reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
CZESC KOBIETKI JA BYM Z CHECIA DO WA S DOLACZYLA DO LISTER PARKU ALE WIKI MA KATAREK I NIE CHCE WASZYCH POCIECH POZARAZC:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ZAWSZE COS WYPADNIE ZE NIE MOGE SIE Z WAMI SPOTKAC:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
NA ANGIELSKIM DZIS BYLO BARDZO SMIESZNIE BO BYLYSMY TYLKO 3 POLKI JEDNA LITWINKA A RESZTA PAKISTANEK WIKI ZOSTALA SAMA Z PANIA I INNYMI DZIECMI I SIE BAWILA NAWET MI ZROBILA LAURKE NA DZIEN MATKI:tak::tak::tak::tak::tak:A MYSLALAM ZE BEDZIE PLAKAC ALE NIE BYLA BARDZO ZADOWOLA I USMIECHNIETA JAK SZLYSMY DO DOMKU I WSZYSTKO OPOWIADALA CO ROBILA:tak::tak::tak::tak:
A CO DO OKIEN TO JA STARAM SIE JE MYC CO 2 TYGODNIE NIEKEIDY Z NODOW NAWET CO TYDZIEN WIEC JESLI KTORAS POTRZEBUJE POMOCY W PORZADKACH TO JA JESTEM CHETNA DO POMOCY:tak::tak::tak::tak::tak:OKI DO USLYSZONKA DO POZNIEJ
 
no i d..a blada....napaliłam sie ze jutro skocze do Sylwii,ale kolezanka napisała czy moze wpasc,bo ma wolne,a ja niestety nie umiem byc asertywna i powiedziec ze cos innego mam zaplanowane:wściekła/y::wściekła/y:az sama na siebie mam nerwy ze czasem poprostu nie umiem powiedziec 'nie'!!ide kapac malego,razem z nim wejde to moze posiedzi dluzej bo chyba sie boi w duzej wannie kapac sam:confused::confused:
 
Witam się po męczarniach na depilacji, brrrrr:baffled:

Graziul na placu zabaw będziemy:tak:
Katarina o matko:szok: jakie szczęście że nic się mamie nie stało:szok:
Roksanna ja już Ci mogę powiedzieć, że zdałaś:tak: mam kilka egzaminów na swoim koncie w tym kraju i wiem, że wszyscy zdają:tak:
Ania no tak to jest, jak dziecko siedzi to my chcemy żeby raczkowało a jak zacznie raczkować to tęsknimy do czasów kiedy tylko siedziało:-D I nie pitol tylko przyjeżdżaj jutro skoro masz auto:tak:
 
ZANETA-cos wiem na ten temat:tak::tak:kiedys mialam podobne problemy ...ale nie wyniklo z tego nic dobrego;-);-)lepiej byc asertywnym,jednak to nie jest takie latwe:baffled::baffled::baffled::sorry2:SYLWIA-juz wiem....gdzie bedziecie :))))))) do zobaczenia wiec ok 13. a co do examinow to racja;-):tak:sama tez zaliczylam kilka i bylo na luzie;-);-):-) Oby pogoda nam dopisala w czwartek:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
hej :-)

ja w czwartek do parku przyjade z kolezanka oczywiscie jak nie macie nic przeciwko :confused: ona ma 17 miesiaczna coreczke nie pisze z nami bo neta nie ma :sorry2:

ja dzis bylam na spacerku potem odwiedzila nas monia :-) i jakos dzionek zlecial :tak:

a moje dziecko jest tatusia corcia od 4 dni caly czas wola tatatatata a jak ja mowie do niej mamamama to ona tatatatatata i tak caly czas jeszcze mama nie uslyszalam :-(

ania no narazie jezdze takim bo reklamowac go nie moge bo moj wyrzucil karton a tak wogole to hamulec sie popsul bo moj D zle zalozyl tylnie kola :wściekła/y::wściekła/y: ta linke zle przelozyl i sie nacignela teraz musi ja jakos wymienic :wściekła/y: to Adas zadowolony z pchacza tez musze taki kupic :tak:

sylwia.m a bylas u kosmetyczki na depilacji ?? nie zazdroszcze bolu :baffled: a ja sie od 2 dni zbieram zeby depilatorem nogi przejechac :zawstydzona/y: a Ty na ktora do parku idziesz ?? bo nie wiemna ktora mam przyjechac:sorry2:

tynia zdrówka dla Wiki :tak:

monia dzieki za odwiedzinki i prezencik dla Claudii poszla spac dopiero o 19;30 bo sie caly czas nim bawila :szok::-D
 
hej ja sie wczoraj nie odzywalam, bo sie troche popsztykalam z moim "wielkim romantykiem", wogole sie nie wykazal :-:)-:)-:)-( zreszta czego ja sie moglam spodziewac. No, ale mam auto na jutro :-):-):-):-):-) wiec sylwia.m - jutro u Was jestem juuuuuuuuupi :tak::tak::tak:

katarina26 - ja tez zycze Wiki szybkiego powrotu do zdrowia :tak: i Twojej poobijanej mamie tez A tak przy okazji niezle sie usmialam z Twojego kota :-D

dominisia- ja tez sie dolaczam do grona trzymajacych kciuki, bedzie dobrze ;-):tak:

doris - jak ja Ci zazdrosze, juz sie nie moge doczekac kiedy ja bede ogladac Majke na wystepach.

no nic spadam troche chate ogarnac bo jak moj wroci z koledzu to znowu bedzie miny robil ech...
 
czesc mamuski!
z ta pogoda to wam chyba nigdy nie dogodzi :-p:-p:-p ja wyszlam na spacerek ok 11 i bylo super slonecznie,mialam na sobie krotki rekaw i kurteczke letnia i wcale nie zmarzlam,ale jak wychodzilam po 15 to juz zalozylam cieplejsza kurtke :dry: dzisiaj udalo mi sie znalezc na ebayu sukieneczke dla dusi na chrzciny i juz nie moge sie doczekac zeby ja przymierzyc :-)
katarina26 strasznie ci wspolczuje choroby wikusi,przykro ze musi sie tak meczyc i wy przy okazji rowniez :-:)no: cale szczescie ze mama wyszla z wypadku bez powazniejszych obrazen,jak to sie stalo ze dachowala?
roksanna1 trzymalysmy za ciebie kciukasy z duska wiec na pewno zaliczysz obydwa egzaminy :tak:;-)
Ania1812 ja czasami sobie mysle ze fajnie by bylo gdyby dusia zaczela raczkowac ale po namysle uwazam ze dobrze jest jak jest,przynajmniej moge byc o nia spokojna-poki co :sorry2:
zanetabd7 mialam ci pisac ze my w tym parku wczoraj dosyc dlugo bylysmy i tak wygladalam za toba w nadziei ze sie w koncu zjawisz :sorry2:
sylwia.m ciesze sie ze doradzilas mi zakup tego samochodzika,duska szalala dzisiaj na dworze :-)
cos jeszcze mialam komus napisac...ale chyba sobie nie przypomne...w takim razie uciekam do ksiazki :blink: milego wieczorku dziewczynki!
 
reklama
Do góry