reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczyny.
Pogoda dziś piękna aż chce się na jakiś spacer przejść. Niestety ja dziś okupuję lóżko. Miałam nadzieję, że pozbyłam się już swoich dolegliwości ciążowych, ale chyba za szybko się cieszyłam.
Doris niestety dolegliwości nie ustąpiły:-p
Cóż mam cichą nadzieję, że do jutra będzie lepiej , bo idę na spotkanie w sprawie pracy. :-(
Jeśli chodzi o mój suwaczek to trzeba go brać z przymrużeniem oka. Na kilku kalkulatorach ciążowych w necie liczyłam, w którym jestem tygodniu i na każdym wychodziła inna liczba. Różnica sięgała nawet 7 dni także tak naprawdę nie mam pojęcia czy mój suwaczek jest dobry:-)
Dowiem się wszystkiego jak udam się do lekarza.

No nic kładę się bo kiepsko się czuję.

Pozdrowienia dla wszystkich.
 
reklama
Ja sie Witam i od razu pytam:;-):-):-) CZY KTOS BEDZIE CHCIAL PRZYJSC NA KAWKE DO MNIE :eek::eek:??? BO WIDZE ZE NIE ZABARDZO ZWROCILYSCIE UWAGE CO NAPISALAM:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:;-);-);-) NO TO JAK <LASKI<BO NIE WIEM JAK TYDZIEN PLANOWAC??;-);-)Pozdrawiam,do potem,PAPAPAPA
 
hej babeczki alez sie tu dzieje a ja dzis wkurzona na maksa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: moja maja to mnie juz z rownowagi wyprowadza!!!! Uczymy sie na nocnik raz wychodzi raz nie wychodzi a najgorsze jak sie jej pytam czy chce a ona nie a tu zaraz w majtach wszystko:wściekła/y: Nefretete a jak tam u ciebie oduczylas juz?
Dla solenizanta sto lat!!!
Ok mykam popsprzatac bo to u mnie dzis koleda alez mam lenia:(
A i sorki ze tak rzadko tu zagladam.
 
CZEŚĆ LASKI:-):-):-):tak: ALE ŻEŚCIE SIĘ ROZPISAŁY DZISIAJ :tak::tak: POZYTYWNIE:-D:-D:-D:tak::tak: DORIS 78 TYLKO PASUJĄ MI PORANNE PORY NA COLLEG BO MÓJ NA NOCKI PRACUJE W PONIEDZIAŁKI STARTUJE WIĘC SPOKO ALE GORZEJ Z CZWARTKIEM BO MUSI CZEKAĆ AŻ MAŁY ZAŚNIE TO DOPIERO MOŻE SIĘ POŁOŻYĆ ALE JAKOŚ DAJE RADĘ (MUSI) :-p:tak::tak::tak: ANIA 1812 DZIŚ TESTU NIE BYŁO :no::no: BO BYŁY PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU BO TO JUŻ 2 MARCA:szok::szok::szok::szok: A DO GRUPY CHODZĘ Z KASIEK27 JAKI TEN ŚWIAT MAŁY:-D:-D JEST POZDRAWIAM ODEZWĘ SIĘ WIECZOREM JAK MOJE DWA OGONKI PÓJDĄ SPAĆ;-)
 
Hej

Na wstepie bardzo dziekuje w imieniu szymonka za zyczenia.
Po drugie szymonek dziekuje za prezenty- wczoraj buszowali do 22 z kamilem i nie szlo ich odciagnac- bardzo zadowolony:tak: Ciesze sie ze mimo nedznych warunkow pogodowych wszyscy dotarli:tak:
Ja mam lekkiego kacyka ale to chyba przez ten stres polaczony z winkiem wczoraj:-p:-p:-p:-p:-p
Sylwiam- gdzie jest grecka?????????????
Marta84- wyslij mi swoj adres - mam cos dla majki;-)

