reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Ja dzisiaj tez zmarzlam na spacerze brrrr. A potem wybralam sie na spotkanie ktore robia u nas nawsi i pewnie jeszcze gdzies. Nie bylam za bardzo przekonana a do tego jeszcze szymon mowil ze na pewno mu sie nie bedzie podobalo a byl zachwycony:tak: Nazywa sie to flexiphonics ( Flexiphonics - Home )- zajecia z wyobrazni, ruchowe, koordynacja, poznawanie literek- caly czas w parze z rodzicem po prostu rewelacja, warte kazdego funta. Na razie jest za darmo a potem to nie wiem:tak:

Sylwiam- bede jutro:tak: Moze troche pozniej:tak: Dzwonilas do mnie czy Marcel albo olivka???:-D:-D
Kasia8118- szymciowi nie brakuje duduskow wiec mozecie sobie pouzywac:-D:-D:-D
Natalka90- ja to sie zabieram do depilatora tak samo jak ty:-D:-D:-D
katarina26- tulasy dla malej:-( ja tak na sile musze myc zeby:-(
mojadzidzia- dawaj zdjecia Nadii w sukieneczce jak dojdzie:tak:
tyniaiwiki- szkoda ze jutro nie bedziesz:-( Juz tak dawno was nie widzialam:tak:


ja do lister parku nie dojade bo szymcio w przedszkolu do 11.30:-(
 
reklama
hej z wieczorka;-)
ja dzis od samego rana w ruchu-wczoraj tez sie poprzytakalam z moim(marta84-moj to jeszcze lepszy romantyk od twojego-pewnego razu kupil mi sztuczne kwiaty-bo stwierdzil ze dllllluuuuugo beda staly, a wczoraj w morisonie puscil mi teks -chodz kupie ci kwiaty-na to ja zeby sobie je wsadzil w tylek-skonczylo sie na czekoladkach-ahhhh te chlopy:-(--fakt faktem wczesniej dostalam od niego perfumy- ale i tak zero romantyzmu:-:)-:)-() no i po wczorajszych sprzeczkach-doszlo jeszcze pare innych spraw(ktore mylse ze zostaly rozwiazane)n postanowilam wycianac reke i zaproponowalam park i tak nakarmilismy kaczuszki i pochustalismy nikole.

moje dziecko z powodu wychodzacych zebow jest tak nieznosne ze czasmi nie moge wytrzymac:-( oddycham, oddycham i oddycham,:sorry2::sorry2: jak bylismy w "pets at home" widzilam super wielka klatke -w sam raz dla niej na takie dni:-D:-D powiedzilam ze taka dostanie na urodzinki a ona na to ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAA:-D:-D:-D:-D
sylwia-ja niestety sie u ciebie nie pojawie- inne plany, za to mam nadzieje ze zjawie sie w Listr Parku.
katarina- ja tez sie streuje moja mama-czekamy nawyniki biopsji tarczycy-wiem ze jest ci tez ciezko.:-(
doris78-u nas troszeczke lepiej, chodz R od wczoraj w domu-i nie dzwonia,a on zaczyna sie juz znowu denerwowac
mojadzidzia- koniecznie wstaw zdjecie nadii w sukienusi:tak:
zaneta-moje okna tez sa tak brudne ze myslalam z=aby sie za nie zabrac jutro-nadal to rozwarzam. no i to moje nieszczesne patio:-( na zewnatrz czysciutkie ale wewnatrz trzeba je wyszorowac po zimie:sorry2:

mam nadzieje ze wszystkim odp-ale pewnie jak poloze sie do lozka cos mi sie przypomni-przepraszam:zawstydzona/y: i dobranoc


a wiecie co slychac u kasi j, olciroom, aneczki23 i innych kobitek co pisaly a nie pisza??
 
mojadzidzia- jedyne bezpieczne miejsce u nas to teraz łóżeczko:baffled:
Natalka- Adaś bawi sie pchaczem ale tylko tymi zabawkami, które są z przodu. Pchać na razie nie chce. :dry::dry::dry:
Sylwia- ja tam wcale nie marzyłam żeby szybko raczkował.
No dobra przekonałaś mnie- BĘDĘ:-)
Tyniaiwiki- zdrówka dla Wiki
Zaneta- ja też jestem mało asertywna ale jak mam coś zaplanowanego to nie mam skrupułów żeby odmówić. No ale zdążymy się jeszcze poznać

Dobrej nocy laseczki
 
Hejka,
moja córeczka mega szczęśliwa. Dawo jej takiej nie widziałam :szok::-):-D.
Ampar zawsze możesz zrobić je teraz :tak: Naprawdę warto, zdjęcia są super. Narazie mam kilka próbek. Płyty dostanę pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia. Będzie z czego wybierać, bo zdjęć napstrykanych było ponad 700 :szok:
Katarina zdrówka dla córci i mamy!
Doris to musisz uważać na synka , już tańce z dziewczyną ;-). A tak na poważnie to gratuluję.
Sylwia a jak tam Oliwka, kolejny obiadek zjadła cały?
Tynia zdrowka dla córeczki!
Zdrówka dla wszystkich choruszków!!!
A to kilka zdjęć , które dzisiaj były robione :
 
Mojadzidzia a chrzciny już ustalone??
Agnieszka KasiaJ to chyba już nas sobie odpuściła na dobre. Olciaroom wyjechała na święta do polski i już się nie odzywała ( a szkoda bo chyba niedlugo miałaby termin więc znów mogłybyśmy mieć poród online;-)) a aneczka23.....wstyd się przyznać ale nie pamiętam kto to:szok::zawstydzona/y:
Ampar to moja torebka:-D:-D wrzucilam odblokowany tel i coś tam musiało wcisnąć, a że mam dotykowy tel to nie było to trudne:-p

Spadam bo mala ryczy
 
dałam smoka i jest spokój

mamotrójeczki co ty, Olivia dzisiaja zjadła pół słoiczka i to przez 40min:szok::szok: Ona każdą lyżeczkę trzyma w buzi przez kilka minut zanim połknie:szok: masakraaaa
Zdjęcia zarąbiste, modelka super, widać że dobrze się czuła przed obiektywem:tak: Ty też bardzo ladnie wyszłaś:tak:
 
reklama
hej :-)

mamatrójeczki zdjecia super :-) Natalka swietnie na nich wyszla :tak:

ide kawke sobie zrobic bo moje dziecko znowu pobutke o 5;30 zrobilo :wściekła/y: wykonczy mnie to niedlugo dzien w dzien to samo :wściekła/y:

milego spotkania u Sylwii :tak::tak: :-)
 
Do góry