reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim ja wlasnie siedze znow dzis sama i odpoczywam ale zaraz corcia wroci bo znowu pojechala na noc spac do keighley juz drugi dzien ale dzis dosyc bo juro polska szkola i disco wieczorem dla dzieci:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:ciekawe czy bedzie chciala zostac w domu bo u cioci jej dobrze ale u mamusi jeszcze lepiej:-D:-D:-D:-D:-D
Monia gratulacje to teraz bedziecie miec mala ksieżniczke:tak::tak::tak::tak:
Ampar fotki swietne widac zreszta po zadowolnych minach:tak::tak::tak::tak:
Roksana zdrowiej kochana bo cie trzyma i to dosc dlugo:-:)-(
Nefrette a jesli mozna wiedziec to z jakich lini zamowilas bilecik bo ja nawet jeszcze tego nie zrobilam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i na swietna oferte trafilas tylko pogratulowac:tak::tak::tak::tak:
katarina to niezla ta twoja mala nago w takie zimno juz bym sie nie dziwila jakby tak wyskoczyla w te upaly ale teraz morze ona jest malym morsikiem:-D:-D:-D
to milego weekendu kobietki zycze swietnej zabawy wszystkim a chorowitkom powrotu do zdrowia
 
reklama
Witam po obiadku;-)
dosc cieplo dzis ,choc wiatr raczej zimny ,ale nie ma co narzekac ,najwazniejsze ze slonce jest:happy2::happy2::happy2:
my zaliczylysmy dzis dlugi spacer ,przy tym zalatwilysmy kilka spraw:happy2:
ZANETA-milo bylo spotkac:happy2:zdrowka dla Krecika:-)
AGNIESZKA-dzieki:happy2::happy2:
ANIA-sorrki ,bo ja wczesniej pominelam Twoje zapytanie o Park:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja chetna jestem na Park zawsze ,ele nieraz musze dralowac w innym kierunku ,aby oplaty porobic albo cos w tym stylu,tak jak wlasnie dzis tez:tak:i gdzie sie wkoncu wybralas:confused::confused:
AGAAM-ciesze sie bardzo ,ze skoczek sluzy malutkiej:happy2::happy2:
TYNIA I WIKI-to masz corcie wedrowniczke:tak:;-):-D:-Da swoja droga to dobrze ze chetnie zostaje na noc poza domem:happy2::happy2:milej zabawy na disco;-)
MONIA-kurcza podziwiam Cie,w Twoim stanie i full of energy-wow! pozazdraszczac:blink::blink::blink::-D:-D:-D:-D
no dobra ide sobie......do kuchni naczynia pomyc:tak:;-)
super ze sie jutro spotkamy u Chinisow
kto jesz dolaczy:confused::confused::confused::confused:zapraszamy babolki:happy2::happy2::happy2:
 
Czesc:-)

Ale jestem padnieta:dry:caly dzien na dworzu,a apotem jeszcze spacer ,nie na moje zdrowie to jest:-D:szok:

ANIA1812-no troszke dlugo ma te ferie,ale w sumie ma taka sama ilosc wolnych dni co Filip,tylko inaczej rozlozone.Bo Kuba jeszcze dzisiaj w szkole byl:tak:
Ale najlepsze to,ze ja bylam pewna ze On ma tylko tydzien i pewnie bym go puscila do szkoly w nastepny pon.,nawet nie zajrzalm na rozpiske:shocked2:

ROKSANNA-kuruj sie kochana no i wkoncu spotkaj sie z Nami ,bo zaraz zapomnimy jak wygladasz:-(No i widac ,ze lekarze zajeli sie Twoim przypadkiem:tak:to dobrze.
Moj Kubus tak mial w przedszkolu,ledwo co sie przyzwyczail ,to kolejne ferie byly:sorry:i od nowa wszystko bylo:sorry2:ach...

