reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej ja powiem wam tylko tyle że jestem zła jak diabli bo chciałam zrobic wam niespodziankę i pojawic się dzisiaj u Sylwii ale dupa bo właśnie się dowiedziałam że mój mnie nie zawiezie bo nie może:-(.A ja już prawie jedną nogą poza domem:wściekła/y:.Idę wypic sobie kawę w samotności:-(.
 
reklama
witam sie i ja z ranca:-)
kolezanka juz pojechała,wiec mam chwile.nawet juz spacer zaliczylismy:-)ale jakies mrozne powietrze,albo ja taki zmarzluch:zawstydzona/y:hmm...laski podpowiedzcie mi...no bo jedziemy ogladac ten flat,ale bardziej nam na domku zalezy,no i czy latwiej jest dostac mieszkanie,czy w razie czego pozniej zamienic??no bo jak bysmy wzieli to mieszkanie to moze pozniej latwiej byloby dostac domek??nie wiem wogole czy tak mozna :confused:wy juz macie domki czy tam mieszkania wiec jestescie obcykane:-)młody spi,a ja ide se druga kawke strzelic,wogole to teraz ja mam jakiedos dola...chyba przez ten dzien kobiet,bo moj to sie wykazal....zrobil mi kawe i drina wieczorem:wściekła/y::wściekła/y:masakra:wściekła/y::wściekła/y:nie dosc ze nie pamieta o zadnej rocznicy,to nieuwaza walentynek ani takich dupereli,tylko urodziny:-(
 
no nie moge jeszcze nie skonczylam a juz sie jakos wyslalo:baffled::baffled:
mamatrójeczki-zdjecia super!tez myslalam zeby takie zrobic razem z moimi chlopakami,a jesli mozna spytac to ile taka przyjemnosc kosztuje??
mojadzdzia-dawaj nam tu fotki małej gwiazdy w sukieneczce!!a kiedy chrzciny??

no i zapomniałam co mialam jeszcze napisac:wściekła/y::wściekła/y:i jakis debil trabi na podworku i zaraz mi obudzi małego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc dziewczyny
wy pewnie kawkujecie u sywli, a ja skonczylam sprzatac. nikola przy odkurzaczu zasnela wiec mam chwilowo luzi, obiad gotowy wiec chyba sie poloze. mialam wyprobowac fryzurke -czy dam rade sama sobie ja zrobic-z lokowka w roli glownej-ale chyba nie dzisiaj:-( nie chce mi sie 2 godz siedziec i robic wlosy. niestety niedlugo bede musiala bo 5 kwietnia idziemy na chrzciny synka nikoli chrzesnego.

zaneta-ja ci niestety nie pomoge, bo ja wogole nie w temacie z mieszkaniami. my wynajmujemy domek prywatnie
mamatrojeczki-zdjecia rewelacyjne-super wygladasz
ampar3-szkoda, ze cie w parku nie bedzie-my jestemy pewne ze bedziemy na 98%;-)
tynia i wiki-rowieniz szkoda ze i was nie bedzie.zdrowia dla Wiki
 
Cześć!!!!

Byłam dziś u lekarza. Przyjmowała mnie młoda miła lekarka. Generalnie zapytała jak się czuję i czy chorowałam na jakieś zakaźne choroby, czy pije i palę i czy biorę kwas foliowy i na tym wizyta się zakończyła.:szok:
Teraz mam czekać na wizytę u położnej i na wezwanie na scan.

Pogoda tak ładna, że po przychodni zafundowałam sobie spacerek.

Teraz uciekam zająć się obiadem.:-)
 
Witam ponownie:-)

My juz w domku obiadek przygotowany i czeka az maz wroci z pracy w prawdzie polowe juz mialaam zrobione zanim wyruszylam do Sylwii a teraz dokonczylam:tak:

Vicky zasnela mi po drodze wiec spi przed domem a ja mam chwilke dla siebie:-)

Sylwia dzieki za goscine i jak zwykle pyszna kawke:tak: mniam:tak:

Monia22310 pierwsza wizyta taka wlasnie jest musza sie wszystkiego wypytac i takie tam;-) a pewnie nie mozesz doczekac sie juz scanu co??:-)

zanetabd7 ja niestety nie pomoge w tych sprawach my tez wynajmujemy prywatnie;-)

kasia8118 szkoda ze nie dotarlas:-( a w parku jutro bedziesz?

natalka wspolczuje tak wczesnego wstawania Mala mi zrobila dzis pobudke o 6;30 to musialam zapalki w oczy wsadzac przez pierwsze pol godz. A normalka u Victorii to jest 7 :wściekła/y: ehhh te dzieci dopiero zacznia im sie chciec spac jak beda musialy wstawac do szkoly:-D

Ok laseczki ja uciekam do Malej posiedziec a co bede w domu siedziala przy takiej ladnej pogodzie:-D do pozniej:-)
 
JEJCIU ale zescie naskrobaly od wczoraj:-):-);-);-):szok::szok::szok: wpadlam na chwile bo sie dzis za wielkie porzadki wzielam;-):tak::tak: a tu tyle napisane ,ze w tej mojej malej chwili nie dam rady wsz.przeczytac:szok::szok::szok::szok:teraz sie za obiadek musze wziasc:tak::tak:mala spi ale pewnie niebawem wstanie juz,to lece

nadrobie wieczorkiem,poczytam ,poodpisuje :tak::tak::tak::-D:-D:-D

MILEGO POPOLUDNIA:-D:-D
 
reklama
Heeej:-):-)

Dzięki dziewczyny za liczne przybycie:-D Sprzatania miałam na 2 godziny:szok: Żartuję oczywiście, chwila moment i wszystko posprzątane szczególnie że Dorota i Agaam mi pomogł:tak:
Następnym razem to chyba zorganizuję takie spotkanie - sztafeta czyli jedna wychodzi i następna wchodzi bo teraz zostałam sama i sie nudzę:-D
Trzeba pochwalić, że dzieci były jakoś wyjątkowo grzeczne i nie trzeba było co chwilę interweniować:-D

Kasia8118
szkoda że jednak nie zrobiłaś niespodzianki, a jutro do parku zajedziesz??
Żaneta ja Ci nie pomogę bo chociaż jestem zapisana 4 lata to jeszcze domku nie dostałam, ale są osoby które domek miały już po miesiącu:sorry2: To chyba zależy od ogromnego szczęścia:sorry2:
Monia niestety musisz się przyzwyczaić bo wizyty tak właśnie tutaj wyglądają:sorry2:
 
Do góry