reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Cześć

Może w końcu dzisiaj mi się uda coś więcej napisać

doris78 dzisiaj szukałam tego programu nauczania. Znalazłam go na tej
stronie http://www.szkolaworcester.co.uk/pliki/ProgramNauczania.pdf i wchodziło bez problemu.

jstysiak niestety jutro nie dam rady do Ciebie, muszę w końcu na angielskim się pokazać.

nefretete jak tam umowa zawarta

natalka gratulacje, dla Claudii, z dnia na dzień na pewno będzie coraz szybsza

Moja Julcia ostanio drzemie w dzień. Wczoraj sama poszła na górę i położyła się. A dzisiaj zaneła na kanapie w tak dziwnej pozycji że ho ho. Adaś na miejscu nie może usiedzieć Teraz szaleje u kolegi w ogródku

ewelina jeśli masz ochotę to spotkajmy się jutro w sure start o 13.00. To jest adres Birstall and Birkenshaw Children's Centre ,
Fieldhead Crescent ,
Birstall ,
Batley ,
WF17 9BP
 
Żeby nie było że ja taka wspaniała matka jestem ;-) częściej mam wpadki, niż tak jak dzisiaj. Sama nie wiem skąd wzięłam cierpliwość dziś. Śmieszna była, bo ją widziałam kątem oka, co chwilę na mnie spoglądała i dalej w płacz a jak nie reagowałam to zasłonkę ciągnęła, aż jej przeszło.

4muchy widocznie Julcia potrzebuje się zdrzemnąć. A jak Ci zasypia skoro prześpi trochę dnia, normalnie czy później.

Natalka to jutro będziecie miały wesoło raczkujące królewny, już nie turlające się jak poprzednio Oliwia :tak::tak:

Ewelina tam masz koleżankę 4muchy, a :tak::tak:to fajna kobitka :tak::tak:.

Doris tam na serio jest prosta droga :-D:tak:

Kasia8118 to Ci się ciągną te choróbska, może jakieś czary trza nad Tobą odprawić, czy co :szok::happy:.

Nefretete i jak?

Ampar no i w końcu udało się Szymcia zostawić w przedszkolu?
 
Czesc mamuski
Ja sie dzisiaj jakos kiepsko czuje,caly dzien chodze jak mucha w oleju,taka jakas oslabiona mama mowi ze pewnie bedzie padalo w nocy wiec dziewczyny nie zapomnijcie zdjac prania ;-) za to moja duska byla pelna energii przez caly dzien i przegapila popoludniowa drzemke :dry: z trudem udalo mi sie ja przetrzymac do 18.30 ale za to teraz slodko sobie spi :sorry2:
ewelina witaj na forum,jak ci idzie poskramianie dwoch urwiskow? dajesz sobie rade sama?
jstysiak ja niestety tez jutro sie nie wybiore do ciebie,myslalam ze uda mi sie dojechac ale kolezanka poprosila mnie o pomoc i glupio mi odmowic,mam nadzieje ze na kolejne spotkanie napewno dojade
doris78 ja mam do ciebie pytanko odnosnie fotelika bo o ile dobrze pamietam ty tez masz m.c prioi,chodzi mi o mocowanie pasow,czy ten czerwony plastik z tylu sciska pas bardzo mocno? bo w moim foteliku moge tym pasem poruszac mimo ze jest zaciagniete zabezpieczenie :baffled: nie wiem czy tak powinno byc...
kasia8118 strasznie dlugo ten twoj maluszek choruje,moze zadzwon do hv zeby cie odwiedzila albo przejdz sie do gp a do tego jeszcze ciebie cos bierze-wspolczuje strasznie-trzymajcie sie cieplutko i duzo zdrowka
natalka1990 brawo dla Clauduni,no to mamy raczki w komplecie,ale nam rosna dziewczynki :sorry2:
ania1812
kurna normalnie na smierc zapomnialam pogratulowac Adaskowi pierwszych kroczkow-niedobra ciocia :wściekła/y::-D a jak mu dzisiaj idzie? buziolki dla niego :tak:
ampar3 jak tam szymcio dal rade dzis w przedszkolu czy tatus wrocil do domu z synkiem?
4muchy dzieci wiedza najlepiej kiedy potrzebny im odpoczynek i nic na sile :tak:
renuska :-D:-D:-D rzeczywiscie ciezkie nazwisko,az sie zastanawiam jak angole to czytaja :-D ja za kazdym razem mam ubaw jak staraja sie wymowic moje nazwisko
 
