reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam:-):-)
masakra,napisałam sie chyba z pol godziny i wszystko wcielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz to juz zapomnialam co pisalam i juz mi sie nie chce od nowa pisac,bo zanik weny tworczej nastapil:crazy::crazy:
ogólnie to dzisiaj dzien nam zlecial bardzo fajnie,bylismy na specerku,ale zamiast wozka mlody siedzial na rowerku i mial frajdy ze ho ho:-D:-D

bardzo bym chciala z wami wyskoczyc na dzien kobiet,ale mamy kryzys finansowy no i niestety nie moge sobie pozwolic na taki wypad,a szkoda:-:)-:)-(moze innym razem:-):-)najpierw musimu sie troszke ' odkuc' jak to sie mowi:-)

doris78 my jak bukowalismy to czasem nie podawalismy kto jedzie,znaczy sie trzeba nazwiska,ale raz jechal z nami moj brat i nie bylo go na liscie pasazerow i nic nikt nie mowil,bo placi sie za zamochod a nie za ilosc pasazerow i tego jestem pewna na 100 %:-):-)

natalka ja probowalam Pawciowi myz zabki,to zala paste oczywiscie zjadl i sie wykrzywial jakby mial niewiadomo co w budzi:-):-)ale teraz musze sie ostro za niego zabrac bo ma juz 5 zabkow:-):-)

spadam kobiety,bo mam troszke prasowania,a to nie nalezy do moich ulubionych czynności:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
natalka1990- wiesz dzieci roznie reacguja.mpoja nikola pila sma przez ok 6 miesiecy i ani razu nie zrobila kupy sama. jak tylko podalam jej cow&gate( odpowiednik polskiego bebilonu) to bylo znacznie lepiej. ja osobiscie odradzam sma, ale tez nie jestem za testowaniem mleka na dzieciach.
doris78/zaneta-wysylam ci stronke Direct ferries z ktorej zawsze kupujemy bilety do pl i tu jest napisane cena za osobe. ale jak zaneta jest pewna na 100% to ja juz nie wiem.
nefretete-jutro cosik wkleje:-)
 
natalka ja myłam Krystianowi ząbki jak tylko się pojawiły oczywiście pastą bez fluoru dostosowaną do wieku:tak:.A nie tą którą dostałam w przychodni :no:.
Doris78 z tego co ja wiem to ilosc osób niema znaczenia:no:.
nefretete ale się uśmiałam z twojego posta:tak::-D:laugh2:.
Co do mleka to ja nie widzę problemu aby przetestowac różne na Krystianie przetestowałam chyba wszystkie jakie są w sprzedaży w Pl i tutaj :tak:.A Olivier też już zaliczył trzy różne.Jak dla moich chłopaków chyba niema znaczenia firma:no:.Prędzej mi coś nie odpowiadało i zmieniałam na inne:sorry2:.
 
doris78-chcialam sie odniesc do mojego postu wyzej-nie dawalo mi to spokoju czy sie placi za osobe czy za samochod pzy kupnie biletu na prom i sprawdzilam.rzeczywiscie dziewczyny maja racje-nie ma to znaczenia ile osob jedzie. ja to zawsze jakis zamet musze wprowadzic-sorki:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej dziewczynki.
Dziś moje samopoczucie jest wprost masakryczne. Znów "zaprzyjaźniłam" się z łazienką:-(
A już myślałam, że mi przeszło.

Jeśli chodzi o temat mleka modyfikowanego to w Polsce pracowałam w żłobku. Miałam do czynienia z dziećmi, które miały co rusz zmieniane mleka i bez wątpienia efekty nie były zbyt ciekawe (biegunki, zatwardzenia, czasem nawet wymioty itd.).
Sama zastanawiam się jakie mleko będę dawać mojemu maluchowi choć to jeszcze dużo czasu. Myślę jednak, że to, które wygląda jak nasz bebilon.

Co poza tym......
Jutro wybieram się wreszcie do lekarza więc czeka mnie wczesna pobudka (mam nadzieję, że chociaż w nocy się wyśpię).

Ciekawe kiedy wyznaczą mi wizytę u położnej.

