reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej :-)

mialyscie racej Claudia poszla spac wczoraj o 19;30 a i tak obudzila sie o 6 rano :wściekła/y: wiec chyba narazie nie ma sensu jest przetrzymywaz niech sobie spi jak chce moze z czasem sie zmieni :sorry2:

sylwia Marcel bawi sie w dzidziusia :-D

a jeszcze sie chcialam zapytac jaka pasta mylyscie ja mam ta aquafresh milk teeth od 0 do 3 lat dobra ona jest czy mozecie polecic lepsza ?? :sorry2:

Monia22310 daj znac jak po wizycie :tak:

a wlasnie chodzicie tutaj z dziecmi na basen ?? ja bym chciala isc z Claudia mysle ze by jej sie podobalo bo bardzo lubi siedziec w wodzie :tak:
 
reklama
czesc dziewczyny
nie wiem jak u was ale u mnie rano lezal snieg. to tak jest jak sie mieszka na dziewiatce-u mnie to zawsze zimno:-( obiadek mi sie ugotuje i wyruszamy na spacerek na hustawki:-)
:rolleyes2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Sylwia to nie dla mojej Wiki tylko znajoma sie pytala mnie a ja ie zapytalam was:-D:-D:-D:-Dbo ma kolo siebie basen
Agnieszka u mnie tez lezy snieg malo ale jest a na chodniku slizgawka :tak::tak::tak::tak:wczoraj sypali piachem na ulicy wiec sie moglam domylslec ze tak bedzie:-:)-:)-:)-(
 
Tynia no to pieluchy takie są w każdym sklepie gdzie normalne, nazywają się chyba swimming nappies.

Natalka ja malej jeszcze nie myję bo nie mam co więc pasty też nie mam, ale dla Marcela miałam tą samą co Ty:tak:
Claudia i tak super Ci śpi, powinnaś się cieszyć;-)
 
Witajcie;-)

My jednak na kulki nie przyjdziemy:no: choc zaluje bardzo:-(

Zapozno wstalam i zanim sie wyszykujemy to juz za pozno bedzie,a nasz tatko dzis wybyl do pracki wiec nas nie zawiezie:-(z buta nie ma szans,za dluuuugi dystans pod gore:tak:

NATALKA-to prawda ,i tak Twoja mala niespi tak zle,moja ma prawie 17 mies a wciaz sie budzi prawie kazdej nocy kilka razy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

TYNIA I WIKI-pieluszko-majtki do plywania LITLLE SWIMMERS dostepne w kazdym prawie sklepie roz\nych firm:tak::tak: w rozmiarach roznych,rowniez na basenie w kasie dostepne ale duzo drozej:tak::tak:

AGNIESZKA UK-wspoczuje zimna:tak:;-);-) u nas slonko sie wbija w okna juz od samego switu

MONIA-ja rowniez mialam 1 wizyte z midwife ok 10 tyg,a scan mialbyc planowo w 13 ,ale ze mialam zagrozona ciaze byl wczesniej:tak: Trzymamy kciuki ,no i zeby te podle nudnosci daly Ci juz spokoj:tak::-)
My wczoraj dalismy ciala z Michem i zalalismy kuchnie:wściekła/y::wściekła/y::-D:-D
Moj mezus zakupil wielki kawal miecha i zachcialo nam sie robic stek,ale ja wczesniej zamrozilam to miecho,rozmrazanie trwalo wieki,wiec moj odkrecil goraca wode i zostawil miecho w zlewie,a ja go wtymn czasie zawolalam,zeby pokazac szate graficzna naszego BB ,miecho przytkalo odplyw no i juz!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Panele pewnie podejda do gory:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale z drugiej strony sie ciesze bo i tak juz byly zjechane ,no i wkoncu polozy mi obiecane od dawna kafle:-D:-D:-D to moze -nie ma tego zlego........:-D:-D:-D:-D:-D papappapapapap
 
Czesc wszystkim:-)

Dopoki nie wyjzalam za okno na ziemie to stwierdzilam ze pogoda jest super a tu na ziemi snieg:wściekła/y: Ale dobrze ze chociaz sloneczko swieci bo tak to nic by sie czlowiekowi nie chcialo.

Kurcze musze wziac sie za obiad ale jakos nie mam weny:no: Chyba dzis bedzie odrobaczanie:-p

graziul wiem o czym mowisz nam kiedys pralka sie zepsula i cala woda co byla w srodku wylala sie na podloge tez balam sie ze panele sie podniosa ale nic na szczescie sie nie stalo:happy:

monia powodzenia na pierwszej wizycie:tak: pochwal sie pozniej czy wszystko jest ok:tak:

natalka ja tez nie uzywam jeszcze pasty:-pmojej to ja nie wiem kiedy zabki wyjda jeszcze nic sie nie zapowiada:confused: Aha i mialam sie zapytac w tym Twoim wozku kulka sa plastikowe czy gumowe?

