reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc
My juz po lekarzu ,no i tak jak przypuszczalam infekcja gardla:-(no ale nie taka mocna zeby dostal antybiotyk,kazal dalej dawac paracetamol i jak za dwa dni nie przejdzie przyjsc po antybiotyk.Mam nadzieje ze przejdzie to prawie nic nie je:no:i tylko placze ze go zeby bola:-:)-(

AGNIESZKA UK-dzieki za wiadomosc na temat promu:tak:

SYLWIA-to moj J jest wszechwiedzacy:-D:-D
No i ja juz wczoraj przemyslalam i wlasnie tak chcialm zrobic z tym biletem:-D

ANIA1812-David srednio sie czuje ,bardzo markotny jest:-(
 
reklama
witam sie z Wami forumowiczkami:-D:-D:-Dale ryma zapodalam:-)

my juz dzisiaj drugi spacerek zaliczylismy,byle tylko mlody nie myslal o cycu,ale juz powoli zaczyna sie domagac;-)pogoda super,znaczy sie jak sie z okna patrzy:-)bo jak chodzilam po parku to po godzinie juz i zimno bylo,ale Pawcio spal wiec nie mialam wyjscia tylko krazylam:-)
zapomnialam sie przywitac z nowymi dziewczynami:zawstydzona/y::zawstydzona/y:,teraz bedzie nam razniej,bo ja tez nowa:-)takze Witam serdecznie sie z Wami:-)

mamuski powiedzcie mi ile Wasze pociechy mialy jak zaczeły chodzic??bo moj ma rok i miesiac i narazie tylko za raczke ale i przy tym sie chwieje.podobno chlopcy pozniej zaczynaja chodzic,ale ja juz bym chciała zeby dreptał:rofl2:a jeszcze sie mialam zapytac o zabkowanie,bo Pawełek strasznie to znosi,normalnie mowie wam ze juz nawet stolik mamy pogryziony!!az slady zebow normalnie zostawil:wściekła/y::wściekła/y:smaruje mu mascia taka z Polski Bobodent,ale ona chyba jakas lewa jest bo nic nie pomaga.

Ania-ja tez mam ten chodzik,super jest.nasz maly wogóle nie chcial siedziec w normalnym chodaku tylko przy tym zapiernicza:-)az sie boje ze zeby powybija sobie bo zapiernicza jak maly samochodzik:-D:-Dmy kupilismy go na car bootsie za 5 funciakow:szok::szok:

alexnow-powodzenia zycze w staraniach,ja musze sie zaczepic o jakas prace i przepracowac troszke to tez sie postaramy,bo tak bym macierzynskiego nie dostala a jak wiadomo zawsze kaska potrzebna:tak:

dobra ide zobaczyc jak tam kurak sie piecze i ziemniaki:laugh2::laugh2:
 
my tez juz spacerek zaliczylysmy.a zaraz siadam i ogladam rozmowy w toku-dzis byl niezy odcinek-czekalam na niego od zeszlego tygodnia
ania1812-wloski zafarbowalam sobie na kolor red passion, ale wyszedl hmmmmm ciemny roz, jeju sam nie wiem jaki mi kolor wyszedl ale mi pasuje- powiedzialabym ze nawet buraczkowy:-):-D
wklejam stronke jaka farbke uzylam "Schwarzkopf" LIVE COLOUR XXL RED PASSION R43 at Superdrug. ogolnie jestem bardzo zadowolona.:happy::happy: a co do chodzika to mam taki sam-i jestem bardzo zadowolona
nefretete-zdjecie wkleje na nk;-)
 
:-)Witam w tym przepięknym dniu.
Dziś aż się żyć chce przy tak pięknej pogodzie. Mogloby już tak zostać.

Wizyty u lekarza nie miałam , bo mój pan doktor zachorował i mam jutro zadzwonić żeby umówić się na inny dzień.

Doris78- mam nadzieję, że Twój maluch obędzie się bez antybiotyku.

Zastanawiam się jak moja kotka zareaguje na dzidzie. Słyszałam, że koty mogą być niebezpieczne dla dzieci. Oczywiście nie chcę jej oddawać , bo się do niej przywiązałam, ale jeśli coś będzie nie tak to będę zmuszona ją oddać.
Może któraś z Was ma kota i może mi powiedzieć jak to tam jest, jak zwierzak reaguje na takie maleństwo.:confused:

Teraz idę obiad gotować. Muszę spełnić obowiązki pani domu.:-p
 
hej mamuski :-)

agaam mi dopiero dzos wozek przywiezli oczywiscie bylam juz przetestowac dobrze sie prowadzi ale te kolka :wściekła/y: lepiej sie jezdzi na gumowych no ale co zrobic :baffled::sorry2:

Monia22310 ja mialam kota on wogole na Claudie nie zwracal uwagi wiec to chyba zalezy od kotka ,;-)

zanetabd7 ja mialam z polski zel na dziaselka dentinox i tutaj tez go dostalam w asdzie i sprawdza sie :tak:
 
