reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dzien doberek mamuski!
moja Dusia wlasnie zasnela wiec mam czas zeby poklikac troszke i wreszcie sie przebrac bo poki co nadal w pizamce i szlafroku :dry: wybieram sie na miasto troszke polazic i moze przy okazji cos fajnego wypatrze :-D
sylwiam.m ale narobilas nadzieje na tanie wczasy :-D:-D:-D polowa z nas sie napalila a ty zapomnialas o tak waznym szczegole,a mowia ze zero to znaczy nic :-D:-D:-D
natalka1990 o pogode to raczej nie musisz sie martwic,mozna powiedziec ze zawitala u nas wiosna,milego dnia!
 
reklama
WITAM Z RANA:-):-) POGODA CUDNA :tak::tak: DZISIAJ MAMY GRILOSA Z SĄSIADAMI :tak::tak: TROCHĘ SIĘ ODSTRESUJĘ PO WCZORAJSZYM :tak::happy::rofl2: MÓJ WŁAŚNIE SIĘ WYBIERA PO TRUNKI :laugh2::laugh2::-p PO NOCCE JEST ALE NIE IDZIE SPAĆ:no::no: NIE WIEM JAK DŁUGO WYTRZYMA :szok::baffled::rofl2:
DORIS NIE ZAKOLCZYKOWAŁAM SIĘ BO OCZYWIŚCIE JUŻ NIE BYŁO CZASU DLA MNIE :crazy::angry: BO Z MOIM JAK SIĘ WYBIERAM NA MIASTO TO DO DZIESIĘCIU SKLEPÓW WCHODZIMY TYCH CO NIE TRZEBA:angry: MOŻE W NASTĘPNYM TYGODNIU :tak::tak: MAM TAKĄ NADZIEJĘ :happy:
NEFRETETE JA MAM TAKI TATUAŻ Z SAMORÓBKI :-D:-D MATKO OBCIACH JAK NIC:szok: TYLE JUŻ ZWLEKAM ŻEBY GO POPRAWIĆ:szok: ALE CHOCIAŻ CODZIENNIE PRZYPOMINAJĄ MI SIĘ TE DOBRE CZASY:laugh2::laugh2::-D:-D TZW. PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE:-D:laugh2:
SYLWIA SMACZNEGO:tak:
KASIA8118 TRZYMAJ SIĘ KOBITKO:tak::tak:
TO BY BYŁO NA TYLE MIŁEGO DNIA:-)
 
Witam sobotnio..i wiosennie:tak:;-)
my dzis od rana wybralysmy sie na miasto
z KATARINA i naszymi dziewczynkami bylysmy na lunchu w Chino -thai:tak:
objadlam sie jak prosie,bo bar lubie ich kuchnie i nigdy nie moge sobie nic tam odmowic:szok::-D
ZANETA-dzieki kochana za ta masc:tak:jestem Ci bar.wdzieczna..dupcia od razu zostala wysmarowana:-D
DOMINISIA-wspolczuje przejsc z tymi dziewuchami:szok::tak: wlasnie dlatego moj A.chce wyemigrowac stad zanim mala pojdzie do szkoly,bo nie usmiecha nam sie towarzystwo jakichs rozpuszczonych nieobliczalnych dzieciarow:tak::szok:
mam nadz.ze Kajka doszla juz do siebie
NEFRETETE-gratki wielkie dla D.:tak: co do vitamin to masz calkowita racje ,tyle za akurat od dawna juz biore pojedyncze porcje,wiec tym razem raczej to nie to;-)
Sorrki zaraz dokoncze...bo mala klopsika walnela:szok::szok::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki
:zawstydzona/y:nie odzywalm sie troszke, bo jak najwiecej czasu spedzam z nikolka na powietrzu, albo jakies inne rekreacje. tymbardziej teraz jak jest super pogoda i wczoraj zakupilismy nikoli piaskownice do ogrodu-w ksztalcie jablka(polowka moze sluzyc jako pisakownica a druga jako basen-super sprawa, a na noc obie polowki naklada sie na siebie) nikola zadowolona na maxa-nie chce schodzic z ogrodu.:-D dzis do pracy nie poszlam(bylam chora;-):-)) i spedzilismy dzien na ogrodzie od godz8-17:szok: na sniadanie kielbaska z grilla, na obiad-skrzydela:-) do tego winko, a moj to whiskacza-teraz sa picia skutki bo zasnal na sofie. nikola spi:-) no a ja mam luzik:-)
sylwia-taki urlopik to mi sie marzy:-) ale niestety srodki finansowe sa niewystarczajace-coz :-( a ja mojemu R powiedzialam juz ł100, a on sie popatrzyl jak na wariatke:zawstydzona/y::-p
 
