reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

marta84 -haha ja przeciwnika ?co to to nie ! ja tylko przy pomocy cytatow chcialam przekazac ,ze malemu dziecku nie trzeba od razu uzywac szczoteczki.
Domin i ja rozlozylismy sie calkowicie ,a tydzien temu mowilam tesciowej jacy to my zdrowi jestesmy tej zimy :dry:.Najbardziej to rzecz jasna dziecka szkoda ,tym bardziej ,ze na pelnych obrotach mimo choroby :wściekła/y:.
 
reklama
JEJU JA ZNOWU TYCH BUZIEK NIE MOGE ZNALEZC :(((( CO JEST GRANE????

SYLWIA-dzieki bardzo za namiary na kulkoland :)))) postaramy sie byc,choc przyznam ze jednak to baaardzo daleko jak dla nas na piechte:((((( ach kurcze koniecznie to prawko musze robic!!!!!

MARTA84-dzieki ze pamietalas o moim pytanku o stadninie:)) wiesz co szczerze mowiac to ja pewnie jestem juz do bani po tylu latach i bylabym jak poczatkujaca:(((( ale jestem podekscytowana bardzo i dzieki za namiary:))))) napewno sie wybiore jak sie ociepli:)) Tymbardziej ze nie jest wcale az tak drogo!!spodziewalismy sie wyzszej ceny!:))) jest to kawalek ode mnie ale jak nie znajde nic blizej to uderze tam,juz sie doczekac nie moge!!!!!! jak ja o tym marze od dawna,pewnie ktos powie ze jestem CRAZY:))))) ale tak strasznie kocham konie!!!!:)))))))

No i tak buziek u mnie NIET!!! wiec wstawiam WAm choc te moje mizerne usmieszki,bo nie lubie takiego ponurego pisania!!:))))))))))))))

NATALKA<RENUSKA-moja mala od jakichs 3 mies zaczela myc zabki,oczywiscie z moja pomoca ,ale chetnie to robi co wieczor,mam dla niej szcoteczke mieciutka i paste owocowa bez zawartosci fluoru od 0 wzwyz:))))) ale jestem sklonna zgodzic sie z RENUSKA ze jedzenie przez maluszki pasty z fluorem jest bardzo grozne w skutkach
 
Ostatnia edycja:
no to witam sie ja posprzatalam spacerek zaliczylam popralam i placuszka upieklam a obiadek to praktycznie byl bo wczoraj byl rosol tradycyjnie a dzis z niego zrobilam pomidorowke ale bede jeszcze musiala cos zdorbic bo P to sie sama zupa nie naje ale to zrobie pozniej
kobietki wozeczki swietne az mi sie chce drugiego bobasa trzeba od nowa zadzialac :-D:-D:-D:-D:-D
ja tez mam problemy z buzkami musze wchodzic w zaawansowana edycje zeby byly a nie tak jak wczesniej drazu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
GRAZIUL-ja nie wiem jak sie ta chinska nazywa :no:chodzi Nma o ta na skwerku kolo zegara:tak:Moze ktoras z dziewczyn bedzie wiedziala:rofl2:

NATALKA-ja tez mylam te pierwsze zabki szczoteczka dla malych dzieci i ta pasta dostosowana do wieku dziecka:-)

RENUSKA-ja tez kiedys o tym czytalam,dlatego zmieniam czesto chlopakom szczoteczki:-D

MARTA84-ja nie wiem jaki tam jest post code do tej chinskiej,chyba to jest bd1 a dalej nie wiem:baffled:


mam pyatnie do dziewczyn co jezdza do Pl autem,przy bukowaniu promu trzeba wpisac ile osob jedzie ,a u Nas w jedna strone bedzie jechal J z Sylwii R,A w druga strone bedzie wracal z nami:tak:to wtedy trzeba dwa osobne bilety kupowac ,czy jak??/
 