Eh chyba będę kończyć, bo łazienka wzywa:-(
 
natalka1990 jesli chodzi o mycie ząbków to ja jak Alexowi wyszły pierwsze dwa ząbki czyściłam mu taka delikatna sylikonowa szczoteczka. kupiłam ją w Polsce ale pewnie tu tez mozna poszukac. przy 2 ząbkach to w zasadzie nie było mycia, a bardzo fajnie delikatnie masowała dziąsła:tak:

co do mleka. ja kupiłam hippa i byłam bardzo zadowolona. Alex normalnie sie po nim załatwiał, odrazu pił bez żadnych grymasów ;-)

doris78 my śmigamy zawsze tunelem więc nie pomoge

kasia8118 a co ja takiego śmiesznego napisałam?:-D:-D:-D

Monia22310 ja pierwsze spotkanie z polożna miałam około 10 tygodnia:tak: około 12 powinnas miec pierwsze usg

spadam na Jerrego
miłego wieczorku :-)
 
Natka zasnela o przyzwoitej porze tzn .o 20 jak zawsze ,ale dzis bylo tantrum:szok::tak::baffled: no nic nieraz tak bywa,raz idzie gladko raz gorzej,wazne ,ze zawsze jest to mniej wiecej ta sama pora;-):tak:

NATALKA-ja juz w szpitalu dokarmialam mala mlekiem modyfikowanym-COW & GATE INFANT,zaraz po wyjsciu do domu zakupilismy SMA ZOLTE w kartonikach,a potem w proszku,potem zmienilam jej na HIPPA organic i tez bylo wsz.ok,takze chyba samemu najlepiej delikatnie wyprobowac i wyczuc:tak::tak::tak:raz tylko popelnilam blad ,jak miala 4 mies bo wydawalo mi sie ze jest stale glodna i kazalam Miskowi kupis SMA NIEBIESKIE to dla bardziej glodnych dzieciaczkow,i dostala strasznego zatwardzenia ,bo bylo poprostu za tluste:tak::tak:
DURNA ZE MNIE BABA-zamiast mieszac pol na pol to odrazu dalam to nowe:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)wściekła/y:

AAAAAA... I MOJA NAJWAZNIEJSZA RADA<oczywiscie jak ja nagle przestawisz na mleko tzw.w proszku moze miec twarde kupki,dlatego kontroluj je i jak bedzesz widziala ze sa za twarde to daj jej soku z jabluszek ,albo rumianku cieplego;-):tak::tak::tak::tak::tak:POWODZENIA DZIEWCZYNKI
 
hej

Ja tylko chcialam napisac ze pozegnalam siostre, odsypialam wczoraj jej wizyte- padlam razem z malym. Nowe forum mi sie nie podoba- jeszcze nie wiem co i jak. Bede jutro na kulkach.
Ide obczajac co sie jak robi
Pa
 
czesc z rana ale pogogda a ja myslalam ze bedzie ladnie i zalicze dzis dlugi spacerek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam pytanko do dziewczyn ktore z maluszkami chodza na basen gdzie kupilyscie majtusie dla maluszkow bo maja byc podobno jakies specjalne tak:confused::confused::confused::confused:
nie mam dzisiaj weny do pisania odezwe sie pozniej
 
reklama
heloł:-)

Tynia specjalne to są pieluszki dla maluchów ale Wiki już nie używa więc wystarczy zwykły strój kąpielowy:tak:
Doris mój wszystko wiedzący mąż (;-)) mówi żebyście zamówili osobno:-D
Nefertete
no to miałaś gównianą robotę:-D
Monia ja pierwszą wizytę u polożnej i pierwsze usg miałam w 12tc, zarówno z Marcelem jak i z Olivią:tak:

Jeśli chodzi o mleko i jego zmiany to wszystko zależy od dziecka. Dla jedneko kończy to się zaparciami i bólami brzuszka a inne wogóle tego nie odczuje. Każda matka wie co dla jego dziecka najlepsze;-)

Jej, ten mój syn cofa się w rozwoju. Pół dnia jeździ w chodziku a drugie pół siedzi w krzeselku do karmienia i bawi się grającą żyrafą:szok::-D
 
Do góry