reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

My juz po hustawkach,obiadek gotowy,czekam tylko na siostre P i trzeba do pracy zmykać:tak:
Z tego co wnioskuje to duzo chetnych na jutro:happy:to zapraszam od 10.00.
ampar spokojnie zdązysz;-)
Roksanna Witam wsrod twardzielek:-D
ania Jeja jak szybko mu poszło ,buiolki od cioteczki
Doris Ja jej daje fenistil w kroplach,ale kurcze średnio pomaga,ale chyba zaczekam na wizyte w szpitalu ,to mozie zirtek pomoze:dry:ale dzieki kochana
graziul a gdzie ty masz przychodnie
aggam ja mieszkam blizej centrum :tak:
zmykam powysyłać wam adresy
 
reklama
Czesc dziewczyny przepraszam ze wpadam wam w watek. Mam prosbe jesli dobrze kojarze to maz(partner)ktorejs z was prowadzi kurs na prawo jazdy, cos mi Kamalodz wspominala wiec pomyslalam ze zapytam. Moglabym prosic o namiary. Dziekuje. Pozdrawiam
 
Ja przez tego mojego uparciucha nie wiem czy jutro do jstysiak dotrę:zawstydzona/y: a jak już to na bank spóźniona. Kamila ma być między 9 a 10 ale ona zawsze się spóźnia więc zanim przyjedzie i zrobi foty to pewnie trochę czasu minie.
Szkoda:-(
 
dzien doberek:-)
mlody dopiero zasnal,wiec klikne pare slow,obiadek sie robi,pranko zrobione,ale jest zla wiadomosc,bo zwiekszy zie kupka do prasowania.dzisiaj sie zabiore za to:-D:-D:-Dwiecie co,ja mam jakis kryzys wychowawczy.stwierdzilam,ze nie umiem sobie poradzic z wlasnym dzieckiem,bo jest tak rozwydrzone ze :szok::szok:wiem,wiem moja wina,ale teraz mam nauczke.tak sie zloscil rano ze nie pozwolilam mu kredki jesc,ze az chcial mnie pogryzc,nie wiem czy to taki wiek jest,czy maly szatan mi rosnie jakis.albo zla mama jestem,bo nie wiem jak sobie juz z nim radzic:-:)-:)-(
jstysiak-ja tez poprosze adres:tak:jak maly bedzie sie zachowywal jak czlowiek to wpadne
roksanna-gratuluje stanowczosci:tak:ja mam z tym problem bardzo duuuzzzzyyy:zawstydzona/y:
sylwia-glowa juz nie boli,ale psycha siada,trza na rente sie szykowac:-D:-D
natalka-ciesz sie ze nie musisz kaski wydawac:tak::-Dmoja mama tez czasem cos przysle malemu,ale opierniczam ja bo wiem ze nie ma kasy,A rodzice chyba nie uwazaja Pawcia za swojego wnuka,bo wszystkim wnukom wysylaja prezenty do Londynu na urodziny,a nasz nawet kartki nie dostal.nie mowie zeby przysylali jakies cuda,ale chociaz ksiazeczke by wyslali...ehhhh:-(
nefretete-moj mi cale pranie z suszarki sciagnal!:szok:bo stracilam go na chwile z oczu jak obiad przygotowywalam,przyszedl do kuchni a tu cala koszulka mokra,wiec sie juz domyslilam ze cos odwalil.
juz sie obudzil wiec spadam,bo na dwor sie wybierzemy.wiec moze jutro sie zobaczymy:happy::happy:
 
witam
ja dopiero teraz mam chwilke zeby sobie odsapnac ,ale i tak jestem zmulona ,to chyba to cisnienie :baffled:.Zapisalam dzis Dominika do szkoly ,przychodze do domu ,patrze na karteczke i wszystko jasne-kobieta chyba za bardzo zestresowala sie przepisujac nazwisko ,bo juz DATE URODZENIA! zle przepisala .Czasami przeklinam dzien ,w ktorym powiedziam ,ze dziecko bedzie mialo nazwisko ojca -Rajczakowski !!
Vouchery podesle kasi8118 ,bo mam akurat do niej adres ale te ktore moga i chca to zapraszam.
 
