reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej :-)

ja potwierdzam ze bede jutro w parku :tak: bede ok 11;30 :tak:

dziewczynki jak ktoras chce kosmetyki z avonu to pisac bo ja kasultantka od dzis jestem :tak::-)

agnieszkauk fajnie ze bedziesz bo juz bardzo dlugo sie nie widzialysmy :tak:

katarina cale szczescie ze z mala juz lepiej :tak:
 
reklama
Hej:)

Natalka - ja chce katalog więc jak będziesz go miała do soboty to weź proszę ze sobą jak będziesz do mnie zajeżdżać.

Katarina - dobrze że z małą już lepiej, oby szybko wyzdrowiała.

Dominisia - szkoda że tak wyszło z tą operacją, ciekawe kiedy teraz wyznaczą następny termin...

Zapomniałam dodać, że termin porodu wyznaczyła mi pani doktor na 30.09.2010r.:)
Jak ja sobie obliczałam to wyszedł mi na 2.10.2010 więc niewiele się pomyliłam:p

Miłego spacerku życzę.
 
natalka-tez sie ciesze, ze sie zobaczymy:-) alez ty sie za mna stesknila;-)
sylwia-pytalas czy kupilam termometr. jeszcze nie:-( ale on jest na mojej liscie ktore zamierzam miec w najblizszym czasie;-)
zaneta-przykro mi ze sie zawiodlas z powodu mieszkania. napewno niedlugo cos znajdziecie:tak:
 
sylwia.m sliczne dzieki za kawusie,lubie to latte u ciebie,zdecydowanie lepsze niz w costa :tak:;-) mam zdjecia dzieciaczkow wiec jak ktoras chce to dawaccynka i wysle na mail'a
Agnieszka uk ja cie jeszcze nie widzialam na 'zywo' w nowej fryzurce wiec mam nadzieje ze doriss78 sie nie rozmyslila i mnie zabierze ze soba :dry:
zanetabd7 przykra sprawa z domkiem,szczegolnie ze sie tak bardzo napalilas :-( moze wkrotce znowu dostaniecie jakas propozycje ;-) biedny ten twoj pawelek z tymi zabkami,ale sie usmialam jak sobie wyobrazilam go zjadajacego stol :-D pewnie mnie tez to wkrotce czeka
dominisia wiem,ze cie to nie pocieszy ani nie poprawi ci humorku ale moj kolega mial taki sam problem jak twoj malzonek,w piatek mial miec operacje a jak pojechal do szpitala to mu powiedzieli ze ktos inny byl bardziej potrzebujacy i musi teraz czekac na kolejny termin :szok::baffled:
katarina26 oby wikusia jak najszybciej wyzdrowiala bo taka super pogoda ja omija ;-)
 
hello:-)
A mnie kawka dzis z WAmi ominela:-:)-(ale coz czasem trzeba sie za super porzadki wziasc:-)
malo ostatnio mam czasu wiec dzis mnie naszlo natchnienei to wykorzystalam je:-):-)
zmeczona jestem jak diabli,mala zasnela jak zwykle o 20 :-)ale dala dzis popalic
ja sprzatalam ona rozwalala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wzielam prysznic to mi troche lepiej;-)
Misiu zrobil kolacje;-)wiec mam to juz z bani
DOMINISIA-przykro mi ,ale tez mnie kiedys taka sytuacja spotkala-to tylko Anglia:blink::sorry2::-Dtez sie zawsze na chacie wyzywam jak mam nerwa:-D:-D
KATARINA-nie daj sie chorobie-walcz:tak::tak:;-);-)
ZANETA-przykro mi:tak::-(ale badz cierpliwa i dobrej mysli,w koncu trafi sie cos COOOLLLLLL:-D:-D:-D:-D
ANIA-i jak tam namowilas swego J na umycie okienek??:-D:-D:-D:-D
MONIA-tak jak laski pisza ,trzeba sie przyzwyczaic:-D:-D:tak:po raz 2 powtorze-to Anglia:-D:-D:-D;-);-)
AGAAM<DORIS-milo z Waszej strony ,ze pomoglyscie SYLWI posprzatac;-);-);-):-D:-D
uciekam,bo maluje paznokcie i musze wlasnie 2-ga warstwe polozyc:tak:;-)
no i mezusiem sie moim zajac,bo mu jeszce nie podziekowalam nalezycie za coffee maker;-):tak::-D:-D:-D

to do jutra w parku ,bede ok 13 ,moze wczesniej nawet po 12;-);-);-)
 
reklama
witam z wieczora:-)

Mojadzidzia ja bardzo proszę o fotki, masz jeszcze tego maila do rafała?:confused: Jak jak zrzucę swoje zdjęcia na kompa to też Wam wyśle:tak:
AgnieszkaUK bo ja chyba będę musiała kupić taki termometr, mimo że kiedyś już taki kupiłam i okazał się klapą to dam szansę kolejnemu:-D
Żaneta szkoda, że mieszkanko okazało się ruderą:-(
Dominisia czyli tylko niepotrzebnie się stresowaliście:baffled:
Katarina to tym razem zdrówka dla Ciebie, oby Cię nie rozłożyło:sorry2:

Przed chwilą miałam zachciankę jak w ciąży i Rafał pojechał mi po big maca:-D Czuję się chwilowo zaspokojona:tak:

Ja też będę jutro w parku o 11.30:tak: No i Agaam razem ze mną;-)
 
Do góry