reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
jeju ale duzo znow zescie naklikaly:szok::szok:
chyba teraz nie dam rady wsz.przeczytac:-(
Fajnie ze spotkanko w parku sie udalo:tak:
ja bardzo chcialam byc ..ale mialam juz wczesniej zaplanowane rzeczy do pozalatwiania

a w koncu rano sie okazalo ze tak fatalnie sie poczulam,ze caly dzien zostalam w domu:tak::-(
strasznie mi slabo bylo.nie wiem czemu:szok:
dzis niby juz lepiej...moze to tylko przesilenie wiosenne
ZANETA-sorrki jesz.raz,najpierw ci glowe zawracam z ta mascia ....a potem nie moge przyjsc:zawstydzona/y:ale sila wyzsza:baffled:
RENUSKA-ja tez bardzo ladnie poprosze o vouchery:tak::tak:
no i na kawke moge wpasc,tylko gdzie mieszkasz? pewnie dlugo sie do Ciebie jedzie,boje sie ze mala mi sie znow pozyga:szok::szok::szok::-(
spadam narazie dziewczynki
sniadanko robic
do potem
P.S. jak bedziecie szly dzis do parku to SYLWIA napisz mi smsa please:tak:;-);-)
 
reklama
Cześć wszystkim widzę że spotkanko było przynajmniej wam czas szybko zleciał my zasmarkani troszkę pewnie przez tą zmiane pogogdy ale jutro wybieramy sie do szkoly a po szkole na wesołe miasteczko do Keighley wczoraj juz rozlozyli takie samo jak było w bradford tylko że my wtedy w bradford nie dalismy rady isc :-:)-:)-:)-:)-(
kasiaj zdrowka dla malutkiej moja wiki tez jak byla mala miala uczulenie na pampersy bo ja glupia bylam i kiedys poszlam kupic do biedronki bo tanie a wtedy to tylko mialam na miesiac 450zlotych bo pawel nie pracowal wiec bylo ciezko i trzeba bylo sobie radzic o to byl najgorszy blad jaki zrobilam bo dostala okropnego uczulenia wiec poszlam i kupilam z pampersa i mowie w sklepie inymm juz ze kupilm z biedronki i ze ma uczulenie ti mi poradzila zebym je zamrozila i wtedy nie bedzie zadnych bakterii tak ktore jej zaszkodza i tak zrobilam myslalam co za pomysl ale okazal sie fantastyczny i pomoglo oki koniec zrzedzenia
zaneta co do wycieczek to ja ci nie pomoge bo nie my nie jezdzimy tylko mnie zastanawia czemu ty wpisujesz 3 dorosle osoby jak was jest dwojka i dziecko ??
dzis pogoda paskudna niech juz bedzie wiosna na maxa bo mam dosyc ja wczoraj juz kurtke upatrzylam w niedziele jedziemy kupic nie drogo bo tylko 20 fontow w sports
ale zrobilam wyklad moze pozniej cos napisze
 
Czesc dziewczyny:tak:

U nas nuuuudy:baffled: Mala ucina sobie drzemke a ja mam chwilke zeby sie przywitac;-)
Jednak dobrze ze wczoraj wybralysmy sie do tego parku bo z dzisiejszego wyjscia nici by byly:tak:

Kurcze jakos chwilowy brak weny nastapil:crazy::baffled: odezwe sie pozniej:-p
 
elo,elo:-Ddzisiaj ja jakos zle sie czuje,chyba mam cisnienie za wysokie,bo glowa boli i tak jakos niedobrze:baffled::baffled:maly wstal znow wczesnie bo o 7 i zaraz powinien przykimac,to ja w tym czasie ogarne chate,bo normalnie burdelloo bum bum:szok::szok::-D:-D:-D
tynia i wiki-wpisje 3 osoby i 1 infant,bo moja mame chcemy zabrac:-)tylko raz byla na wczasach i nigdy nad morzem wiec taki prezent chcemy jej zrobic,zreszta jak juz maly bedzie spal to z nim zostanie a my mozemy na jakies balety wyskoczyc;-):-D
graziul-tak jak pisałam,no problem:-D:-Dmam nadzieje ze juz lepiej;-)
doris78-co masz za slynna ksiazke?bo kazda juz ja chyba tu przeczytała:-D:-Dja tez chce.ale nie wiem jeszcze o czym jest:-D
dominisia-ja nie wiem gdzie, mi mama przebijala jak mala bylam,a pozniej to juz sama sobie 5 zrobilam igla:szok::-D:-Da od tylu ziemniaka podkladalam:-D:-Dnie bolało;-)
natalka-to my dziekujemy za goscine:tak::tak:tylko szkoda ze D obudzilam skladaniem wozka:-D:-D
no i nie wiem juz co mialam napisac,skleroza:szok::szok::szok:ide kawe zrobic bo leb mi peknie za chwilke
 
