reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
kasia -tylko nie mow ze jest jakies wolne w szkole ,znowu beda mnie meczyc dzieci od sasiadow zeby domin wyszedl sie z nimi pobawic ,a ja musze wyjsc razem z nim ,bo nie zostawie go pod opieka 6-cio i 5-cio latka.
monia -ja bede rodzic w huddersfield ,i mow jak tam scan :tak:
natalka -biedna Claudia ,i fajnie masz z mama :tak:
A ja musze dzis zrobic obiad na 2 dni ,zeby jutro miec luz :-).Moi poszli do banku i na male zakupy ,o mnie nawet nie pomysleli ,bo po co im taka kula u nogi .Zanim dojde do miasta to juz mam dosyc ,musze isc do pl sklepu bo bulke z serem i po kubusia i tak dalej i tak dalej...no nic jak na matke polke przystalo ide ogarnac dom ,poskaladac ciuchy i biore sie za obiad.
 
reklama
Hejka Wam wszystkim:-)
Ja tak szybko wpadłam się z Wami przywitać bo zaraz spadam do miasta;-) Ja na nogach dziś od 7.30,i mimo tej pogody jestem dziś w dobrym nastroju:-) za oknem mieszanina,że nie wiadomo co nałożyć na siebie,bo jak słońce to cieplutko a jak brak to ach....zimnica jak diabli:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: Ale co tam,trzeba się cieszyć każdym dniem co nie:tak: od narzekania głowa boli i choroby się rozwijają jak depresja np.:-D:-D:-D

Cieszę się,że tyle Was chętnych na spotkanko do mnie:tak::-)

Kasia8118-
adresik wyślę i nr.tel luzik:cool2:

Jak jeszcze komuś wysłać to piszcie...

Ania-ty chętna byłaś to tobie też wyślę bo nie byłaś u mnie jeszcze:eek:;-)

Natalka-no trudno,innym razem;-) Rozumiem to,że mąż nr.1:-D;-)

ampar-ależ proszę:-D:-D sex to zdrowie też;-):-D:-D eliksir młodości tzw.:-D:-D

Sylwia.m-
Ja niestety odpadam z sobotniej nocy:sorry2: B teraz pózno wraca do domu więc lipa:sorry:

Ok laseczki dupeczki idę się szykować i maszeruje do town:rolleyes2:

Miłego dnia życzę:happy2:
 
Witam Was dziewczynki:-)

Ale ja dzis zamulona jestem normalnie szkoda gadac nic mi sie nie chce poki co dzionek przelezany na kanapie albo na podlodze co by moznaby sie bawic z niunka:tak:mialam isc na spacer ale jakos nie moglam sie zebrac do kupy i takim sposobem niegdzie nie wyszlysmy:zawstydzona/y:
Cos chyba cisnienie nie takie albo taka nagla zmiana pogody. Do tego ten dzien tak strasznie sie dluzy:wściekła/y: juz bym chciala 19 zeby polozyc niunke i sama bym chetnie poszla spac.
No ale nic za 1,5h maz wroci z pracy wiec moze cos sie ruszy:-p

Katarina ja na te chwile potwierdzam ze bede chyba ze cos naglego niespodziewanego wypadnie:tak: I szkoda ze nie bedzie Cie na wieczornym wypadzie:-(

A co do wieczornego wypadu Sylwiam zabierasz sie ze mna tzn moj P bedzie mnie zawozil i odbieral wiec jesli chcesz to miejscowka dla Ciebie jest:tak:

Renuska tez bym nie zostawila dziecka pod opieka takich maluchow:no:

Natalka wspolczuje nocki ehhh pewnie ciezki dzien przed Toba. Ale moja Vicky tez dzis sie obudzila o 4;50 ale jakos udalo mi sie ja jeszcze uspac i tak spala do 7chyba:eek: Ale masz fajnie z mama tez bym tak chciala moze nie na caly weekend bo sama nie wiem czy wytrzymalabym bez mojej gwiazdy ale na jeden dzien bardzo chetnie:tak:

Ampar i jak Szymon?? ja tez wlasnie kupilam nivea50 ale ciekawe czy sie jeszcze przyda:sorry2:

Oki spadam laseczki bo juz mnie d*** od siedzenia boli:-ptrzeba sie ruszyc troche na szczescie moja niunka nie jest dzis zbyt wymagajaca wiec mam luzik:-D Bye
 
Witam wszystkich.

Jestem dziś w świetnym humorze. Scan nareszcie się udał. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, maleństwo dobrze się rozwija ma ponad 19 cm długości i ....... jest DZIEWCZYNKĄ!!!!

Bardzo się cieszę, bo chciałam mieć córeczkę.Moja mama twierdziła od samego początku, że to będzie dziewczynka, nie wiem skąd wiedziała. Teraz mogę kupić jakieś fajne ubranka inie muszą być uniwersalne.

Agaam - mi też dziś ciągle chce się spać, taka pogoda dziwna to pewnie dlatego.

