reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sylwia serdeczne dzięki za gościnę, mogłam się troszkę odprężyć. Nawet dobrze, że mały zasnął w aucie to mogłam swobodnie posiedzieć.
Dziewczyny dziękuję że mogłam się z Wami spotkać.

Zanetabd7 jeżeli chodzi o zdjęcia to zależy czego chcesz to za to płacisz. Wcześniej podałam stronkę. Tutaj podam przykładowy cennik :PORTRAIT SESSION
Individual Portrait Session - 10 High-Resolution Digital Negatives on DVD. - £ 50.00
Makeover Session - 15 High-Resolution Digital Negatives on DVD., three make ups, and clothes changing - £ 95.00
Lifestyle Portrait at a location of your choice - 20 High-Resolution Digital Negatives on DVD. - £ 125.00
EXTRA PHOTO BOOK:
Photo Book 21 x 21cm - £ 35.00
Photo Book 30 x 30 cm - £ 50.00
8 Additional Pages - £ 10.00

Ja własnie gotuję rosołek i jak dzieci przyjdą ze szkoły to (kurcze teraz mi załapało kolor z kopiowania i nie mogę znaleść gdzie zmienić :wściekła/y: ) zjemy i jedziemy do koleżanki, bo urodziła 2 tygodnie temu i trzeba zobaczyć małego. Wcześniej nie chciałam , bo miała gosci z Polski.
 
reklama
Cześć!

Sylwia- ja rówież dziekuje za gościne. Kawka była pyszna i chyba porządnie zastanowie się nad kupnem tego ekspresu.

Jestem strasznie styrana jakbym conajmniej pieszo do Sylwii szła;-). Jeszcze zachciało mi się spacerku i do szkoły poszłam pieszo co by przewietrzyć Adasia. No i miałam zachciewajke i zrobiłam sałatke ryżowo-kurczakowo-kukurydziano-ananasową.:-p
Adaś dzisiaj strajkuje i nie chce zjeść obiadu. Chyba wziął przykład z Olivki;-):-D Za to jak jadłam pomidorową to aż krzyczał żebym mu dała. Takim sposobem zjadł połowe mojego makaronu.

Katarina- jak się dzisiaj czuje Wiki?
Monia- tak to tutaj wygląda. Z tego co pamiętam to na pierwszym spotkaniu z położną jest też 100 pytań do...

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać. Pewnie mi się przypomni jak już się wyloguje:sorry2: Na razie
 
CZEŚĆ WSZYSTKIM JA BEZ HUMORU :baffled::baffled::shocked2::shocked2::no::no::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: POJECHALIŚMY DO SZPITALA A TAM PO PÓŁTORA GODZINNYM CZEKANU MÓWIĄ NAM ŻE MOJEGO NIE PRZYJMĄ BO NIE MAJĄ ŁÓŻKA:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: DEBILE KU.....WA!!!! TO PO CO WYSYŁAJĄ LIST I DZWONIĄ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: CZY PAN BĘDZIE NA 100%? MÓJ JUŻ ZAŁATWIŁ SOBIE WOLNE W PRACY :baffled::baffled: DZWONI TERAZ ŻE MU ZMIENILI TERMIN I CZY MOŻE PRZYJŚĆ Z POWROTEM NO TO NA RAZIE NIE BO JUŻ WZIĘLI KOGOŚ W ZASTĘPSTWO :baffled::baffled: UCIEKAM WIECZORKIEM MOŻE OCHŁONĘ TO COŚ NASKROBIĘ :tak: IDĘ SIĘ WYŻYĆ I POSPRZĄTAM MIESZKANIE:cool:
 
Hello!!!
Ja tak przelotnie się melduję i powiadamiam Was o zdrowiu Wiki!!!
Jest lepiej:tak::-) nawet dziś zjadła zupkę,co prawda znikomą ilość a świadczy to o dobrym stanie pacjenta:-D ale jak na złość mnie będzie chyba brało,już mnie gardło pobolewa,a od tego się właśnie zaczyna:baffled: jak mnie rozłoży to się wścieknę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mąż chce mnie zabrać w niedzielę na zakupy do white rose,więc no nie przeżyła bym tego:no::-D:-D więc dziś na noc mleczko z miodem i czosnkiem i hartowanko...:happy2: Ania-[dzięki za pamięć i zainteresowanie:tak:;-) ok laseczki idę mężulkowi obiadku nałożyć bo słyszę że już wyszedł z pod prysznica:tak:;-)
 
Hej witam się ponownie:tak:. Widzę że spotkanie udane.No szkoda że przeszło mi koło nosa,ale co zrobic może innym razem zrobię wam niespodziankę :tak:.
sylwia.m i agaam jutro raczej odpada bo niż bym się do kulała autobusem to pewnie nikogo by już nie było w parku :baffled:.Wy spotykacie się o 11 a ja dopiero o 11.30 mogłabym wyruszyc bo Krystiana trzeba odebrac z przedszkola.Jednym autobusem nie dojadę a dwoma to sporo trzeba czasu na dojazd:sorry2:.Druga sprawa że jutro spodziewam się listonosza:tak:.Czekam na dwie ważne paczki:tak:.
mamatrójeczki zdjęcia super :tak:.
katarina26
super że małej już lepiej:tak:.No i dobrze że mamie nic się nie stało:tak:.
Zaneta wiesz z dostaniem mieszkania jak i z zamianą to różnie bywa wszystko zależy od głupiego szczęścia takie jest moje zdanie.Ja mam mieszkanie w bloku z accentu i tez staram się od kilku miesięcy o cos większego a najlepiej domek ale jakoś odzewu brak:baffled:.
A ja dzisiaj na spacerku strasznie zmarzłam.Strasznie zdradliwa ta pogoda:dry:.
ampar3 i co A dostał tą prace o której rozmawialiśmy na kuleczkach?
 
hej

A my dzisiaj na chinczyka wyskoczylismy. Fajna oferta byla 5.99f za lunch i napoj ( piwko, lampka winka albo gazowane:tak:) za szymcia jak zwykle nam nie policzyli:tak:
Sylwiam- dzieki za dwie kawki:-D:-D:-D No i rzeczywiscie troche mnie przyszlo:-D:-D
Ania1812- to ulubiona salatka mojego artura. Ja jeszcze dodaje rodzynki:tak:
Kasia8118- ma niby czekac do konca tygodnia ale ja tam nie licze na cuda;-) Ja jutro tez smigam chyba do parku po szymonka przedszkolu czyli po 11.30;-) dasz rade:tak:
Agnieszkauk- moze mi sie jutro uda przybyc:tak: Tez na 98%:tak:
Natalka90- szymon wstal dzisiaj o 4.50:szok: Juz spi:tak:
Marta84- sorry za szyneczke ale wedle mnie to ona jeszcze sie nadawala:-D:-D;-)

Ale mi sie dlugi wieczor szykuje- szymon byl padniety:-)
 
reklama
no,my juz obcykalismy mieszkanie i...lipa:wściekła/y::wściekła/y:na klatce to smierdzialo jakby ktos tam sikal,wiec od razu stwierdzilismy ze odpada,ale weszlismy do sredka,bo tak nie wypadalo.a w srodku masakra:szok::szok:pokoje duze,ale kuchnia i lazienka to jak w slamsach.takze napalilam sie jak szczerbaty na suchary,a tu dupa blada.:wściekła/y:maly juz spi,ale pewnie jeszcze sie obudzi,wiec szybko musze porobic to co mam do zrobienia.dzisiaj dzien mezczyzny!!!pozniej jeszcze wejde a teraz spadam.
 
Do góry