AGNIESZKA UK-fajny ten kolor Ci wyszedl:tak::tak:bardzo Ci do twarzy:tak::-)
moja maluska juz spi:-)
tatulek na treningu, a ja sie wyciszam:-):-)
jutro od rana Ravenue itp:no::wściekła/y::crazy::crazy::crazy:
musze sie nastawic psychicznie:-D:tak:
Jak tam na kuleczkach bylo dziewczyny??
DORIS-zdrowka dla Davidka:tak::tak:
TYNIA I WIKI-ja bym chetnie Cie odwiedzila ale w tym tyg nie dam rady:-:)-(
Dobranoc babeczki,milych snow:-):-):-)
 
hej

Ja wreszcie czas znalazlam na poczytanie bo jakos ostatnio niezorganizowana jestem- albo ta piekna pogoda ma wplyw:tak:
Graziulxxx- szkoda ze cie dzisiaj nie poznalam bo slyszalam ze fajna dziewczyna z ciebie;-)
Sylwiam, Kasia8118- dzieki za edukacyjne spotkanie dzisiaj:tak: Chlopcy chyba spedzili super czas:tak:
Natalka90- ja kupilam taka silikonowa szczoteczke w mothercare co sie naklada na palec i chyba tam bylo napisane ze nie trzeba uzywac do niej pasty do 10-go miesiaca- ale moge sie mylic:crazy: A w sobote jak bedziesz wracac to z ktorej stacji? Foster squere?
Ania1812- dzieki za cynka bo musze cos na lipiec zakupic;-) Przykro mi z powodu Adasia- no i ze cie wkurzyl tez;-):-D:-D:-D A ty skad jestes w Polsce?
Doris78- na prom podajesz nazwisko jednej osoby i potem ile pasazerow jedzie. Jezeli janusz bedzie plynal w obie strony i podasz za kazdym razem jego imie+ 1 osoba dorosla+ 2 dzieci- to cena bedzie ta sama. Artur jechal sam w jedna strone a i tak wpisal mnie i szymcia bo razem wracalismy:tak:
Nefretete- dalo cos odsmierdzanie? Wdychasz juz swieze powietrze?:-D:-D:-D
zanetabd7- ja odzwyczajalam szymonka jak mial roczek i mi rzeczywiscie najbardziej podeszla metoda odejmowania co jakis czas jakiegos karmienia az w koncu zostalo tylko wieczorne- z tym mi najtrudniej bylo sie uporac szczegolnie ze szymcio nie chcial butelki ale i to dalo rade. Powodzenia:tak:
Monia22310- moja mama ma kotka i moja siostra u niej mieszkala do 3-go roku zycia synka- wszystko bylo ok:tak:
Agnieszkauk- ciemny roz? Woooooooooooooow;-):-)

No juz mi jakos lepiej na forum- buzki mam nadzieje umiem wstawiac- przynajmniej ja je widze:-D:-D:-D
 
Hej;-)

My po kulkach wpadliśmy tylko na obiad do domu i znow na spacer korzystać z tej pieknej pogody bo często taka się nie zdarza:-D Ale koło 17 to było już chłodno......

Ania1812 ja mam taki zwykly chodzik w ktory wsadzam ją jak jestem w kuchni, mogę mieć ją wtedy na oku, a tego pchacza też mamy jeszcze po Marcelu no i tak jak reszta dziewczyn polecam bardzo:tak:

Monia pewnie jak odpowiednio zabezbieczysz maluszka to kot nie będzie przeszkadzał ale pamiętaj że koty roznoszą toksoplazmozę, chorobę która może być niebezpieczna dla płodu więc radzę nie całować się z kotkiem i najlepiej niech Twój men czyści mu kuwetę:tak:

Ampar no fajnie się chłopaki bawili, mój Marcel to zawsze mógłby być taki grzeczny:-D
 
Dzięki za informacje dotyczące kotów.

Sylwia - ja nie muszę zmieniać kuwety bo moja kicia załatwia się na podwórku, ale jeśli już si jej zdarzy w kuwecie to oczywiście zmienia ją mój Czarek:)

Jakoś będę musiała kota oswoić z maluszkiem i już. Nie będę jej tak całkiem gonić, bo nie wiadomo jak się będzie zachowywać jak będzie zazdrosna.

Cóż idę lulu.

Dobranoc
 
reklama
:-):-)Witam się i ja . NAPISZĘ TAK OGÓLNIE BO NIE MAM JUŻ SIŁ NA ODPISYWANIE :tak::tak: JUTRO NADROBIĘ :-) JA JUŻ PO EGZAMINIE :tak::tak:MYŚLĘ ŻE ZALICZONY:szok::szok: BO ODPOWIEDZIAŁAM NA WSZYSTKO:nerd::nerd: ZOBACZYMY NIEBAWEM:tak::tak: JUTRO Z KASIEK 27 IDZIEMY SOBIE NOWE FRYZURKI TRZASNĄĆ :tak::tak:;-);-) TO HUMORY SIĘ POLEPSZĄ :-p:laugh2: POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY DO JUTRA:happy::happy:
 
Do góry