reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc z ranca:-)

David mial dzisiaj dzien dobroci i pospal do 7,bo ostatnio to wstawal nawet o 5:szok:

SYLWIA-co robimy dzisiaj?pewnie sie nudzimy:-Dja nie ma zadnego pomyslu:no:

GRAZIUL-do Davida przychodza panie z przedszkola,bo On od wrzesnia idzie na nursery:tak:i przychodza na zapoaznaie sie z Nim i na dopelnienie dokumentow:tak:

ASINka-JA widzilam trampoliny w Asdzie,tesco,b&q
Wszystkiego Najlepszego dla corci:tak:

AMPAR-nie jestes wliczona w dowozke;-):-pchyba ze sie szybko przeprowadzilas do Bradford:tak::-D
Tez mi kiedys dzieci zrobily psikusa z piana:shocked2:teraz nie jest w zasiego ich reki,tzn Davida reki:-D

KATARINA-ale Ty masz zawsze przygody:-D:-Dmoze Ci zazdroscila ladnej sukienki?:-DAle mi smaka narobilas na takiego drineczka.mniam.....
Juz snie nie moge doczekac takich spacerkow nad morze na piwko ,albo cos innego...:-Dle to dopiero za miesiac:szok::crazy:jak ja wytrzymam:-D

MOJADZIDZIA-to ladnie dzien tatay spedziliscie:-)a Tatus zadowolony??

EWELINA-powiedz mi ,Twoje dzieci sie czesto kloca,bija,wywywaja sobie rozne rzeczy?
Jak Ty wtedy sobie radzisz?masz jakis patent na nich?
 
reklama
czesc wszystkim mi weekend szybko zlecial nawet nie wiadomo kiedy w koncu zamowilam sobie bilety do polski wiec wyruszam za 3 tygodnie:tak::tak::tak::tak:
graziul to ty chyba pisalas ta parada byla w sobote ja wyszlam z niej troszke wczesniej bo przed 13 ale tak mialysmy byc juz w szkolenie bo nie mialam zamiaru dzwonic znowu ze pozniej maja po mnie przyjechac bo szkola zawsze konczyla sie o 12:30 ale fajnie bylo fotki porogilam wiec pamiatka jest:tak::tak::tak::tak:
asinka sto lat dla Olenki
ewelina witaj spowrotem:tak::tak::tak:
 
Cześć!
Właśnie wróciliśmy z baby clinic. Udało mi się rozdzielić te szczepienia na 2 razy i za 4 tygodnie idziemy znowu. Adam był super dzielny i nawet nie zapłakał:-)

Asinka- wszystkiego najlepszego dla Oli
Ampar- my zapisywaliśmy się przy okazji wizyty w konsulacie w Manchesterze. Wejdź na ich strone i tam wszystko powinno być napisane czy i jak możesz się zapisać
Natalka- nie musisz się znowu zapisywać. Ale dobrze Ci z mamą. Tylko się cieszyć, że może Wam troszke pomóc.
Katarina- ale miałaś przygode:szok: Wspólczuje. Sama nie wiem jakbym się zachowała w takiej sytuacji
mojadzidzia- dobrze, że mi przypomniałać o dniu ojca:sorry: Musze zakupić jakiś drobiazg dla J
Ewelina- witaj z powrotem. Myśle, że gdzieś w okolicy powinnien być hotel dla zwierząt ale może to być kosztowna sprawa:eek:

