reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

roksanna -tez mam dzisiaj grzybowa ,i smaka mi narobilas na pierogi ,uwielbiam:tak:
ampar -moj dominik tez przylepa ,ale nie az tak ,jak nie mam juz sil daje mu katalog lego albo argosu i mam spokoj :sorry::-)
doris -domin jeszcze nie chodzi do przedszkola ,ale co sie dziwic mamy ang.tv i na co dzien dominik bawi sie z angielskimi dziecmi
A mi zaczely hormony wariowac :wściekła/y:w piatek plakalam ,ze chce do pl wracac ,ale juz w sobote bylo w porzadku.Jeszcze 7 miesiecy przede mna przecierz ja zwariuje :hmm:
 
reklama
Witam wieczorkiem!

Do lekarza jednak nie poszlismy bo lekarka jednak nie przyjmowała i nie było już miejsc:wściekła/y: No ale póki co jest dużo lepiej. Faszeruje Filipa lekami przywiezionymi z Polski i może obędzie się bez wizyty u lekarza. Dziękuje za wszystkie życzenia dla Filipka. Pomogły:tak::-)

Doris- a ja myslałam, że J już jest z Wami na stałe:confused: Ale widze, że w pracy zmieniają co chwilkę zdanie:eek:
Ampar- i jak ciacho było? Pewnie znowu zjadłaś 2 paczki pączków;-):-D:-D:-D
Katarina- chociaż fajne były te buty?:-D:-D:-D Oj jak ja bym chciała żeby mi się włączył taki motorek bo dziś ze mnie straszny kapeć. Miałam nawet nie robić obiadu ale w końcu zlitowałam się nad chłopakami:sorry:
Kasia8118- a dokąd ta wycieczka? Super sprawa z tymi atrakcjami dla dzieciaczków. Na pewno Krystian będzie się świetnie bawił
Sylwia- co u Ciebie? Znowu ostatnio umilkłaś:-(

Idę poczytać książkę. Siostra mi przywiozła nową Grocholi. Jak przeczytam to mogę użyczyć.
Pozdrawiam
 
hej

Dziewczyny mam szybkie pytanie. Te dupki z bt mi nie wlaczyly jeszcze telefony i chce podpisac umowe z kims innym. Dajcie cynka odnosnie talk talk albo virgin:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Ania1218- ciasteczka byly- jedna paczka:-D:-D;-)
Renuska- z katalogiem argosu jeszcze nie probowalam:-D:-D Gorzej jak sobie zacznie skladac zamowienia;-)

A co sie stalo z m jak milosc:confused::confused:
 
czesc kobietki ja dzis praktycznie w domu nie bylam musialm jechac do banku i oplaty porobic i wiki zazyczyla sobie zabawke i zdecydowala sie na taki komplecik z argosu z farbkami kredkami mazakami i roznosicami w srodku bo bardzo lubi rysowac:tak::tak::tak:
a jak przyjechalam to wzielam sie za barszczyk i pierogi zaraz musze ja polozyc spac i czekam na P bo jeszcze nie wrocil:tak::tak::tak::tak:
ampar z talk talk odradzam a moze zadzwon do nich jeszcze raz i powiedz ze jak dzis ich nie bedzie to rezygnujesz ile bedziesz czekala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
udanego spotkanka jutro kobietki
 
hej :-)

a ja caly dzien lenia mam :dry: jak D wstał to wyciagnol nas na dwor bo chyba bym caly w domu siedziala :zawstydzona/y: ale opłacało sie z nim wyjsc bo pochodzilismy po miescie i kupiłam sobe jeansy :tak::-) od razu humorek sie poprawil :tak:te chłopy czasem mysla :-D

a Claudia przed kapaniem zrobiła siusiu na nocniczek :szok: zdziwliłam sie bo stoi w łazience a nie sadzam jej jeszcze tak tylko przed kapaniem jak woda sie jej jeszcze nalewa a ona jest gola zeby wrazie co zrobila tam zawsze sie tylko bawila ta spluczka albo krecila papierem a dzis slucham a tam muzyczka patrze a tu siusiu :-D

dziekuje dziewczynki za gratki dla małej:-)

ampar na wspolnej tez nie bylo i majki tez nie juz chyba przerwa wakacyjna :wściekła/y::-( my mamy virgin ale nie wiem co i jak bo D sie tym zajmuje :sorry:

agaam mnie niestety nie bedzie :-:)zawstydzona/y:

katarina no tak Wiki to Wiki zawsze cos musi zrobic ciekawego :-D

kasia8118 fajne z ta wycieczka zawsze jakas atrakcja dla Krystianka :tak:

sylwia co u Ciebie ? wszystko ok ??

