reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
witam w ten sloneczny ,mam nadzieje caly dzien i nie tylko dzien:-)Od razu czlowiekowi jakos lepiej .Kupilismy wczoraj bilety z wroclawia do doncaster za Ł65 cala nasza trojka z laczna waga bagazy 94 kg:-):szok:
sylwiam-termin mam na 17 stycznia ,tydzien po urodzinach Dominika i 1 dzien po urodzinach Grzeska:-) W styczniu zawsze jestesmy splukani ,najpierw swieta a pozniej te imprezy urodzinowe ,nie wspominajac o rachunkach :-D
Dobra biore sie za obiad i ruszymy na spacer .
 
Hello babeczki!!!
Ja tak na chwilkę się przywitać wpadłam i zaapelować do agamm,że zostawiłam telefon:szok: jejku,teraz nie będę miała kontaktu z b:-( Ty to rozumiesz prawda,więc domyślasz się co ja czuje :zawstydzona/y::-D:-D B przyjedzie ok 17 po niego ok??będzie ktoś w domu?? I bardzoo dziękuje za gościnę,było miło wypić poranną kawusię w tak miłym towarzystwie;-):tak: szkoda widzisz,że nie potwierdziłam bo by i Kasia wpadła no ale jeszcze się nadarzą okazję na większe zloty;-) To tyle spadam obiadek przygotowywać....zupę widmo:-D nie mam pomysłu wcale...

Ania-pantofel był nijaki...czarny lakierowany babciny:no: więc by się nie nadał:-D
 
Katarina ja wlasnie wrocilam do domku i zauwazylam Twoj tel. Spoko niech sie laduje a jak B przyjedzie to oddam naladowany chociaz:-p
Bede w domku wiec spoko niech przyjezdza:-)
I jeszcze raz dziekuje za towarzystwo i mile pogaduchy:tak::tak:
A teraz tez ide szykowac obiadek Papa
 
Melduje sie i ja drogie kolezanki:-);-)
ale cichutko tu:szok: no ale nic dziwnego taka ladna pogoda sie zrobila:happy2:
My tez wlasnie na dworze bylysmy,na kocyku polezec:happy2: tzn.ja lezalam a mala biegala za pilka z malym kolezka:-D A zaczyna juz nam coraz wiecej slow mowic ,wiec jest wesolo:-D
AGAAM-sorrki i zaluje ze nie moglam byc,ale mam nadz ze rozumiesz:tak: u mnie raz lepiej raz gorzej:baffled: a wrecz czesciej teraz gorzej:sorry2::dry:
ROKSANNA,RENUSKA-jeju dziewczyny co Wy z ta grzybowa i pierogami:szok::szok:chcecie zeby mi jezyk ucielk:szok::-D:-D
Tez nie mam pojecia co na obiad :confused::confused:niestety u mnie sama zupa nie przejdzie,bo moj twierdzi ze zupa to do picia jest a nie obiad:szok::szok:;-):-D ale mam w zanadrzu veggieburgery,to chyba zaserwuje:happy2::happy2:
pozatym u nas nudy...mala balagani a ja nie mam sily sprzatac:szok::-D
Tatulek pracuje,bo mnostwo wydatkow teraz,trzeba by jak najszybciej skonczyc ten nieszczesny remont w Pl,bo chcemy wystawic mieszkanie do wynajecia..troche mam obawy ,bo to wiadomo na jakich lokatorow sie dzis trafi:confused::szok::szok:no ale coz,moze bedzie oki:tak:.
Tesciowa nas odwiedzi na pocz sierpnia:-)to Natalka sie troche z babcia pobawi,ostatnio sie widzialy w listopadzie..no ale moze my wczesniej jednak skoczymy do niej:happy2:
dobra dziewczynki,nie klei mi sie jakos to pisanie:baffled:;-):-D moze potem sobie cos przypomne,zjem i chyba sie poloze:happy2:
RENUSKA-znam ten bol;-);-);-);-)
 
hej

Ja dzisiaj nie dalam rady sie wyszykowac na spotkanie bo wstalam o 8.30:tak: Hurra:tak:
Tzn nie ciesze sie ze nie pojechalam do agaam ale ze sie wyspalam:-) Co prawda na szymona lozeczku bo o 4.30 kazal mi wstac i sie uspic u siebie no ale zawsze to 8.30:tak: Plus do tego ta pogoda i jestem w siodmym niebie:-)

Dzieki dziewczyny za opinie w sprawie tel i internetu- chodzi mi przede wszystkim o to czy wam dobrze internet smiga:confused: Bo ja przez 5 lat nie mialam ani razu problemu i nie mam tylko mnie wkurzyli:wściekła/y: A ja to taka zolza jestem ze juz nie potrafie im zaufac:tak:

Graziulxxx- fajnie ze babcia przyjezdza. Ja juz sie tez nie moge doczekac 4 lipca jak moja mama przyjedzie- caly czas cos planuje:tak::cool2:
Renuska- no wlasnie widzialam te smieszne ceny:szok: Ja tez zakupilam jeszcze tylko dla artura musze:tak: Tylko mysle na kiedy go tam do mnie wkrecic:-) :cool2:
Sylwiam- w jakim sensie virgin bleeeeeeeeeee:happy2:

Moje chlopaki na dworze w pilke graja caly czas slysze hihranie szymona:-D:-D:-D
 
Heloł:-)

pogoda dzisiaj niczego sobie, ja trawę kosiłam i zamiatalam podjazd i jestem skonana:szok: Do tego jakieś przeziębienie mnie zlapało i czuję się jak wywłoka:baffled: Poszłabym spać ale niedługo mój pan i władca wraca i trzeba go posilić:-D

Agaam, Katarina dobrze że chociaż Wam dwóm udało się spotkać:-)
Ampar, oj Ampar ja ze sto razy opowiadałam tą historię:sorry2: ale niech Ci będzie opowiem jeszcze raz. Mieliśmy neta z virgin chyba 10 miechów i pewnego dnia poprostu zanikł. Dzwoniliśmy do nich kilka razy oni przekierowywali to inżynierów za 1Ł za minutę:szok: Powiedzieli niby że jak okaże że to z ich winy nie ma neta to zwrócą nam kasę. Tam byli jacyś debilni kolesie którym po 10 razy trzeba było literować nasze nazwisko i adres aż kasa na koncie się skończyła zanim zdąrzyliśmy powiedzieć o co nam chodzi (specjalnie ładowaliśmy za 10 wcześniej). No i to trwało i trwało, neta nie mieliśmy ale rachunki nadal przychodziły, więc przestaliśmy placić. Zadzwonili i powiedzieli że jak uregulujemy rachunki to oni przyślą nam inżyniera do domu i będziemy mieli 3 miesiące za free. Zapłaciliśmy ale nikt nigdy nie przyszedł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Potem więcej już nie płaciliśmy:no: Przeprowadziliśmy się potem do domu w którym wcześniej mieszkała nasza koleżanka, oni mieli virgin i wyjeżdżali do Polski więc ja poprosiłam żeby nie zamykali konta i my dalej będziemy opłacać rachunki na ich nazwisko. Wszystko było ok przez rok. Raz zapomniałam zapłacić rachunku, jak się zorientowałam to od razu przez tel zapłaciłam a internetu już mi nie włączyli:wściekła/y: Zadzwoniłam kilka razy i oni koniecznie próbowali naprawiac usterkę przez tel. Mówiła mi po angielsku co ja mam włączyć a ja miałam polskiego windowsa więc kompletnie nie wiedziałam o czym ona do mnie mówi. Poprosiłam o inżyniera do domu, nie przysłali więc zerwałam umówę podając się za koleżankę:wściekła/y:
Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego:no:
 
Hej u mnie w końcu cisza dzieciaki już śpią a ja ciesze się spokojem i ciszą :tak:.
katarina wielka szkoda że nie odezwałaś się rano na forum:-(.Gdybym wiedziała że jezdziesz do agaam to tez bym zawitała:tak:.A tak mnie korciło zeby zadzwonic do Ciebie i się zapytac czy jedziesz:cool:.Ale stwierdziłam ze skoro się nie odzywasz na forum to pewnie się nie pojawisz na spotkaniu:dry:.No nic moze innym razem:tak:
Renuska super tanie bilety udało CI się kupic a na jaki miesiąc?Bo lipiec to chyba raczej drogi:confused:.
sylwia.m to się ostro dzisiaj rozpisałaś :tak::-D.
Nic uciekam :-)
 
Czesc:-)
Ja juz meza pozegnalam,ciekawe na jak dlugo:confused:moze na 4 dni a moze na 3 tygodnie:shocked2:u nich nic nie wiadomo:baffled:

AGAAM-a Ty juz spakowana??ale masz fajnie:tak:

KATARINA-to dobrze ze o Wikitorii nie zapomnialas:-D;-):-p

GRAZIUL-to jak tesciowa przyjedzie ,to sobie odpoczniesz przynajmniej:tak:Fajnie masz pod domem z ta trawka,duzo miejsca jest i chyba nie ruchliwa tam jest ta droga,co?

ANIA81812- i jak Filip?jeszcze zostaje w domu?
A z ta praca J to szkoda gadac:cool2:zmieniali mu 3 razy,najpierw mial wrocic po 4 dniach i juz tutaj jezdzic codziennie,potem ze zostaje juz do koncaw Norwich,czyli jakies 3 tygodnie,ale ma juz wrocic tam w poniedzialek,a potem ze ma wrocic w wtorek......:wściekła/y:

RENUSKA-to u Nas taki ciezki jest grudzien 3 solenizantow,mikolaj i gwiazdka:-D:-D

Dobra ide z sie z Kuba troche pouczyc,ferie sie skonczyly i laba sie skonczyla:-D:-D
 
reklama
hej :-)

my dzis byłysmy w parku na placu zabaw i na spacerku :-) i jakos dzien zleciał;-)

ale dziwnie bez seriali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

doris oj wspolczuje z ta praca J :-( oby juz nie dlugo sie to skonczyło i dali mu cos blizej domu;-)

renuska ale wam sie udalo kupic bilety my niestety nie mamy takiego szczescia i zaplacilismy 300 f w dwie strony :dry:

ampar no to pospałas :cool2:\

dziewczynki co trzeba zabrac jak sie jedzie zalatwiac paszport dla dziecka bo my jedziemy w piatek tylko nasze paszporty i akt urodzenia dziecka czy cos jeszcze ? a i to prawda ze malej nie musimy brac ? bo jak nie to dam ja mojej mamie bo po co ja targac:sorry2::confused:
 
Do góry