MOJADZIDZIA-i co wybralas sie na miasto??my tez bylysmy z KATARINA,szkoda ze Cie nie spotkalysmy:-(
SYLWIA-wow,na taka wycieczka to i ja sie z moim "starym"bez gadania:tak::tak::-D:-Dpisze!!!!!
co do tej ksiazki o usypianiu to ja ja odrobine podczytywalam ,jak zaczynalam mala klasc w jej pokoju kiedy skonczyla 5 miesiac:happy:;-)
NATALKA-dzieki za troske:tak:juz mi lepiej ,tzn .rano jesz sie czuje wciaz slabo ale jest lepiej :happy:jak tam Claudia na karuzeli?
RENUSKA- mi sroda w sumie pasuje tyle ze JSTYSIAK zaspraszala na ten tydzien juz dawno ,z tego co pamietam;-)chyba ze zmiana planow nastapila;-)
my narazie leniuszkujemy,zycze milego wieczorku wszystkim,papappa
 
czesc kobietki znowu sporo naskrobalyscie mnie dalej boli gardlo ze sliny nie moge przelykac boboli ale podobno jak sie pluka woda z sola to przechodzi wiec dzis sprobuje na wesolym miasteczku bylam i ja tez skozystalam jak wsiadlysmy w takie jakby filizanki ktore dodatkowo sie obkrecaja to po wyjsciu myslalam ze zwymiotuje wiki tez na tym jechala i tez w glowce jej sie zakrecilo ale juz jest oki sasiadka zagrala ja do kolezanki bo jechala razem z coreczka i ona bez wiki nigdzie nie che isc wiec ja wziela
Dominisia ja to bym je tak opieprzyla i dodatkowo poszla do matki co one mialy w glowie robic cos takiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:
a tatuaz tez bym chciala na nagarsku pod spodem wiki imie :tak::tak::tak::tak:
sylwia udanego grilowania:tak::tak::tak::tak:
kasia oby Olivierkowi szybko przeszlo biedactwo:-:)-:)-:)-(
oki to pa milego wieczorku
 
melduje sie i ja:-)
my dzisiaj tez zalatani bylismy jakos,w domu dopiero po 2 bylismy od samego rana,a pozniej sprzatanko,moj A oczywiscie w przydziale dostał łazienke;-):-)no i w sumie to nic ciekawego sie od wczoraj nie wydarzylo,jutro mi obiecal car bootsa,ale jak rano go obudze to powie ze nie ma po co jechac:wściekła/y::wściekła/y:teraz wyglupiaja sie na podlodze.ja sie dostosuje co do spotkania,wiec poczekam na wasza decyzje u kogo i kiedy:-)bo nie mam planow na ten tydzien zadnych.
graziul-nie ma za co dziekowac,trzeba sobie pomagac:tak::-Dmy jakos nie myslimy o powrocie do Polski,w sumie nie mamy po co.ale sie zobaczy:-)
sylwia-ja juz mojemu A tez powiedzilam ze wycieczka za 100 funciakow!to kazal mi szukac i dzisiaj bukowac,bo powiedzial ze pozyczyłby a pojechalibysmy:-D:-Dja czytałam tez taka ksiazke na necie,tylko ze moj maly dlugo mial kolke pomimo tego ze nia jadlam nic co mogloby mu szkodzic i jakos nie wyobrazalam sobie zeby go klasc do lozeczka jak ryczal ze go pol Bradford slyszało:-Dno a teraz to juz sie przyzwyczail z nami i nie ma odporu:wściekła/y:
tynia i wiki-ja nie cierpie takich karuzel!!ale w blackpool bylismy 3 razy i zawsze na tych kolejkach dalam czadu:-D
dominisia-ja bym takie to normalnie chyba za kudly wyszarpala,bo za nerwowa jestem,a matke to bym tak zjeb... ze zapomnialaby jak sie nazywa:tak:
ooo przypomnialo mi sie co do wycieczek,bo caly czas sledze,ze znalazlam na 2 tyg na dominikane za 450 od osoby full wypas,ale w listopadzie.i tak sie opyla:-D:-D
nie ma nic w tv,A wola net wiec nie pozostaje mi nic innego jak czytac ksiazke ktora mnie nie interesuje,bo juz ja 4 raz bede zaczynac:-D:-D:-Ddo juterka laseczki.
 