Hej!
Ja tylko na chwilke. Nie wiem czy spotkanie w parku jest aktualne ale nas nie będzie. Jest zimno a Adam jest nadal zagilany i nie chce go doprawić.
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki!
moja krolewna tez ucina sobie drzemke,juz prawie godzine wiec pewnie niedlugo wstanie,ja nastwilam pranie i planuje wywiesic na dwor,mam tylko nadzieje ze nie bedzie padalo bo musze wyjsc na troche :baffled:
doriss78 naprawde zoo w Chester jest duze ale ja osobiscie wole to w Blackpool,jakos bardziej mi sie tam spodobalo,szczegolnie ze trafilismy na show z papugami :sorry2:
Ania1812 dlugo trzymaja sie te gile u dzieci Nadia juz prawie tydzien zagilana ale zadnych wiecej objawow nie ma na szczescie,zdrowka dla Adaska
tyniaiwiki jakis innowacyjny pomysl z zamrazaniem pieluch,ale skoro skuteczny... :-D
 
no i faktycznie fuksa mialyscie wczoraj z tym parkiem;-)
bo dzis juz bez slonka i chyba chlodno:szok:
szkoda ze sie nie zalapalam ,ale kurde w kazym tyg mam troche spraw i nie kazdy dzien mi pasuje:-(ale jeszce sie wybiore z Wami napewno..spoko,spoko:tak::tak:
a ja kurde dalej jakas slaba jestem ,rece mi sie trzesa i ciemno przed oczami:szok::szok:
a vitamin lykam cale zestawy na okraglo:-:)baffled:
dzis na 17.30 ide do tej Marty naprzeciw piknika,mam nadz.ze bede zadowolona:tak:;-)
MOJADZIDZIA-ale mialyscie z Dusia fajny wypadzik,tez sie do zoo wybieramy wkrotce:tak: a co do gilow ,to moja mala miala w tamtym roku katar przez 3 tyg!!:szok:juz sie balam ze to jakis chroniczny albo objaw jesz.czegos innego,latalam po lekazach ,ale mowili ze minie i minal sam!!:baffled::tak:zdrowka dla Dusi:tak:
ANIA-i rowniez zdrowka dla Adaska:tak::tak:
DORIS-ja tez podpytam-co to za ciekawa ksiazke masz???:tak::szok:;-)
ZANETA-tez jestem zaskoczona ta oferta co SYLWIA pisala na Ibizie:baffled::baffled::szok: super taka oferta,mowilam juz mojemu,ale on jednak chyba wolalby do Grecjii,bo kiedys tam mieszkalismy pol roku i bar mile mamy wspomnienia:laugh2::happy:zreszta co tu planowac na zapas ,jak jesz.duzo czasu a wsz.sie moze pozmieniac:blink::blink::-p
AGAAM-powrotu weny zycze:blink:bo smutno bez Ciebie:blink::blink:
KASIA-przepraszam Cie bar.bo jakos Cie pominelam ostatnio:sorry2::sorry2: wspolczuje przejsc z Olivciem:sorry2:biedy on i Ty biedna tez bo sie nameczysz:sorry2:nawet juz nie wiem co radzic ,chyba tylko trzeba cierpliwie czekac ze wkrotce to wsz.sie skonczy:blink:Trzymam kciuki:tak::tak:
KASIA.J.-o rety to tez sie masz kochana z nowym dzidziusiem:blink::sorry2::sorry2:oby szybko sie wszystko pomyslnie skonczylo>duzo sil zycze !!dobrze ze masz choc pomoc w roli mamy,bo ja to sama bylam zdana na siebie po cesarce w dodatku:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja
fatalnie sie dzis czuje ,moze to faktycznie przez to cisniennie.
Czy beda jakies chetne na kawke prosze dac odp.do niedzieli ,bo musze powiedziec kolezance ,ze nie bede mogla przyjsc w ten dzien pilnowac jej dzieci .
nefretete -w przyszlym tyg. G pracuje na druga zmiane wiec ja raczej nie bede mogla wyrwac sie z domu.Chyba ze kolo 6 p.m. ale wtedy to sie nawet kawki nie napijemy.
Dziewczyny jaki mam burdel w domu to normalnie glowa mala ,nie mam absolutnie pomyslu jak to ogarnac ,a nawet jak mam pomysl zeby to po prostu gdzies upchnac ,to nie mam gdzie :-(
a oto zdjecia jak tatus usypia synka ,dobrze ze chociaz pieluche zalozyl :laugh2:
 

Załączniki

  • 100_3299.jpg
    100_3299.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 29
  • 100_3300.jpg
    100_3300.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 30
Cześć dziewczyny!