Renuska - widzę, że Ty tak samo jak ja jak gdzieś idę to z całym prowiantem hehe.

Natalka - oby Claudii szybko przeszło, biedulka wymęczy siebie i Ciebie przy okazji.

Lecę zająć się obiadem, bo córcia się domaga hihi.
 
czesc dziewczyny
budzik mi dzis zadzwonil o 6:15, bo na basen jechalysmy ze szkoly i o dziwo nikola na basenie czula sie jak ryba w wodzie, jak juz wychodzilysmy do przebieralni to odstawila swoja protestujaca scene:szok: bylam w szoku-ale jestem tak zadowolona ze sie w koncu przekonala do plywania:-) a po basenie mialam spotkanie w szkole na temat dzieci:-) w dzisiejszym spotkaniu chodzilo to to jak wyglada nasze zycie na codzien, przedewszystkim o europejczykow, jak wyglada to u nas, gdzie chodzimy na zabawy, gdzie z dziecmi co robimy w wolnych chwilach, ile czasu przeznaczamy na tv internet i takie tam/ oczywiscie bylam GWIAZDA jako jedyna tam polka, chcieli sie dowiedziec wszystko. oczywiscie wspomialam im o bb i stwierdzili ze to swietny rodzaj komunikacji pomiedzy rodzicami w bradford.napisac jeszcze raport i przeprowadzic pare rozmow ze znajomymi. malo tego /tu najwazniejsze/ moja nikola zostala na ten czas sama na 2 godz:szok: tznmusze bezemnie. byla w pokoju dla maluchow, bawila sie , zjadla lunch:szok:jej jak tylko po nia wrocilam to rzucial mi ise na szyje wolajac MAMA:-D. z relacji opiekunki nikola zachowywala sie super, tylko na poczatku troszke plakala, ale pani ja uspokoila a nikola polecia do zabawek. :-)
nikola spi wiec ja sie poloze bo mnie glowa strasznie cmi:-( chyba wzrok mi sie znowu pogarsza:-(
graziul-jezdze do kighley na basen:-)
katarina- poprosze twoje szczegolowe dane na priv:-D
monia- gratujuje coreczki:-) moje jest oczkiem w glowie tatusia:-)
sylwia-dobrze ze to tylko czasowy brak weny-juz is ezaczelam martwic co z toba:tak:
natalka-jeszcze troche i bedziecie laski przesypiac cale noce;-)
aagam-ja od kilku dni czuje sie dokladnie jak ty
ampar-co to za wirus szymona zlapal?? co mu dokladnie bylo?/ bylas dzis u lekarza?
ok chyba wszystko, jak nie to pozniej odpisze- ale najpierw ide szukac tabletek przeciwbolowych
 
Witam wszystkich,

dziękuję bardzo za takie szybkie przywitanie. Jestem w szoku. Myślałam że nawet nikt nie zauważy że się wpisałam. Miło widzieć że jednak są Polacy którzy trzymają się razem. A co do pytania czy wiem jaka będzie płeć powiem tak - moje maleństwo ma dzyndzelka!!! I chyba będzie chłop jak dąb bo ledwo już się ruszam. A smaki mam takie że potrafię zjeść surową cebulę jak jabłko!!! Dziękuję za przyjęcie i postaram się jak najczęściej pisać no i oczywiście muszę szybko jakieś zdjęcia dołączyć. A i mieszkam na BD5. Pozdrawionka dla wszystkich.
 
Basiulka1987- na tym forum sa same mile dziewczyny, wiec czemu mialybysmy cie nie zauwazyc:-) fajnie, ze z nami piszesz-zawsze nas wiecej:-):-) piszesz ze jestes z BD5, wiec ci powiem ze duzo dziewczyn z formum tam mieszka:-) u mnie na dziewiatce zaledwie garstka.
wstaw jakis suwaczek:-)
 
witam :-)

mała spi D w pracy a ja mam wolne:-D

agnieszkauk teraz Nikolka bedzie Cie ciagle na basen ciagneła:-) dobrze ze sie przekonała:tak: my z Claudia tez chcemy sie wybrac ale poczekam az sie uspokoi z tym zabkowaniem:sorry2:

monia gratuluje córeczki :-) a macie juz imie ?

agaam to miałas dzien leniuszka :-) ja w sumie tez bylam tylko u lekarza i na krótkim spacerku :-p
 
kasia8118 bedziesz w sobote?? to bym wzieła ta przykrywke do baterii ? chyba ze podac ktorejs co bedzie a z ktora bedziesz sie widziała ? ;-)
 
reklama
ja tak na szybko, bo myju idziemy z nikoletta, wiec:
mam 1 forme do wypelnienia( trzeba bedzie wpisywac co sie robilo [rzez caly tydzien-rodzic i dziecko) pozniej ta forme sie odsyla(na kopercie sa juz znaczki) i za wypelnienie tej ankiety otrzymuje sie voucher do tesco na 20Ł. piszcie na priv lub kom. miec a nie miec 20 funtow:-)
zmykam myju
 
Do góry