Cześć dziewczyny.

Pisałam kiedys do was,chcialam sie dowiedziec czegos o birstall,ale tylko jedna z was tu mieszka. Dzieki 4muchy. My juz sie zaklimatyzowalismy ,mieszkamy juz tu prawie miesiac. Czytuje was odkad sie przeprowadzilismy,ale jakos nie moglam sie zebrac zeby cos napisac. Troche jeszcze mialam problemy z dostawca internetu ale na szczescie juz jest ok. Teraz czekamy na instalacje ogrzewania elektrycznego,wiem ze to troche dlugo potrwa a mi sie nie usmiecha korzystac z elektrycznego w dodatku na doladowanie.

No a teraz troche o mojej rodzince sprobuje napisac.Jestem mama 20 miesiecznych blizniakow,chlopca i dziewczynki. Wczesniej mieszkalismy w leeds,jednak szukalismy domu z ogrodkiem i trafilismy tutaj i wcale tego nie zaluje. Maz pracuje w leeds,narazie przez agencje ale ma szanse na kontrakt. Jestesmy w anglii od czerwca zeszlego roku. Niewiem co mam jeszcze o sobie napisac,moze to ze moje szkrabki to straszne urwisy,jak jedno cos zmajstruje to drugie robi to samo,malpuja po sobie. I niewiem dlaczego odkad tu mieszkamy budza mi sie rano o 8,a jak mieszkalismy w leeds to spaly do 10,ale mi to pasuje,dzien dluzszy i wiecej czasu na zrobienie czegos.

Tak was czytalam i czytalam i zauwazylam ze w jeden dzien mozecie naskrobac z 5 stron,ale to dobrze,ja tez z wami popisze jesli moge,bo osobiscie nie znam tu nikogo a pogadac czasami trzeba.

Pozdrawiam i odezwe sie pozniej.
 
Hej laseczki.U mnie bez większych zmian czyli lipa.Mały chwilami niby juz ok.a pózniej pojawia się jakaś dziwna kupa albo wymotuje.I nie wiem co myślec.To chyba jednak nie na ząbki:no:.Ja w sobotę tez jakoś dziwnie się czułam z rana ledwo wstałam z łózka a po południu aż do wieczora leżałam bo tak mi było niedobrze że szkoda gadac w ciąży czułam się lepiej niz tego dnia sama nie wiem c mi jest brzuch mnie lekko pobolewa i z rana wiecznie zaglądałam do ubikacji już myślałam że nie będe w stanie Krystiana zaprowadzic do przedszkola ale jakoś zebrałam sie do kupy i poszłam:tak:.Tak sobie myślę czy to nie jakiś wirus i może mały też go ma:baffled::sorry2:.To tyle o nas:tak:.
Marta84 a ja właśnie tak zaglądałam na forum i sobie myślałam co się z tobą dzieje że nie piszesz bo ja nawet nie wiedziałam że ty pojechałaś do Pl:no:.Szkoda że już nie wróciłaś,ale w sumie to zawsze mówiłaś ze masz w planach powrót do Pl:tak:.Oby wszystko ułożyło się po twojej myśli:tak:;-).
nefretete daj znac jak poszło D?
jstysiak ja nie dam jutro rady się pojawic jak dla mnie godzina stanowczo za wczesna i sama nie wiem co mi jest więc lepiej żebym się nie pojawiła bo może to jakiś wirus :baffled:.Udanego spotkania życzę:tak:.Co do katarku u Amelki to nie mam pojęcia mój Krystian to miał problemy alergiczne ale mu to się objawiało tylko na skórze.
ania1812 gratulacje dla Adama:tak:.A ile miał miesięcy jak zaczął siedziec?
roksanna ale kiepsko mi to czasem wychodzi:zawstydzona/y:.
Doris78 niezły aktor z Kubusia:tak::-D.Ale pewnie nie on jeden.Mój Krystian to też nie zle czasami udaje że coś go boli:tak:.
natalka tylko się cieszyc że mała ma taką super babcie:tak:.
zanetabd7 to taki wiek mój Ktystian nie zle dawał mi w kosc jak był młodszy.Różne etapy przechodził i czasami ręce mi opadały :tak:.Cierpliwości kiedyś z tego wyrośnie :tak:;-).
kasia.j nic ci nie doradzę bo nigdy nie miałam problemu z odparzeniami u Krystiana i mam nadzieję że z Olim też nie będę miała tego problemu.Biedna ta twoja mała:-(.
Dominisia
no to sobie wypoczeliście:tak:.
Dobra uciekam bo mój R marudzi że jest już gotowy do wyjścia a ja jeszcze siedzę i piszę z wami.Idziemy na spacerek pa:tak:
 