Hej ja tylko tak na chwilke bo M jak milosc sie zaczelo:-p

4muchy ale Ci dobrze z Julcia ile ja bym dala zeby moja tak zasypiala:-D

Roksanna mimo wszystko zazdroszcze cierpliwosci:tak:

Ewelina witaj ponownie:tak: pisz z nami czesto a z czasem i na spotkanie sie skusisz nawet jakbys miala autobusem jechac:-p

Natalka gratki dla Claudii:-) no to teraz Laski beda sie przescigac jedna przez druga:-D

Sylwiam nie zazdroszcze akcji z Marcelem ale uparciuch z niego:tak: oby jutro dal sobie zrobic zdjecie:-)

jstysiak czyzbym ja nie miala wstepu jutro do Ciebie?:-( bo nie dostalam adresu:-( a jak jednak bedziech chciala mnie widziec to poprosze o maly opis jak tam do Ciebie dotrzec:tak: bo nie mam pojecia gdzie mieszkasz:zawstydzona/y:

Oki uciekam bo Mala z tatusiem urzeduja w lazience:-D
Zajrze jeszcze pozniej:tak:
 
Rety babki :szok::szok:ale rozkwit na forum..jak tu za Wami nadazyc????:-D:-D:-D
ja dzis caly dzien prawie sprzatalam ,pralam i tp
obiadek pyszny byl(zapiekanka z makaronu z wedlina i serkiem)-postanowilam sie pozbierac i zaczac znow dbac bardziej o mojego mena9bo ostatnio roznie bylo i czul sie nieswojo);-):-D jutro tez placuszki zamierzam robic:tak:
JSTYSIAK-ja bede jutro:tak:
EWELINA-witaj ponownie;-);-):-):happy:
AGAAM-tez zaraz M jak milosc bede ogladac -chyba jesz.zdaze??:szok::-D
SYLWIA-wspolczuje przejsc z Marcellllooo:szok::-D:-Da to lobuziak;-)
4 Muchy-jak Ci sie mieszka??? a Julcia widocznie potrzebuje dzrzemki ta wiosenna pora:tak:;-)
KASIA-jak bedziesz miala vouczery daj prosze znac,To moj A.by moze podjechal:tak:
moze jesz.zdaze cos kupic przed sobota:-D:-D
ja znikam na dzis,bo dop nie tak dawno wrocilam z solarium i od fryzjera,bo dop dzis dotarlam do tej Marty kolo PIKINIKA:-D:szok::szok:wtedy moj wrocil pozno z wyjazdu i nie poszlam
a dzis bylam ale ona juz odeszla bo niebawem rodzi,jej kol mnie scinala i jestem VER:-D:happy::happy::happy:Y HAPPY;-)
milego wieczorku babsztylki

do jutra:happy::tak:
aaaa AMPAR-JOSS BAY(KENT)-tam w koncu bylismy-bajeczny krajobraz,jak dla mnie bo uwielbiam Cliffy
 
Hej:-)
Ja też już wolna.
rano jednak zdecydowałam się rozwiesić pranie i to była bardzo dobra decyzja:tak: Kto by powiedział że na wieczór tak ładnie się zrobi. Pranko suche a na jutro kręci się kolejna porcja więc Mojadzidzia proszę mi tu z żadnym deszczem nie wyjeżdżać:-D

Dziewczyny które prosiły mnie o książkę, wysłałam do wszystkich ale jeden mail mi wrócił i nie wiem od kogo, tak więc ta co prosiła a nie dostała niech zabierze głos:-D

Roksanna ja dzisiaj miałam w kirgacie taką akcję i też byłam twarda:tak: Poprostu wzięłam za rączkę i nie dyskutowałam. Chyba najgorzej znosić takie fochy w towarzystwie:baffled:

Mojadzidzia maxi cosi priori mam ja i Ania1812:tak: u mnie pas jest zablokowany i nieruchomy:tak:

Ewelina witaj:-)

Natalka no i powinnaś dostać po nosie bo nie wierzyłaś we własną córcię:angry:;-) mówiłaś że za ciężką ma dupcie a zaczęła raczkować w tym samym czasie co moja czyli 8,5 miesiąca:tak:
Moja dzisiaj zaczęła bić brawo, radochę przy tym ma nieziemską:-D

Dorota mogę pozyczyć Ci nawigację, ja już kiedyś byłam u Jstysiak więc jakoś chyba trafię, o ile wogóle dojadę:-(

Agaam nudy w m jak miłość, nie ma na co patrzeć:-p Jutro też będą nudy:tak:
 
reklama
Do góry