Nie mam duzo czasu na forum w tym tygodniu przez moja siostre- teraz ich wygonilam z arturem do parku a ja moge cos skrobnac i posprzatac:tak:
A i nikt mnie nie usunal z nk:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D Ale za to dzisiaj na play grupie mialysmy kupe smiechu bo moje kolezanki zostaly usuniete z konta kolezanki na facebooku - tez w taki dziecinny sposob wlasnie
Do zobaczenia moze na ktoryms ze spotkan w tygodniu- moze zabiore siostrzyczke
 
KASIA 27 - jak juz pisalam mi pasuje sroda, czwartek,w tym tygodniu ,a mieszkam na 8semce,jesli w tym tyg sie nie wybierzecie laski ,to najwyzej kiedy indziej;-).Wynurzylam sie z zaproszeniem,co by sie niewylmywac i wedle tradycji rowiez Was milo ugoscic w moich skromnych progach:tak::tak:;-);-):rofl2::rofl2: Moja mala dzis z kojca wyskoczyla:szok::szok::crazy::crazy:no i bylo ostro,krew z noska i balam se ze raczke zlamala:eek::eek::eek::szok::szok::-:)-( guz na glowie placz byl ogromny,naszczescie chyba ws ok,obserwuje ja caly czas,takze kiepsko u mnie z nastrojem:-:)-( AAAAA DORIS i inne laski-tez mnie kiedys kumpel z NK wywalil :tak::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:a dzis kolezanka zrobila prawie ze zadyme ,ze ja zaniedbuje i nie mam czasu:angry::angry::angry::szok::szok::szok:Wniosek taki,ze musze swojej rodzinie nakazac aby mi mniej czasu pochlaniala:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
hej mamuski :-)

sylwia katarina szkoda ze nie przyjechalyscie ale pewnie jeszcze nie raz mnie odwiedzicie :-p

jakos nie mialam czasu w weekend usiasc do kompa i zaleglosci mi sie narobily bo jak nigdy duzo napisałyscie przez weekend :szok:

a ja bylam dzis zwazyc mala i ma juz 9,12 kg i 70,5 cm wzrostu bo poprosilam zeby ja zmierzyla jeszcze

zajrze pozniej bo kuchnie musze posprzatac:-(
 
witam wieczorową porą:-)

ampar3 dzięki za wczorajsza imprezkę. Alex wszalal sie ostro;-)
Artur wie juz jakie to są baterie 1A?

Kasiek27 jeszcze nie oduczyłam gdyż mój syn nie ma czasu na siadanie na nocniku czy kibelku... kilka razy udało mi sie go złapać jak startował z robieniem kupy i zdążyłam go rozebrac i posadzic na kibelku... ale cwaniak sie chowa jak chce sie załatwić i pozniej mnie omija zebym nie poczuła:-D poprostu ciężka sprawa:-D:-D:-D

Graziul xxx musiało boleć:szok: ja już sie chyba przyzwyczaiłam do tego że moje dziecko wiecznie posiniaczone chodzi:wściekła/y: on nie patrzy pod nogi i tym sposobem np dzisiaj szedł, szedł potkną sie o własny cień i policzkiem uderzył w róg szafki. na całym poliku wielki siniak i skóra zdarta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ktos jakby go tak nago zobaczył to by pomyslał że dziecko maltretujemy:zawstydzona/y: nie idzie go upilnować ale wydaje mi sie że nie tylko jego- wnioskuje po twojej małej :sorry:

Monia22310 z tym terminem porodu to nawet lekarze maja czasami problem:szok: w 20 tygodniu ciazy mialam usg i lekarz podał zupelnie inny termin jak w 12. w 21 tyg polecialam do polski i tam tez konsultowalam sie z doktorkiem i robil mi usg i tez podal inny termin. 7dni o ktorych piszesz to moze byc granica błedu;-):-D
 
reklama
Do góry