SYLWIA-kurka a ja myslalam ze jutro pojade za Toba do Jstysiak:baffled:

AMPAR-tez prbowalam ta sztuczke z ziemniakiem:-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y:boze jaki czlowiek glupi byl:-D:-DCiekawe na jakie pomysly Nasze dzieci beda wpadac:-D

ANIA1812-wiesz ale na taki wybor dla Kubusia chyba jeszcze za wczesnie:tak::-Dtak i tak by wybral siedzenie w domu i wilaby zostac sprzataczka:-D:-D

EWELINA-witaj :-)zapraszamy do pisania i na spotkania oczewiscie tez:tak:Wow to masz wesolo z blizniakami:laugh2::laugh2:

ROKSANNA-moj David tez taki jest,dzisiaj rano tez non stop ryczal i ryczal i ryczal bez konca:crazy::crazy:a wczoraj jaka mi scene w tesco zrobil:szok::szok:chcial isc do mnie na race,a ja w tym czasie bylam przy kasie.Normalnie wstyd:baffled::baffled:

MARTA84-no to czekamy na Ciebie:tak:i mam nadzieje ze mimi tego ze bedziesz w pl ,bedziesz z nami pisala:tak:

ZANETA- ja czesto mam kryzys wychowawczy:-(nie wiem jak czasem postepowac:no:Jeszcze z Kubsiem jakos mozna dojsc do porozumienia,ale z tym malym szatanem to nie bardzo:dry::sorry2:mam nadzieje ze z wiekim to przejdzie,bo jak nie to da nam w przyszlosci popalic:angry:
 
Doris78 pisac napewno bede ale co do spotkania to niewiem bo nie mam auta,tzn mąż ma ale jak jest w pracy to ja jestem skazana na wlasna dwojke a nie znam jeszcze bradford,w sumie batley tez nie znam.Ale dzieki.
 
reklama
hej:-)

musze sie pochwalic ze Claudia zaczela raczkowac :-D tylko jest jeszcze bardzo ostrozna i pomalutku sobie raczkuje :tak:

ja jutro bede u jstysiak :tak: czy ktos jeszcze sie metrem wybiera ??

jstysiak a od tego przystanku nie jest daleko do Ciebie ??

sylwia ojj to Marcel dal popalic :baffled:

roksanna myslalam ze bedziesz u jstysiak bo dawno sie nie widzialysmy :-( gratuluje wygrania z Mati masz cierpliwosc:tak:

agaam oj ciezko macie z malutka duzo sily i cierpliwosci :tak:

ania oj chyba to prawda ze gorne zabki bardziej bola bo juz jestem pewna ze to zabki bo jak biore slikonowa szczotecze i na nia zel i jej masuje to nie placze a gryzaki to bierze i tak gryzie ze az sciska szczeke i oczka zamyka biedactwo moje tak mi jej zal a juz nie wiem co mam robic:-(

ewelina witaj :tak:

kasia8118 cos sie do was przypaletalo tylko co to jest :-( zdrowka :tak:
 
Do góry