Pozdrawiam
 
Witam serdecznie po weekendowo:-)
Kurde, pardonsik ,ale odpisac wszystkim to chyba nie dam rady:zawstydzona/y:duuuzo napisalyscie:tak:Dopiero przed chwila wrocilam do chatki i opadlam jakos z sil:-pdobrze ,ze obiad jako taki mamy bo A zakupil piersi z sosikiem u chinola,wiec ja tylko im szybko ryzu dogotuje a sobie frytki bo taka mam ochote;-):tak:
U nas minal wlasnie 8 -tydzien;-)Zaczynamy wiec 3miesiac :happy:no i mam nadzieje ze juz o niebo lepszy:happy:Na razie jakby wlasnie mi lepiej:tak:mdlosci poszly chyba w sina dal:-D Oby na zawsze juz:-DTakze pomalu wracam na top!:tak:;-):-D
Weekend mialam raczej pod znakiem wypoczynku,Wczoraj A .byl z mala w Parku,potem zabral ja na obiad i byli chyba na Foster:tak: a ja zostalam w domu i wypoczywalam:-p wieczorkiem sobie tylko spacer zrobilam do lokalnego markeciku po lody i mleko:tak:;-):-)
Dzis dalam sie wyciagnac z domu:tak::tak:;-)pogoda jest Boska:happy::happy::happy:
ASINKA-100 lat dla Corci:happy::happy::happy::happy:
SYLWIA-2 tyg zleca jak nic i juz bedziesz w PL:happy::happy::happy:
NATALKA-ale masz cudowna mame:happy::happy::happy:
KATARINA-TY to masz pecha do nawiedzonych bab:szok::szok:Pamietasz jak w ciazy tez sie Ciebie czepila taka oszolomka w Tj Huges??:szok::-D:shocked2:
DORIS-to nie ja sie pytalam o przedszkolanki,ale rowniez bylam ciekawa:eek::-D:-Dtakze dzieki:tak:
ANIa-to fajnie ,ze sie udalo rozlozyc na 2 tury,zawsze to lzej bedzie:tak:BRAVKO dla Adaska-dzielny zuch:happy::happy::happy:
dobra kobitki znikam ,bo obiadek trzeba wciac,A zaraz wroci i jedziemy do sklepu z odieza motocyklowa:szok:;-);-);-)no coz maz mnie prosi o rade wiec musze nia sluzyc:szok::szok:chce zakupic skore czy kombinezon na motor ,a przy jego wymiarach to nielada wyczyn cos dobrac odpowiedniego,wiec sie pewno najezdzimy:szok::szok::szok:ale co sie nie robi dla ukochanego;-);-):-D:-D:-D:-D
pozdrawiam ,do potem ,appapapapa:happy::happy::happy:
 
Hej:-)

Ale mamy łeder dzisiaj nie?:-):-):-):-) Marcel z Davidem popluskali się w basenie a my z Dorotą nawet posmażyłyśmy się na słońcu trochę:tak: W środę ma być jeszcze cieplej więc nie zapomnijcie zabrać bikini do Ani1812;-)

Natalka wolałabym z foster sq, powiedzmy o 11.40
Pidi witaj:-) dobrze trafiłaś bo my bardzo często sobie razem kawkujemy:tak:
Ania zuch chłopak z Adasia:tak:
Asinka sto lat dla Twojej córci.
Ewelina i dla Twoich pociech spóźnione życzenia urodzinowe:-)
Graziul fajnie, że rodzinka dała Ci odpocząć, takie lenistwo jest bardzo potrzebne nam wszystkim a tobie w szczegolności:tak: Daje energii na kolejne dni.
Katarina a dlaczego uważasz że nie ma rowerka dla Wiki?? Marcel i David mają już takie normalne z doczepianymi kółkami. David ma trochę większy niż Marcel i myślę że na takim Wiki spokojnie by sobie poradziła:tak: Wybierzcie się choćby do jjb i przymierzcie małą do jakiegoś:tak:
 
hejka
u nas weekend zlecial bardzo aktywnie i fajnie .Dzis najchetniej to bym caly dzien spala ,byla u mnie rano polozna ,a ja z calych moich sil powstrzymywalam sie zeby nie przyciac komara na sofie :zawstydzona/y:,i nie wiedzialalam ,ze bedzie sie bytac juz o porod i tak z glupa walnelam ,ze chce w domu ,a ona ,ze bardzo dobry wybor jak nie bedzie przeciwskazan to bede rodzic w domu :-).
Teraz spalismy z Dominikiem 3 godziny wiec on napewno nie pojdzie spac o stalej porze .
graziul -wklejaj suwaczek :tak:.Tez czesto chodza za mna frytki i pizza ;-)
asinka -sto lat dla solenizantki
ania -bo Adas wie ,ze chlopaki nie placza ;-)
pidi -witaj
 
hej:-)

ale pogoda super:cool2: my juz byłysmy na spacerku w parku teraz mała spi :tak: bidulka przewrociła sie dzis i ma siniaczka na puliczku :-(

sylwia super bo mi tez na foster pasuje bardziej :tak: to jestesmy umowione :tak: dziekiii :-)

pidi witaj :-)

asinka wszystkiego naj dla córeczki :tak:

grazul dobrze ze juz lepiej sie czujesz :tak: oby juz tak zostało :-)

ania ale Adas dzielny :tak: no i bardzi dobrze ze mu rozłozyli te szczepienia :tak::-)
 
reklama
Do góry