KATARINA-ta Twoja corka to jest nieziemska:-D:-D:-D

NATALKA-to sobie w weekend odpoczniesz:-)mama sie Claudia zajmie,a Ty laba:-Dfajnie korzystaj dopoki mama ma checi i ma tylko jedna wnusie:tak:
 
hej

Ja tez pokorzystalam z pieknej pogody i pospacerowalam, oddalam szymcia kupe do badania a potem poszlam na kulki:tak:
A ogolnie to jestem wyczerpana bo mi mlody dzisiaj tak dal w kosc ze:wściekła/y: Caly dzien jakies glupoty gadal:wściekła/y: I robil:wściekła/y:

Roksanna, Doris78
- no mi sie tez bardzo szkoda zrobilo mlodego jak sie dowiedzialam ze znowu wolne:-( Tym bardziej ze od polowy lipca zaraz znowu wolne:wściekła/y:
tyniaiwiki- u mnie tez jest disco raz w miesiacu dla dzieciakow- fajna sprawa, co? :tak:


Co do pomyslow dzieciakow, garnkow, wiezy, ciuchow z szaf to z czasem jest coraz lepiej- tzn pomysly sa ciekawsze i bardziej wyrafinowane- niestety nie moge powiedziec zeby z klasa:no:
Ja jutro bede:tak:
 
hej:-)

ja potwierdzam ze bede jutro :tak::tak:

ampar super fotki :tak::-) i zapomiała napisac ze jestes kochana ze pomyslałas o mnie z tym basenem :tak:;-) jestem oczywiscie chetna :-) jedziesz jutro metrem ?? bo ja bede meterm wracała i nie wiem nawet o ktorej mam ostatnie :zawstydzona/y:

doris no mała idzie jutro z ranca do mojej mamy i wrróci chyba w niedziele wieczorem bo do poniedziałku ja nie wytrzymam :sorry2::no: no ale i tak w niedziele z D sie wybyczymy :-D

dobra ide mała spakować i ogarnac troche i posiedziec z moim bo on od dzis znowu ma tydz wolnego :cool2:
 
Witam koleżanki:-):-):-):-)
moje maleństwo ostatnio wymaga dużo uwagi i wszelkie próby naskrobania czegokolwiek na forum spełzają na niczym:-:)-(. Teraz też krótko, bo nocki ostatnio mamy przebojowe i marzę tylko o spaniu:blink::blink:.

Basiulka - witaj na forum:-). No zachcianki to rzeczywiście masz niezłe:szok:. Ja w sumie nie miałam żadnych, tylko na początku ciąży odechciało mi się kawy i słodyczy a kiedyś nie wyobrażałam sobie popołudnia bez nich

Monia - gratuluję córeczk:-):-)i i zazdroszczę tego powera, którego masz. Oszczędzaj tą energię, bo zdecydowanie bardziej przyda Ci się, kiedy mała będzie już na świecie:tak:.

Wszystkim życzę miłego weekendu:-):tak: a choruszkom dużo zdrówka;-);-)
 
Witam laseczki wieczorową porą :tak:.U mnie kiepski dzisiaj dzień Krystian od samego rana biegał pełen energii i cały czas próbował mnie wyprowadzic z równowagi:wściekła/y:.A ja ostatnio mam kiepski humor więc dużo mi nie trzeba:cool:.Na szczęście R w piątki pracuje tylko 5 godzin więc jakoś zacisnęłam zęby i wytrzymałam do jego powrotu:tak:.Ruszylismy na miasto bo mieliśmy sprawę do załatwienia w banku i zachciało nam się isc do chińczyka i kiepski był to chyba pomysł bo prosto z obiadu poszliśmy do banku na spotkanie i Krystian wymiotował w banku:sorry2:.Wioska taka ze szkoda gadac no ale co zrobic :sorry2:.A tak się cieszyłam że tak ładnie zjadł mi obiad w chińskiej:-(.OLi smutny jakiś dzisiaj i ogólnie od kilku dni kiepski ma apetyt a dziąsła tak mocno zaciska jak chce go nakarmic że nie mam siły otworzyc mu buzi :-(.I łuzy lecą mu jak grochy:-(.Nie wiem czy to na zęby czy co:confused:.A tak ogólnie to jest kochany:-).
Co do jutra to ja odpadam bo mój idzie jutro do pracy na kilka godzin pózniej siłownia park i jakieś zakupy bo w lodówce echo:tak:.Miłego spotkania laseczki:tak:.
monia moje gratulacje to będzie kolejna księżniczka na naszym forum:tak:;-).
ampar3 widoczki piękne :-):tak:.A jak Szymon?Już zdrowy?
katarina słyszałam kilka razy o tym gosciu co zabił te prostytutki w telewizji jak dla mnie to to nie jest normalny człowiek tylko jakiś totalny psychol:wściekła/y:.Niby to kanibal:szok::szok:.Widziałam w wiadomosciach budynek w którym mieszkał miał chyba mieszkanie z Accentu:szok:.Dobrze tylko ze nie mieszkał u mnie w bloku bo ja też mam mieszkanie z Accentu.
natalka co do tej przykrywki to może dasz mi na jakimś spotkaniu na którym będziemy obie :tak:.Spoko jakoś wytrzymam:tak:.Nie chcę nikogo fatygowac;-).
 
