reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Monia ja zapomniałam Ci pogratulować dziewczynki. Czyli jednak nie nadaję się na czarownicę bo przewidziałam Ci chłopaka:-D

Agaam u mnie to samo się zaczyna, wczoraj wyciągneła garnki z szafki a później wcisnęła pauzę w pralce:szok: No i uwielbia wyciągać ubrania z szafek:sorry:
 
reklama
sylwiam jejuuu ja juz czasami nie nadazam za nia:no: a co bedzie pozniej juz sie boje:szok::szok:

No nic czas sie ruszyc bo niunka robi sie spiaca wybierasz sie moze Sylwia na spacer tzn na plac??
 
Hej!
Pogoda super i chciałam wybrać się do parku. Mojej mamie się nie chce więc idziemy w trójke. Może któraś z Was jest chętna? Będziemy szli na ok. 12. Chciałam iść do Peel Parku ale jestem skłonna przejechać się do Listera.

Agaam, Sylwia- u nas to samo. Adaś codziennie wymyśla coś nowego. Przeważnie wyciąga garnki. Ale też przed wstawieniem każdego prania musze sprawdzić pralke bo lubi wsadzić różne ciekawe rzeczy
Nefretete- cena powalająca:-) Co najbardziej wkurzające to pewnie 20 funciaków zapłaciłaś za Alexa:wściekła/y: Strasznie mnie to wkurza bo bardzo często bilety za dzieci do 2 lat są kilkakrotnie droższe jak dla dorosłego a nawet nie mają własnego miejsca:wściekła/y:
Renuska- niestety nie pomogę bo nigdy nie robiłam sajgonek.


Pozdrawiam
 
czesc dziewczynki;-)
pogoda dzis faktycznie chyba bedzie ladna,slonko jest:happy2::happy2::happy2:
my dzis play group nie mamy bo maja znow trening:szok::-D
nic my chyba zostawimy wsz.tak jak jest i w pierwszej kolejnosci sie ubierzemy i spacerek zaliczymy:tak::tak::happy2::happy2:co by zdazyc ze slonka skorzystac...a balagan nie zajac ..nie ucieknie;-):-D:-D
SYLWIA,ANIA,AGAAM wiem doskonale o czym piszecie jesz do niedawna mialam ten etap ,ciuszki z szafek,moje majtki ,wsz buty itp:szok::szok:dobrze ze w kuchni bramka to nie wejdzie:tak:;-)teraz tez jesz nadal tak sie "zabawia "moja gwiazdka;-):-D:-Dmusimy byc dzielne:blink::blink::-D:-D:-D
 
Cześć
Ja tylko wpadłam na chwilę żeby napisać że nie dam rady chyba jutro. Niby już dziś w nocy nie miałam gorączki, ale co będzie dziś wieczorem i w nocy to nie wiem. Dostałam skierowanie na rtg nerki, okaże się co mnie tam bolało.

A tak pokrótce, jeszcze mieszkamy na starym domku. Chyba w niedzielę to już będzie ostatni dzień.
Moja Mati też ma wolne od poniedziałku dwa tygodnie. Znowu trzeba będzie ją przyzwyczajać od początku, zwłaszcza że dziś płakała jak wychodziłam. Jest na nią taki jeden patent. Jak pani kłódkę przynosi żeby bramę zamknąć, to ona mnie wypycha, żebym uciekała bo zamykają :-D:-D

Doris ja chodzę na Horton Road.

Dziewczyny dzięki za życzonka zdrówka. Przydały się. Wczoraj to już płakałam z bezsilności.
 
Hejka:-)
Słoneczko pięknie świeci więc i spacerek zaliczymy sobie dzisiaj do Bowling parku:happy2: Od rana już poprałam,wysprzątałam dom więc mam wolne;-) Ale chodzę dziś zła jak osa:wściekła/y: na dniach @ przyjdzie i mam straszne nerwy:-p Wiki co mi dziś zrobiła:szok: na ogrodzie się położyła na leżaku i rozebrała się do naga i ona się opala:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: zimnica jak diabli a ona naga:szok: Jak się zdenerwowałam to chyba cała ulica mnie słyszała:szok: Czego to ona nie wymyśli:baffled:
No nic będę się szykować do wyjścia bo dziecko mi za dużo już wymyśla to ją zabiorę na spacerek:happy2: Może coś z tej pogody będzie dobrego bo wczoraj o 17 zrobił się upał znowu więc może..może...kto wie:cool2:

Ania-
tak to chodzi o tą aferę,z tym że jedną w Shipley znalezli a 2 w Bradford...jedną w centrum na Thorton road tam gdzie kolega mieszka właśnie a drugą chyba w jej mieszkaniu,ale nie jestem pewna:confused:

agamm-No to się cieszę:-)

No nic kobietki,uciekam już bo mała w szafie już siedzi i się przebiera:-D:-D Słyszę tylko jak drzwi trzaskają co chwilę:-D:-D
 
Cześć dziewczynki.

