reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam z wieczorka.
Dzieki wielkie za trzymane kciuki ;) przydały sie bo D dzisiaj dostał prace... miał iść tylko na jakieś egzaminy i dowiedzieć sie o co i jak, a został na całe 8 godzin. w poniedziałek będzie podpisywał papiery... boje sie cieszyć puki nie ma kontraktu w ręce...
teraz tylko ja sie musze ze swoim zdrówkiem doprowadzić do ładu i będzie miło.

zanetabd7 super że zabieracie mame na wakacje... też bym sie gdzieś wybrała ech przez ten kryzys, brak pracy to może na boże narodzenie dopiero sie pozbieramy

dominisia przebicie ucha to pikuś- samemu można sobie zrobić. ja kiedyś z bratem skonstrułowałam maszynke do tatuażu... nawet mam jeden nią zrobiony hehehe

Graziul xxx nie przesadzaj z witaminami bo może być odwrotny skutek... sprawdź czy Ci sie dawki w poszczególnych tabletkach nie powtarzają. niektóre można przyjmować tylko raz dziennie.

Renuska myślałam raczej o wypadzie z dzieciakami co by sie pobawili. zawsze możemy sie też spotkać u mnie... bysmy sobie posiedziały na ogródku a dzieciaki w piaskownicy

wszystkim chorym dużo zdrówka
 
reklama
Hej:-)

Ja znów padnięta po całym dniu. Chociaż słoneczka nie było to i tak cieplutko nawet. Na ogrodzie siedzieliśmy od 11 do niedawna. Zdąrzyłam tylko Olivce kaszke dać i przebrać do spania a marcel w tym czasie odpłynął na kanapie:-D
Młoda jeszcze walczy w łóżeczku ale pewnie już niedługo polegnie:tak:

Renuska mój mąż ma zdolność zasypiania jak tylko przyłoży głowę do poduszki i usypianie za każdym razem wyglądało tak jak u Was:-D Jeśli chodzi o kawkę to dostosuję się do reszty, tylko nie wiem nawet kiedy to miałoby być:baffled:

Graziul mi marzy się Grecja:tak: Ale na pewno jeszcze kiedys tam pojadę. My za rok wybieramy się razem z Dorotą i naszymi rodzicami i jeszcze z parą znajomych tutaj z Bradford i z kuzynką z Polski:-D Dorota dzisiaj wspominała że znalazła wycieczkę na costa dorada za 100Ł za 4-osobową rodzinę:tak:
Musicie dobrze poszukać bo naprawdę idzie znależć tak tanio:tak:

Agaam ja chętnie wybrałabym się do tego safari ale obawiam się o samochód, przecież nigdy nie wiadomo co tym zwierzętom strzeli do łba:baffled:

Mojadzidzia
no to udało Ci się z praniem;-)

Nie mam sily więcej pisać:zawstydzona/y:
 
Czesc:-)Ja wkoncu wolna:tak::tak:
Jejku ale mi dzisiaj David dal popalic:wściekła/y:myslalam ze go dzisiaj udusze:angry:mam nadzieje ze tylko mial taki dzien,bo jak tak dalej bedzie to sie zalamie:-(

SYLWIA-hmmm jakby ta wycieczka byla za 100f,to by mnie juz tutaj dawno nie bylo:-D:-D
Mialam dzisiaj powazna rozmowe z Davidkiem i powiedzial ze juz nie bedzie gryzl Marcelka:sorry2::dry:

DOMINISIA-i jak tam w szkole??I jak jestes zakolczykowana??

NEFRETETE-to teraz mozesz spac spokojnie:tak:

KASIA8118-jejku ale Olivier urosl:szok::szok:rety my sie juz tyle nie widzialysmy??
Ostatnio wlasnie rozmawialysmy ze za jakis czas mozna zorganizowac jakis grill w Bolton Abbey:-)

Moj David tez juz jest z 2 tygodnie zagilany:baffled:






A ksiazka o ktorej jest mowa ma tytul-Jak zaplanowac plec dziecka:-)
 
hej:-)

u nas nudy:-( bylam z mala na play grup pozniej sie poszwedalysmy i dzien zlecial:tak:

mojadzidzia no bo dusia od razu mowi i po polski i po angielsku zeby kazdy zrozumial :-D

nefretete to super ze znalazl prace oby byl z niej zadowolony :tak:

doris to na najbizsze spotkanie jak mozesz wes mi ta ksiazeczke ;-) oj to ciezki dzien mialas prze Davidka ale to juz tak jest ja tez czesto mam tak przez Davidka tylko duzego :-D

tynia ja tez ide jutro tu na karuzele moze sie spotkamy ;-):-)

grazul oj wspolczuje samopoczucia oby jutro bylo lepiej :tak:

renuska Twoi chlopcy uspili sie nawzajem :-D

agaam moze Vici idzie drugi zabek i dlatego nie chce spac bo one wychodza jeden po drugim ;-):tak: powodzenia z odcyckowywaniem :-D