Żaneta no widzisz, można znaleźć tanio:tak: Moja znajoma była na sylwestra na dominikanie i opalała się na plaży więc listopad też ok. Ja bardzo bym chciała tam polecieć ale lot trwa chyba 8 godzin:szok: może jak dzieci podrosną.......

Graziul ale niestety w PL też nie brakuje zepsutych dzieciaków:sorry2:

Hehe, jakby tyle mialy kosztować wakacje to my pewnie raz na dwa miesiące byśmy jeździli:-D Nie mogę uwierzyć że myślałyście że na serio 100Ł:-D:-D:-D Sorki za wprowadzenie w błąd;-)

a jeśli chodzi o spanie to ja już od początku wbiłam sobie do głowy to że dzieci szybko przyzwyczajają się do bujania, zasypiania z rodzicami itd. Jak Olivka płakała to nie brałam jej na ręce tylko bujałam łóżeczkiem (mamy turystczne więc łatwo bylo bujać:tak:) i tym sposobem przyzwyczaiła się że zasypia sama. Ze mną spała tylko raz, jak zarzygała sobie łóżeczko:tak:
 
mala spi i Michu spi:-D:-D-zmeczony:tak:
ja chyba zaraz sobie Tv wlacze i cos poogladam:tak:
jakos mam ochote na kameralne siedzenie w domu i nic nie robienie:laugh2:
TYNIA I WIKI-o rety,to niezle Was zmulilo po tych filizanach:baffled::szok::-D;-)ja tez sie niestety nie nadaje do tego typu przejazdzek,zawsze mnie muli:rofl2::crazy:
AGNIESZKA UK-widzialam na Nk jak Nikolka sie fajnie bawi w nowej piaskownicy:tak::tak:;-)
ZANETA-jasne ze trzeba sobie nawzajem pomagac:happy::happy:a co do powrotu do Pl to my tez nie..moj to kombinuje ale cos innego ,dalej i dalej go wciaz ciagnie;-);-)
ach juz takie mam z nim zwariowane zycie:happy:;-):-)
aaaaaaa..ja dzis ogladalam wsz.zdjecia na twardym i znalazlam cos dla Ciebie NATALKA-Ty sie ostatnio martwilas waga Claudii,to popatrz jak Nati wygladla jak mila 7 mies!!!:szok::szok:
zgubila wszystko jak sie ruszac zaczela:tak::tak:
 

Załączniki

  • natka 381.jpg
    natka 381.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 24
  • natka 511.jpg
    natka 511.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
reklama
:tak:SYLWIA-jasne racja:tak: ale ja akurat z ta emigracja to nie mialam na mysli Pl...no ale wszedzie sa rozpuszczone i nie wychowane dzieciaki:baffled::szok::crazy: co do Dominikany to jasne,szwagierka byla i lot jest faktycznie bardzo dlugi,ale pobyt super wspominaja,oczywiscie all inclusive,bo inaczej to sie faktyvznie nie opyla-takie jest moje zdanie
 
Ostatnia edycja:
Do góry