dobra ide myju myju pozniej jeszzcze moze zajrze ;-)
 
Hej:-)

dzięki za troskę, u mnie wszystko ok, leń pospolity mnie ogarnął:-D

Dzisiaj miałam wojnę z moją córcią. Znudziło się jej zasypianie w łóżeczku i ryczy w nim jak szalona. Przedwczoraj po dwóch godzinach ja się poddałam i wzięłam ją do siebie, zasnęła od razu, wczoraj była baaaaardzo zmęczona i zasnęła od razu u siebie a dzisiaj powtórka z rozrywki:wściekła/y: Jak ją wzięłam do siebie bo nie chciałam żeby obudziła Marcela to wkładała mi palce do nosa, ust, oczu, gdzie popadnie aż się wkurzyłam i spowrotem wsadzilam do łóżeczka. Wkońcu padła.....zołza mała.

Ampar
ile ludzi tyle opinii, ja mam złe wrażenia z virgin, dwukrotnie się na nich sparzyłam a teraz mamy talk talk i póki co jest ok. Myślę że nie ma co sugerować się jak jest u nas bo to może się w każdej chwili zmienić. Pamiętam jak Ty bardzo polecałaś bt:sorry2:

Agaam i'm sorry ale mnie nie będzie u Ciebie jutro.

Natalka gratki dla malutkiej za pierwsze siuśki na nocnik. Moja nie usiedzi ani sekundy:no:

Ania1812 zdrówka dla Filipka.

Renuska a na kiedy Ty masz termin??

Mojadzidzia, Roksanna a ja przegapiłam wczoraj tą giełdę:wściekła/y: bylam pewna że klolejna jest w lipcu i że mnie nie będzie więc sobie tego nie zakodowałam:-(

zimno mi....gdzie to lato:wściekła/y:
 
Hej kobietki ja wpadłam się zapytac czy ktoś jutro będzie u Agnieszki na kawce?Bo ja się wybierałam ale nie wiem czy jest jej sens d..zawracac skoro nikogo innego nie będzie:confused::confused:.Nie żebym nie chciała :sorry:.
Jeżeli chodzi o tą wycieczkę to w sumie będzie tylko taka przejażdżka pociągem,ale Krystian i tak bardzo się cieszy zawsze to jakaś frajda dla dzieciaków:tak:.Tym bardziej ze to jego pierwsza wycieczka z dziecmi z przedszkola:tak:.
ampar3 ja Ci nic nie doradzę bo ja też mam w BT :sorry:.
 
Hej babeczki
agaam Ja nie Wiem jeszce czy będe ,bo mam dzisiaj kolejną ekipe,jak szybko sie uwina, tak jak poprzednio:tak: to napewno zawitam;-)gorzej jak nie:-(
Ampar jeszce raz dzieki;-)a co do Vigina moge sie tylko wypowiedzieć, mam 3 lata i jest ok;-)
Sylwia m. Mojadzidzia,natalka Ale fajnie ze dziewczyna sie juz łaziorek włancza
Dominisia trzymam kciukasy:tak:
jednak nie popisze wiecej czasu spedzam w toalecie .Pisze te pare zdań juz 30 min
pózniej zajze zycze słonecznegoooooo dnia
 
Hej Babeczki ja tylko na chwilke zobaczyc czy cos sie rozwinelo apropos spotkania u mnie.
Z tego co sie dziewczyny zglosily to ma byc Kasia8118 katarina mowila ze bedzie ale jeszcze nie potwierdzila do konca no i jstysiak ktora jeszcze nie wiem czy dotrze wiec... dajcie znac ja caly czas w domu i jak cos to czekam na chetne:tak:
 
reklama
Witam dziewczynki w ten słoneczny poranek:tak:.
agaam nie wiem co mam zrobic z tym spotkaniem u Ciebie :baffled::confused:.Z tego co widzę to chyba się nie odbędzie:sorry2:.No nic może innym razem ja chyba też dzisiaj nie dotrę bo nie chcę Ci gitary zawracac sama jedna:sorry2:.Nic idę się ubrac luknę tu jeszcze za pare minut jak cos się zmieni to może zdecyduję sie ruszyc dupsko i przyjechac:happy2:.Mam nadzieję ze sie nie obrazisz :sorry2:.
 
Do góry