reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kasia8118 właśnie sobie Ciebie wyobraziłam taką biegającą:-p. Ale Krystian coś wymyślał, czy faktycznie go gardło bolało? Co zaradziłaś na to?
 
reklama
Dziewczyny dzięki za opinię o zdjęciach :tak:

Kasia8118 ja tak jak już wcześniej pisałam Doris, to najbardziej polecam na gardło Tantum Verde tabletki do ssania lub spraj. Bo płyn do płukania dla dzieci się nie nadaje. U mnie to najlepsze lekarstwo przy bólu gardła lub zębów.
Roksana to trzeba było jeść a nie się męczyć :-p
Sylwia jeszcze raz dzięki :tak: i zapomniałam się Tobie przypomnieć o płycie z filmem "Cars" :-(
Dominisia u mnie znowu było tak, że mój dostał o 12,00 list , że ma się zgłosić na badanie na 9,00 :szok: Porażka. Ciekawe jak miał to zrobić :wściekła/y:
Dzisiaj poprzytulałam dwutygodniowego bobaska i jestem chora :-( , nie mówiąc o małych szkrabach u Sylwi, zwłaszcza tych płci pięknej :-D Ja chcę bobaska!!!!! A tu nic :wściekła/y::no::wściekła/y:

Zapomniałabym, mam pytanko do dziewczyn uczących się, czy musi być jakieś konkretne ubranie do szkoły na egzamin, czy rozmowę kwalifikacyjną ,? Czy to nie ma zbyt wielkiego znaczenia? Bo mnie jutro to czeka o 13,00 :szok:

A tak, poza tym życzę wszystkim dobrej nocy i kosmatych snów (to drugie tyczy tylko dorosłych ;-) )
 
czesc kobietki w ten piekny sloneczny dzionek wiki juz na nogach karmi swinke przy okazji a ja pije sobie kawke:-D:-D:-Dniestety katarek jeszcze ma
roksanna to nizly pomysl :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dtylko najpierw poszukaj zlecen:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
kasia8118 ja mojej wiki daje strepsils i bardzo go lubi do tego goraca herbata boli ja gardelko jak pije ale ja jej mowie ze poboli i przestanie:tak::tak::tak::tak:ale ostatio reklamowali to tantum werde o kotrym pisala mamatrojeczki wiec napewno jest dobre:tak::tak::tak::tak:sama zadezyduj jaka metode wybierasz
jeszcze raz milego spotkanka
 
hej :-)

dziewczynki co do okien to tutaj jest taki facet co ma sprzet i myje okana z zewnatrz i bierze smieszne pieniadze bo 4-5 funtow :tak: wiec ja go sobie raz na jakis czas zamawiam :tak: tylko ze srodka musze myc :dry:

pogoda do parku nam dopisuje fajnie :tak::-)

Kasia8118 ale chlopaki dali o sobie znac dobrze ze dalas rade :tak: biedny Krystianek :-( cos ostatnio dzieciaczki choruja chyba ta pogoda zdradliwa troche :-(

mamatrójeczki ja ja widze na ulicy albo gdzies takiego noworotka to tez mi sie zaraz drugiego chce :-p ale ja to chyba bym sobie nie poradzila :zawstydzona/y: podziwiam mamuski ktore maja dwojke a Ciebie to juz wogole nie wiem jak Ty dajesz rade :szok: to jednak czekacie czy juz sie staracie o dzidziusia ??

tynia a Ty juz sie wzielas do dzialania nad drugim ?? ;-)

roksanna1 a Ty jakos konkretna diete teraz masz?? czy jesz tylko rzeczy mala koloryczne??

mojadzidzia dobrze zrobilas ze w angielskim :tak: bo my chyba jednak w polsce ochrzcimy bo ten ksiac strasznie nie mily na wejscie powiedzial ze nie ochrzci bo jestesmy nie wierzoncy i nie praktykujacy (stwierdzil to dlatego ze do parafi zapisani nie bylismy ) nawet nie zapytal czy chodzimy moze do innego kosciola tylko od razu na nas wjechal pozniej pogadalismy i z wielka laska powiedzial ze ochrzci ale zbieram sie zeby mu akt urodzenia zawiesc i sie zebrac nie moge bo jak znowu mam go zobaczyc to mnie strzela :wściekła/y: i jeszcze najpierw powiedzila do nas jedzieci sobie do polski ochrzcic co za ...:wściekła/y:
 
Hej u nas nocka minęła dosc spokojnie .Ale Krystiana nadal boli gardło aż dziw że normalnie jada posiłki:baffled:.
mamatrojeczki
Tamtum verde jest super ale niestety już mi się skończył i nie wiem czy można tu gdzieś kupic:baffled::confused:?
Tynia i Wiki mój Krystian jak ostatnio dałam mu Strepsils to mi rzygnął :sorry2:.Więc chyba nie jest gotowy na tabletki do ssania :no:.
W jego przypadku lepiej sprawdza się coś do picia lub w spreju:tak:.
 
Kasia8118 ja widziałam kiedyś Tantum Verde w Pikniku lub Patsonie. Teraz nie pamiętam. Ale ostatnio też ktoś pisał, ze juz nie ma tam leków. Nie wiem, musisz sprawdzić.
Natalko staramy się już od ponad roku i nic. Nawet ostatnio kupiłam testy owulacyjne elektroniczne i też nic nie dało :-( . No nic będę próbować dalej. Może za bardzo chcę :szok:
 
mamatrójeczki no właśnie dziewczyny pisały ostatnio że w polskich sklepach niema już leków:dry:.
Dziewczyny dajcie znac jak wiecie gdzie można kupic Tantum verde:cool:.
natalka przez takich księży jak ty piszesz ja jestem wierząca ale niepraktykująca :sorry2:.Sami zniechęcają ludzi do chodzenia do kościoła a pózniej pretensje czemu się nie chodzi:wściekła/y:.Mnie też czeka rozmowa z proboszczem w Pl i już na samą myśl odechciewa mi się wyjazdu:dry:.
 
kasia8118 wiesz co ja ostatnio szukalam vibovitu dla Claudiii i wlasnie zauwazylam ze lekow juz nie ma byly tylko w tym polskim sklepie w centrum na przeciwko bm wiesz gdzie? tam moglabys dostac Tantum verde :tak:
a w ktorym chcecie chrzcic kosciele w pl ? bo w tym sw.Marka nie powinno byc tak zle pamietam jak mialam bierzmowanie to na wszystko oka przymykali i wiem ze tam fajni ksieza byli no ale mogli juz sie pozmieniac ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
natalka tak wiem o jaki sklep Ci chodzi:tak:.W sumie nigdy tam nie byłam ale wiem:tak:.Kurcze dzisiaj nie dam rady tam dotrzec:sorry2:.
Chcemy zrobic chrzest w Fordonie w tym kosciele koło Kauflanda lub na Bochaterów .W tym koło Kauflanda chrzciłam Krystiana i bardzo zle zostałam potraktowana i nie chciałabym teraz drugi raz przeżywac tego samego ale wszystko zależy od tesciowej gdzie załatwi wstępnie bo my jedziemy do Pl 2 kwietnia a tydzień pózniej ma byc chrzest Oliviera i chcę żeby teściowa wstępnie zaklepała mi termin.
 
Ostatnia edycja:
Do góry