hej babeczki probuje cos napisac od soboty, ale ciagle cos i cos
mam tylko do powiedzenia, ze juz zapomnialam co chce przekazac:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
forum do bani-nie podoba mi sie-jak wiekszosci i za chiny nie moge sie przyzwyczaic
wlasnie skonczylam farbowac sobie wlosku-sa sexi:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D- mial mi moj R farbowac,ale zadzwonili do niego z pracy i pojechal-wiec nie wytrzymalam i sama sie farbnelam wloski.
natalka90-uwazam ze probowanie roznych mlek jest zlym rozwiazaniem.(proponowalas zanecie) ja nikoli na poczatku zrobilam taki mix ze sie za glowe mozna bylo zlapac- 2 rodzaje polskiego-bebiko i neste a pozniej sma a jeszcze pozniej cow&gate i miala problemy tego rodzaju ze nie chcial jesc mleka przez jakis czas wogole, problemy z kupa ojjj jaki czlowiek jest madry po fakcie:-(
renuska-ojjj moja nikola jak wcina paste-cala tubke by zjadla i jakie sa co wieczor zadymy w tej kwestii. fakt pasta jest bez fluoru.:tak:
sylwiam-Olivia ma przecudowne kolczyki-po prostu super

aaaa moj R ma do sprzedania dwie duze pryby ok 12,5cm dlugie-pielęgnice.
 

Załączniki

  • p 003..jpg
    p 003..jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 18
doris78- wydaje mi sie ze najlepiej by bylo jakbys zadzwonila sie sie zapytala. mi sie wydaje ze im wiecej pasazerow tym bilet jest drozszy-bo za kazdego jest oplata.moze sie myle.dlatego najlepiej zadzwonic. albo zarezerwujcie 2 razy single ticket, bo i tak musicie wpisac dane pasazerow
 
DORIS-tak ta kolo BIG BENA;-)to jest wlasnie CHINO THAI:tak::tak:

MARTA84- BD1 1SD ,ALDENMARBURY 20:tak::tak:-TO ADRES CHINO

DORIS,SYLWIA-dzieciaczki zostawily zabawki u nas;-);-);-)mialam juz wczesniej pisac ale zapomnialam,najwyzej w sobotke wezme do chinisow;-);-);-):tak::tak:

Ide mala polozyc bo juz wariuje za bardzo.papappapa
 
witam wieczorową porą. ja znów sie nie odzywalam bo dopiero dzis czuje sie swietnie. dwa wczesniejsze dni miałam tragiczne- chyba grypa żołądkowa:wściekła/y: a dzis od rana wziełam sie za sprzatanie tarasu za domem bo 2 razy w zimie wylało nam ze studzienki i mialam na kawałku 2cm warste gówna:szok::wściekła/y: skrobalam to chyba 2h. po 30minutach gąbka od mopa odpadla, a po godzinie kij mi sie na pół złamał:-D ale dałam rade. jutro pojade kupic jakiegoś kreta żeby totalnie umyć i zdezynfekowac żeby Alex mógł tam wychodzic jak zrobi sie ciepło :tak: a teraz zdycham bo plecy mnie napierdzielają:baffled:

4muchy spróbuj tą podłoge soda wysypać po paru godzinach odkurzyć i powtórzyć kilka razy. pewnie nie wiele to pomoże ale zawsze coś. soda dobrze wciąga wilgoć i smrody

Renuska szybkiego powrotu do zdrowia dla Dominika

doris78 dla Davidka również zdrówka jak najwięcej

agnieszkaUK wklej zdjęcie w nowym kolorku

Marta84 zdrówka życzymy starej i głupiej:-D

cos jeszcze mialam komuś napisać ale sie pogubiłam. ide dalej sprzątać może mi sie przypomni;-)
 
reklama
dzieki za odpowiedzi w sprawie zabkow jutro wyparze ta szczoteczke i delikatnie jej umyje ale sie boje troche :zawstydzona/y:

agnieszkaUK moja Claudia wogole tego sma nie chciala pic a znajoma mi je polecila a ono tak strasznie smierdzialo a Claudia wziela lyczek i sie skrzywiala i nie chciala a aptamil od razu pila a jak ja posmakowalam te mleka to maja inny smak wiec dziecku moze jakis nie podpasowac a jak nie bedzie smakowalo to nie bedzie pilo :sorry2:
 
Do góry