I wy dziewczyny jakis macie kulka w swoich wozeczkach ba ja mam bardziej plastikowe niz gumowe i bardzo mi sie to nie podoba. Za bardzo sie przyzwyczailam do mojej terenowki i wczoraj jak poszlam na spacer i musialam w pewnym momencie przyspieszyc kroku to balam sie ze po drodze kulka mi odpadna:crazy: nie wiem czy to moje przezwyczajenie z poprzedniego wozka czy poprostu wszytskie spacerowki sa takie delikatne.

sylwiam on poprostu zazdrosci siostrze:-D chce byc takim maluszkiem jak Olivka:tak: a swoja droga jakos nie moge:tak: sobie wyobrazic Marcela w chodziku:-D

nefretete nie zazdroszcze tej roboty:-D smierdzaca sprawa:-D

Chyba ide znow na spacer jakos nie chce mi sie siedziec w domu:dry: dzis bedzie spokojny spacer zebym przypadkiem kolek nie pogubila bo na taki powolny spacerek to wozek jest ok ale jak sie spiesze to sama sie o niego boje:-p
Do spisania pozniej Papa
 
Witam i ja:-):-)
Dwa dni nie wchodzilam na BB a tu taka zmiana,az musialam sprawdzic czy dobrze trafilam:-D:-D
Myslalam ze bede miala dla was nowine a tu tylko jedna kreska na tescie sie pokazala:-:)-(
Pogoda fajna wczoraj nawet kurtki mi poschly na dworze,okna pomyl moj W i wzielismy sie za ogrod a dzis niespodzianka snieg:szok::szok:
nefretete-wspolczuje ci cuchnacej roboty:no::no:
natalka-ja nie mylam malej zabkow dopiero zaczelam od roczku:tak::tak:
tynia i wiki-czy ja moge prosic o adres do ciebie:confused::confused:
Doczytalam ze wybieracie sie do chinczyka ja odpadam moj nie dostal jeszcze chorobowego i obecnie jestem na minusie:wściekła/y::wściekła/y:Troche mam stresa bo moj ma dzis ostatnie badanie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale bede mega szczesliwa jak bedzie wszystko ok i bedzie mogl wrocic do pracy(jak bedzie praca):szok::szok:
Nic uciekam mala zaprowadzic do przeczkola:-)Spokojnego dzionka wam zycze:-):-)
 
sylwia.m, Agaam, alexnow robota do przyjemnych nie należała, ale niestety nie bylo chętnego aby mnie wyręczyć:baffled:

agnieszkaUK śnieg:szok: u nas od rana piękne sloneczko, cieplutko aż chce sie żyć

Tynia ja pieluszki na asen kupowałam w asda i tak jak dziewczyny pisza... wszedzie je sie dostanie, w kazdym markecie

pogoda piękna, Alex spi wiec biore sie dalej za porządki w ogródku:-) płyty wyleje chlorem i trza przygotowac ziemie pod kwiatuszki. mam wielki plan posiać polnych kwiatków troszke:-D:-D:-D zielone imperium chyba ma tu swoje odbicie:szok::-D:-D:-D

milego dnia
 
Cześć dziewczyny!

U nas nic ciekawego. Adaś troszke jeszcze kaszle. Dziś w nocy często się budził i nie mógł potem zasnąć. Myślałam, że go udusze:wściekła/y: Filipek ma w czwartek dzień książki i dzieci mają przyjść przebrane za postać książkową. Zamówiłam na ebayu strój Zorro. Mam nadzieje, że dojdzie jutro bo jak nie to będe miała problem:baffled:

Alexnow- nie wiedziałam, że też sie staracie o potomstwo. Powodzenia:tak: No i trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań i powrtót do pracy męża:tak:

Agaam- ja mam gumowe. Na początku trudno się przestawić z pompowanych bo troche trzęsie. Teraz nie wyobrażam sobie jakbym znowu miała jeździć takim olbrzymem.

Graziul- niezła akcja z mięsem. No ale tak jak napisałaś nie ma tego złego...:-D

Natalka- nie pomoge z pastą bo jeszcze nie mam co myć:dry::dry::dry:

Sylwia- no to przynajmniej masz spokój;-) Jaki masz chodzik? Bo zastanawiam się nad kupnem takiego pchanego chodzika VTECH First Steps Baby Walker on eBay (end time 02-Mar-10 19:58:50 GMT)

Ampar- wiesz, że od maja znowu będą loty z Liverpoolu do Goleniowa:tak::-)

Monia- na szczęście nudności przeważnie mijają ok. 12 tyg. :sorry2:

AgnieszkaUk- na jaki kolor zafarbowałas włosy?

Doris- i jak Davidek?

Nefretete- no to faktycznie gówniana robota:-D

Zmykam bo Adam obgryza mi noge:-D Pa pa
 
reklama
ANIA-ja mam ten chodzik dla mojej gwiazdki odkad tylko zaczela sama stawac i powiem bardzo fajna rzecz ,do tej pory z nim szaleje i nawet na dwor go chetnie zabiera,poprostu pcha sobie jak wozeczek,kolorowy ,duzo roznych melodyjek ,dobry dla rozwoju dziecka:tak::tak::tak:

NATALKA-u Ciebe w Kieghley jest super centrum sportowe z fajnym basenem dla dzieci,slizgawka,odpowiednia glebokosc,ladny wystroj i czysciutko:tak::tak::tak: W dodatku mozna sobie wlasnie tam wyrobic tzw PASSPORT to LEISURE ktory uprawnai do duzych znizek miedzy innymi na plywalnie itp.:happy::happy:

ALEX-powodzenia i trzymam kciuki za 2 kreseczki:-):-)
 
Do góry