Dziś od rana rozpiera mnie energia więc piorę sprzątam , gotuję i zaraz wybieram się na zakupy.

Katarina - niezła aparatka z tej Twojej córci:)

Roksanna - powrotu do zdrówka, oby to nie było coś poważnego.

Agaam - wesoło masz z Victorią, ciekawe czy moja niunia też będzie taka sprytna hehe.

A tak w ogóle to dziękuję wszystkim za gratulacje z powodu mojej córci:)
Już się doczekać nie mogę, aż się urodzi. Chociaż pewnie nie raz zatęsknię za czasami spokoju i samotności hihi.

No nic lecę do sklepu. Papa
 
Monia ja zapomniałam Ci pogratulować. Przepraszam spóźnione ale szczere gratulacje :-)
No i zapomniałam przywitać Basiulki, ale już to naprawiam. Witam Basiolka:-D
Katarina próbuje sobie wyobrazić jak jej musiało być zimno, brrrr,

Wygląda na to że będzie ze mną lepiej, po gorączce nie ma śladu, ale żeby nie było za wesoło dostałam rozwolnienia dziś, jeszcze się okaże czy chwilowe. Także jak to mówią jak nie urok to ..... sprawdziło się u mnie w 100%.
 
Hejka

Agaam oj udało sie z biletami udało... ale siedziałam z miesiąc czasu codzinnie sprawdzałam czy jest jakieś fajne promo... inaczej bym D nie przekonała żeby mnie puścił:-D a jak zanlazłam tak tanio to aż żal było nie skorzystać.

sylwia.m oj wyjazd bardzo niespodziewany, a najlepsze jest to że kupiłam bilet w jedną strone, a co:-D:-D:-D powiedziałam D że jak zatęskni to niech kupi powrotny;-)

Ania1812 niestety Alexa bilet 20 tak jak napisałaś. jest to stała cena dla maluchów i moim zdaniem to w sumie dobrze bo jak dla dorosłego są czasami drogie to chociaż wtedy za dziecko potrafi połowe wyjść;-)

Agaam, Sylwia, Ania1812 jak narazie to wam szkraby tylko garki wyciągają:-D Alex ostatnio ustawił sobie schody z garów i na blat w kuchni wchodził:szok:

Monia22310 gratuluje córeczki :-) napewno zatęsknisz za chwilą spokoju jak sie dzidzia urodzi:-D

katarina26 niezła artystka z Twojej córci:-D:-D:-D

Graziul xxx ja też często wychodze z założenia że bałagan nie zając:-D a kurz jest po to żeby leżał;-)

uciekam na dół zobaczyć jak wygląda moj salon o ile jeszcze wygląda... moj syn uczy sie jeść widelcem:szok:
 
reklama
hej:-)

pogoda sie poprawia :-) bylam z mala na play grup pozniej troszke polazilysmy teraz mala spi jak sie obudzi znowu pojdziem na krotki spacerk :tak:

sylwia agaam dzieki z troske :tak: z mała juz troszke lepiej ale caly czas tak zgrzyta tymi zebami i sciska mocno i tak sie denerwuje czyli ja tam boli bardzo ale jak wsypuje te granulki to tak buzke otwiera i widac ze ulge jej przynosi :tak:

sylwia no Olivka jeszcze trochce i chyba wszystkie bedzie miala jeden za drugim jej wychodzi :szok:

agaam moja tez uwielbia wyciagac wszystko z szafek juz jedna komode z papierami musialam zabezbieczyc zeby nie otwierala bo by podarła cos waznego i by bylo :sorry:

nefretete to traafiłas z tymi biletami :-D my dopiero lecimy 24 lipca :-( ale nie udało nam sie znalesc takiej super oferty jak Twoja :dry:

ania to dzieciaczki juz wymeczyly Twoja mame widze :-D własnie my teraz tez wiecej za mała zapacilismy za bilet i jeszcze trzeba bylo doplacic 10 f za wózek :wściekła/y:

katarina ale Wiki ma pomysły :-D:-D:-D
 
Do góry