teraz to wspominam z uśmiechem. Ostatnio, nie dalej jak w piątek przydzwoniła w ławę spadając z kanapy, krwi było co nie miara i krzyku, mojego i jej.:no:
Tynia to już wiem teraz czyje 10 funtów znalazłam :-p
Sylwia i Doris ale Wam dobrze ;-)
Renuska ciekawe czy uda Ci się rodzić w domu. Poza tym taka piękna pogoda a Ty śpisz :no:;-)
Asinkasto lat dla Twojej córci.
Ewelina i dla Twoich dzieciaczków również sto lat, lekko spóźnione, ale wybacz.
Graziul gratuluję udanych zakupów.
Ania dzięki za adres i instrukcję dotarcia, przyda się. Jeszcze muszę obadać mapę z widoku z ulicy i chyba będzie dobrze.
Póki co spadam. Miłych snów
 
Hej laseczki;-).
Pogoda nas rozpieszcza na maksa:tak:.I jeszcze kilka słonecznych dni przed nami :tak:.Niby bo w Anglii to nigdy nie wiadomo:cool:.U nas nuda więc się nie odzywałam ostatnio:cool:.
aniu1812 przyślij mi na pw swój numer tel.bo i ja się może skuszę na kawkę u Ciebie:tak:.Ale nic nie obiecuje.Adres mam;-).
natalka wez mi proszę do Ani tą przykrywkę od skoczka jeśli to nie problem :tak:.A co do twojej mamusi to tylko pozazdrościc :tak:.Super babcia i mama:tak:.
Pidi witam:-).Ja mieszkam na BD2:tak:.Jutro ruszę gdzieś na spacerek w swojej okolicy jak się nudzisz to zapraszam:tak:;-).
Graziul no to poszaleliscie na zakupach:tak:;-).
asinka wszystkiego najlepszego dla córeczki :tak:.Ty tez bys się mogła kiedyś wybrac z nami na spotkanie :tak:.
Renuska no to się wyspałaś kobieto za wszystkie czasy:tak::-D.
katarina niezłą miałaś przygodę :cool2:.Oj ja to mam czasem niewyparzony język i nie wiem czy bym się nie wdała w ostrą dyskusję z tą kobietą:crazy:.
 
Wlasnie usiadlam sobie ,patrze ktora godzina i jestem w szoku :szok:,wlasnie skonczylam prasowac ,dziecko moje nie spi ,a ja chyba jeszcze zahacze o druga kolacje :zawstydzona/y::sorry:.Od wczoraj piore wszystko co sie da ,na jutro mam w planach zaslony i posciel i kolejne prasowanie .
roksanna -tak ,wiem ze na taka pogode to grzech siedziec w domu ,ale jutro nadrobimy .Mam w planach wybrac sie do przychodni na piechty,a spory kawalek drogi jest .
kasia -no nie pogardzilabym jeszcze odrobina snu :sorry:
graziul -ale mi smaka zawsze robisz tymi pierogami :dry:,wiec na niedziele zapowiedzialam juz pierogi :laugh2:
 
witam wieczorkiem:-)

Claudia mi dopiero usneła :wściekła/y: juz nie miałam na nia sily bajki chciala oggldac to właczyłam juz jak mleko wypiła i obejrzała dwie i wyłaczyłam i juz nerwa miała na mnie wkoncu staneło na tym ze wyszłam z pokoju i zostawiłam ja w łózeczku z właczona pozytywka no i słyszałam jak sobie spiewa posżłam po 10 min do niej dałam pic i smoczka i w dwie min mi odpłyneła sama w łózeczku bez płaczu :szok::-D

kasia8118 pamietam o tej przykrywce :tak: mam ja wyłozona zeby nie zapomiec wezme napewno do ani :tak:

doris wezmiesz mi ksiazke do ani ?? :sorry: bo my po nowym roku chcemy działac :tak: no moze wczesniej ale ja sobie wymysliłam ze sylwestra chce sobie jeszcze poszalec bo 2 juz przesiedziałam bo jeden w ciazy drugi karmiłam no ale ksiazeczke juz bym mogła postudiowac :-D

grazul to naciagnełyscie tatusia :-D
 
Cześć i czołem!!!

Ja nic dziś nie nagrygolę:no: bo mi się nie chce,idę zaraz spać..odpisze tylko tym co trzeba i wsio;-)
doris78-właśnie,pomyliłaś mnie z graziul:-p to ja pytałam o te przedszkolanki:tak:
Sylwia.m-tak się składa,że my już małej kupowaliśmy rowerek na 2 latka,ale nie pasował żaden,stąd me przypuszczenie:tak: Ale minęło już sporo czasu,więc czas na przymiarkę kolejną;-) teraz jest już starsza i większa więc pewnie się coś dopasuje:happy:
graziul-a wiesz,że ja tego incydentu nie pamiętam w tj hughies:confused: ja miałam sytuację podobną ale w kirgate na hali jak kupowaliśmy z B firanki,jak byłam w ciąży, i mi babka zwróciła uwagę,że nie wypada mi chodzić z gołym brzuchem w takim stanie,bo psuje polką reputację:szok: A bluzka minimalnie mi brzuch odkrywała,wiadomo...:tak:głupia pinda:wściekła/y:

Jeśli kogoś pominęłam to wybaczcie,ale jestem na maxa zmęczona i idę do łoża,bo mój luby już mi grzeje miejsce:-D
 
reklama
Hej
Ja dopiero teraz wolna.U nas tez nic ciekawego ostatnio tylko tyle ze na maxa korzystamy ze słoneczka.Tylko mam mały problem jak opalić nogi:eek:bo sukienki i kiecki nie wchodza w gre ,a w długich sponiach to raczej ciezko.
A przepraszam za pmyłkę ostatnią:-pchodzi o cyfry.Sorki Ania;-)Ale wstawiacie tyle cyfer to mozna sie wkońcu pogubić nie:szok:jedna 1990,druga 26 trzecia 1812.I jak sie tu [połapać .dlatego od Dzisiaj nie uzywam cyfr oki:-D.
Pidi Witaj (ja jestem w shipley prawie codziennie)jakoś sie nie moge rozstać:-)
Wszystkiego Najlepszego dla Bliżniaków i oczywiscie |Oleńki duzo słoneczka Wam zycze.
Graziul Dawaj ten trzeci;-)
Sylwia i Doris Az zazdroszcze
I juz wiecej grzeszków nie pamietam:-(
jutro coś na skrobie
papappa
 
Do góry