sylwia to Olivka sama zasypia w lozeczku jak to zrobias :szok: tez tak chce ja musze lulac :sorry2:
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY JESTEM BARDZO WKURWIONA ALE TO BARDZO:wściekła/y::wściekła/y: WIĘC NAPISZĘ TYLKO DLA CZEGO BO MOŻE MI TROSZKĘ PRZEJDZIE :crazy:
A WIĘC DZISIAJ MOJA KAJKA MIAŁA SPIĘCIE NA PODWÓRKU ,DZIEWCZYNKA W SUMIE DWIE NA NIĄ NASKOCZYŁY GÓWNIARY JEDNE TA JEDNA JĄ POPCHAŁA A DRUGA Z ŁAPAMI DO NIEJ DOBRZE ŻE PRZYBIEGŁA INNA DZIEWCZYNKA PO MNIE POSZŁAM TAM A ONA SZYBCIUTKO DO DOMU UCIEKŁY JAK BY NIGDY NIC:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ***** MYŚLAŁAM ŻE IM NOGI Z DUPY POWYRYWAM :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: BABCIA WYSKOCZYŁA I TEŻ ***** GŁUPA GRA !!!!!!!!!!!!!!!! PRZEKAZAŁAM IM INFORMACJE JESZCZE RAZ TAKIE COŚ TO JA JE DOTKNĘ INACZEJ!!!!!! NIECH PRZYJDĄ JUTRO NA MÓJ OGRÓD JA IM POKAŻE !!!!!!!!!! CIŚNIENIE MAM CHYBA NA 300:wściekła/y::wściekła/y: JUŻ MNIE TAK DAWNO NIKT NIE WKURWIŁ TAK JAK DZISIAJ STARSZA SZCZEGÓLNIE :no::no: NA TYM SKOŃCZĘ DZISIAJ BO PO PROSTU NIE MOGĘ SIĘ SKONCENTROWAĆ :wściekła/y::wściekła/y: DOBRZE ŻE JEJ NIC NIE ZROBIŁY TYLKO MIAŁA CZERWONĄ PLAMĘ NA POLICZKU:wściekła/y::wściekła/y: POPŁAKAŁA TROSZKĘ BIDULKA ALE INNA KOLEŻANKA SIĘ NIĄ ZAOPIEKOWAŁA I ZAPROSIŁA JĄ DO SIEBIE NA SLIP OVER :tak::tak: DZISIAJ TO JUŻ CHYBA NIE ZASNĘ :baffled: POZDRAWIAM
 
nefretete -ja o innym wypadzie niz bez dziecka to moge pomarzyc w najblizszym czasie :baffled:,moj ciagnie nadgodziny jak moze ,zebym mogla sobie pojsc na zakupy we francji -dobry chlopina z niego :tak::laugh2:.
A wiec ja zapraszam powiedzmy ze na srode ,pasuje ?
 
Hej ja się nie odzywam bo w sumie nie mam kiedy Oli już niby nie wymiotuje ale strasznie jest marudny i większosc dnia dzisiaj jęczał i płakał:crazy:.Ręce mi opadają nie wiem co mu jest :no:.Strasznie dzisiaj płakał a ja już nie miałam pomysłu z jakiego to może byc powodu:no:.Straszne puszcza bąki kupki już nie są wodniste.Może to go męczy:baffled:.Już nawet pomyślałam sobie że to może na zęby ale jak na razie nic nie widac:no:.No ale to nigdy nie wiadomo:baffled:.
nefretete gratulacje dla Dominika:tak:.
Dominisia nie zazdroszczę stresu :no:.Walnij sobie drinka na odstresowanie :tak:.
Doris78 jak znajdziesz jeszcze jedną taką wycieczkę za 100f to ja tez chcę jechac:tak::-D.
graziul oby jutro było lepiej;-).
 
hej:-)

jestem pierwsza :tak:
wczoraj sobie juz posprzatalam wszystko i nie mam co robic teraz wypije kawke i nie wiem z mala sie pobawie moze troche pozniej idziemy z D na miasto i na karuzele :tak: tylko mam nadzieje ze pogoda bedzie :dry:

dominisia wspolczuje co za gowniary :wściekła/y:

kasia8118 ja mysle ze to moga byc zabki :tak::-) ale ten Olivierek biedny sie nameczy :-(
 
Oj wy małpiszony, zawsze każdy błąd zauważycie:wściekła/y::-D Oczywiście miało być 1000Ł co nie zmienia faktu że i tak tanio:-p

Dominisia domyślam się jakiego musiałaś mieć nerwa, ja nie wiem czy sama bym nie natłukła gówniarom:wściekła/y:

Natalka Olivia od urodzenia zasypia sama w łóżeczku. Czasami muszę zajrzeć do niej, posmarowac dziąsełka albo włączyć pozytywkę ale generalnie zasypia sama:tak:
ogólnie to idzie nauczyć dziecko zasypiac samemu ale potrzeba na to duzo twojej cierpliwości

Renuska ja w środę akurat jadę do konsulatu ale może reszcie dziewczyn będzie bardziej pasować:-)

My będziemy dzisiaj grillować, mniam mniam, nie mogę się już doczekać:-)
 
reklama
Do góry