Chatka mniej więcej ogarnięta i teraz spokojnie moge naskrobać. Szkoda, że jednak nie udało nam się spotkać w parku ale nadrobimy w przyszłym tyg. (o ile pogoda pozwoli)

Renuska-:-D dobry Twój mąż. A Dominik śpi w śmiesznej pozycji:-D
Graziul- pewnie to przesilenie wiosenne, stąd te objawy. Mam nadzieje, że szybko Ci przejdzie
mojadzidzia- własnie zastanawialiśmy się z J gdzie się wybrać na nastepna wycieczke i skorzystam z Twojej podpowiedzi. Filip na pewno będzie szczęśliwy z wyprawy do Zoo. Ja polecam Safarii koło Liverpoolu:tak: Masz racje z tym katarkiem. Strasznie długo się trzyma. Ale my wszyscy mniej lub więcej zasmarkani. Co zrobić???:dry: Też życze zdrówka Dusi. Aaa zapomniałabym... uśmiałam się z Waszego tłumaczenia Nadii:-D
Żaneta- mnie też głowa ćmi. Piłam już 2 kawy- nie pomagają:dry: Fajnie z Waszej strony, że zabierzecie na wakacje mame. No i obie strony skorzystają. Mama będzie miała niezapomniane wakacje a Wy chwilke wytchnienia od Pawełka
Agaam- powodzenia z odstawianiem od piersi
Nefretete- kciuki zaciśnięte.
Dominisia- my jedziemy złożyć podanie o paszport 20 maja. Co do wolnego w szkole to nie powinni się czepiać. Tak jak napisała Doris- należy się 10 dni wolnego. My w ubiegłym roku wykorzystaliśmy 13 i też się nie czepiali:sorry2:

To chyba tyle. Na razie
 
reklama
Hej witam ponownie mam nadzieje ze teraz uda mi sie cos skleic chyba ze moja niunka bedzie sie wkurzac no ale sprobuje:-)

Ja tez slabo sie czuje ale mysle ze to przez ta pogode:wściekła/y: musze chyba jednak wypic kawke i wyjsc przewietrzyc dupsko bo inaczej to zalegne na kanapie i tak sie konczy moj dzien. Nawet obiadu nie chce mi sie robic:no:

mojadzidzia
niezle interpretacje my tez zawsze zastanawiamy sie co autor mial na mysli:-D:-D

Ania Adasko sie ma z tym katarem zdrowka dla niego ale cos widze ze moja Mala tez cos ma lekki katarek:baffled: to napewno przez ta cholerna pogode raz cieplo raz zimno:no: a co odstawiania od piersi sama sobie zycze powodzenia bo nie wiem co z tego wyjdzie bo co z tego ze ona zasnie po wypiciu butli a po pol godziny sie budzi i chce cycka a ja nie jestem w stanie nic zrobic jak tylko dac jej tego cycka:crazy:
Wiecie moze co jest z tym moim dzieckiem bo czy dostanie butle czy cycka to owszem zasnie ale po pol godzinie sie budzi i najchetniej juz by nie spala:sorry2: zadko kiedy jest tak ze jak zasnie to juz sie nie obudzi:sorry2: nie wiem juz sama czemu tak jest.

Renuska ladnie ciekawe kto tu kogo uspal hehe:-)

Graziul witaj w klubie ale ja tez jestem zdania ze to przez pogode:wściekła/y: no i dzieki za mile slowa naprawde mi sie milo zrobiulo az sie zaczerwienilam:zawstydzona/y::-p

Nefretete ja rowniez zaciskam kciukasy:tak:

Zaneta super z waszej strony:tak: obyscie znalezli cos ciekawego i w miare przyzwoitej cenie:tak:

Dominisia ja tam nie wiem jak tu jest w szkolach z wolnym ale tez mysle ze chyba nie beda robic problemow:tak:

Ja rowniez polecam Safari park bylismy tam w zeszlym roku chyba i naprawde mi sie podobalo:-) W tym roku moze tez sie wybierzemy jak moja siostrzyczka przyjedzie:tak: bo nie wiem czy sie chwalilam ale moja mamusia z siostra przyjezdzaja za tydzien:tak: Mam nadzieje ze doleca i ze ten wulkan juz sie zamknal:-p:-)

Oki zmykam do Malej chyba juz wszystkim odpisalam
Fakt ze moja niunka oglada teraz na cbeebies boogi beebies tak na nia zerkam i smiac mi sie chce jak tancuje przy muzyce:-D
Oki papa do spisania;-)
 
Do góry