Witam z wieczorka

natalka1990 jakimi ty liniami latasz że musiałaś za wózek płacić? ja lece ryanairem i wózek jest za darmo. płaci sie 10 jak chcesz brać fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne itp.

tynia i wiki lece ryanairem liverpool - łódź 24 i 28 czerwca po 5 funi - przynajmniej taka cena była jeszcze wczoraj. warto kupować bilety w środku tygodnia bo są tańsze niż jak byś rezerwowała w weekend (przeważnie)

ampar3 Szymonek rzeczywiście ma niezłą wyobraźnie co do odwalania numerów... ja już sie boje co to będzie za chwile bo z dnia na dzień mnie mój coraz bardziej zaskakuje:szok: ostatnio upodobał sobie skoki z toaletki na łóżko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pogoda dziś była fajna i podobnie jak wy spędziłam prawie cały dzień na dworku. jutro już chyba mi sie nie będzie chciało ruszyć tyłka gdzieś na plac zabaw wiec wystawie sobie fotel bujany przed dom, podziergam na drutach, a Alex pobiega troche z sąsiadami...
Tymczasem udaje sie na spoczynek;-) miłej i przede wszystkim spokojnej nocki:tak:
 
Kasia8118- szymonek jeszcze kupkuje:-( Wydaje mi sie ze to przez to byl taki nieznosny:wściekła/y: Zal mi go strasznie bo chodzi do kibelka z 15 razy dziennie i jeszcze do tego ma piciowstret:-( Szkoda ze cie jutro nie bedzie- liczylam ze chcesz zrobic niespodzianke i jednak wpadniesz:-(
Natalka90- tak ja jade metrem- super ze bedziemy razem szly na stacje:tak: Nie wiem jak pociagi:confused:
Nefretete- super ze jedziesz:tak: Nalezy ci sie;-)

A my idziemy do pubu czy na dyske bo nie wiem co ubrac:-p:-p:dry:
 
reklama
hej sobotnio:-) jestem pierwsza:confused::szok:wstawac spiochy;-):-D:-D
a tak serio to same dop przed chwila wstalysmy,no i tatko tez :szok: i to jesz .dobrze ze listonosz przyniosl przesylke dla malej ,bo nas obudzil:szok:
wyskoczyl wiec w pospiechu..kurcze znow mu sniedanie niezrobilam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok: no ale pyszny obiad za to obiecalam:-D:-D
ja jestem wciaz chetna na chinczyka(mam nadz.ze tak pozostanie do konca);-);-):-D
i ze mojemu nic sie nie przedluzy jak to czesto bywa:szok::szok::-D
najwyzej przyjde z mala:blink::blink::blink::blink::-D:-D:-D:-D
ROMI-wspolczuje nocek,ale to poprostu gorszy okres teraz macie,ja pamietam z Nati tez mialam okresy,raz lepiej raz gorzej-aktualnie znow gorzej czyli 2 razy do niej wstaje w nocy:shocked2::shocked2::shocked2::sorry::sorry::-:)-(
AMPAR-ciekawe kiedy wyniki z kupki Ci przyjda i co wykryja-trzymam kciuki aby nic powaznego :tak::tak:fotki bardzo ladne,zazdraszczam wypadu:tak::tak:;-);-)ja narazie udupiona:blink::blink::blink:
DORIS-ja tez tak czesto mowie ,ze to nie na moje sily-albo lata;-):-Di spacer i zakupy i jesz.cos po drodze i potem padam:shocked2:
NATALKA-faktycznie tez jestem zdziwiona ze za wozek placiliscie:szok::szok::szok:myslalam ze jeden to wszedzie za darmo jest:-(jak tam Claudusia juz u baby:confused::happy2:
KASIA-ojej,wspolczuje bardzo zajscia:-(wiem jak sie poczulas zestresowana bo nasza Nati bardzo czesto wymiotowala czy w taxowce czy tez w autobusie:-(niewspomne juz jak raz mnie A wiozl na exam do collegu a ona nam pod sama brama tak strasznie zaczela wymiotowac ze wsz z tylu plywalo:szok::szok::szok::szok:
mykam bo kawka stygnie,do spisania i milego dnia:happy2::happy2:
 
Do góry