reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WITAM Z WIECZORA :-);-) JUŻ SAMA DZIECIACZKI ŚPIĄ:tak::tak::tak: WIĘC CHWILA RELAKSU DLA MNIE:-):-):-) HEJ DAGA80 - JA TEŻ TUTAJ NOWA JESTEM :tak::tak::tak:;-) WIĘC BĘDZIE MI RAZNIEJ :-):tak:;-)
 
reklama
witam wieczorkiem moja malenka juz spi jakas godz a mamcia nadrabia zaleglosci. Graziul sorki musialam nie doczytac tak to jest jak sie pare dni tu nie zaglada,sorki:zawstydzona/y:ale co do srody to mi w tym tygodniu odpada jak i czwartek bo colleg. A i musze sie pochwalic ze dzis zdalam moj egzamin z angielskiego wiec moze cos ze mnie bedzie:-)Nefretete widze ze nie tylko moja tak robi bo i twoj to samo ach te dzieciaki:szok::szok:cwaniaki:-) Ale sie nie ppoddaje i probuje dalej choc czasem na maksa mnie doprowadza do szalu:wściekła/y: Witam nowa mamcie Dominisia dzieki za zaproszenie na NK nigdy bym cie chyba nie znalazla. Fajny ten twoj maly a corcia to juz duza panna:):-) Ok kobitki ide spac dobrej nocki zycze.
 
Miło poznac DOMINISIA ;-) ja dopiero dzisiaj się tu zalogowałam i jak narazie czytam co nieco :-) dzieciaczki już w łóżeczkach mąż pyka w strzelanke.
 
Hej.
Moja córka zarządziła rozpoczęcie dnia o 6.40 a że Marcel śpi to musiałyśmy po cichutku się ewakuować na dół.
Dzisiaj jadę z moją rakietą na przegląd:szok:

Nafretete terminy często się zmieniają bo przecież dzieci osiągają różne wagi i wzrosty. jedne przy porodzie ważą 3kg a inne 4,5 co nie oznacza że pierwsze przed terminem a drugie po.

Monisia termin z USG w 12 tygodniu jest najbardziej wiarygodny:tak:

Daga witaj:-)

Graziul ja ze spotkankiem u Ciebie dostosuję się do większości:tak:

Katarina może Wiki postanowiła że czas zmienić zawartość szafy:-D

Renuska sorka, ja sklerotyczka stara jestem, również dziękuję za Voucher:tak:
 
hej mamuski :-)

Claudia co chwilke w nocy sie budzila :wściekła/y: ale jestem nie wyspna a do tego zaczyna mnie cos gardlo bolec i mam kaszel zebym sie nie rozlozyla :-(

ja ze spotkan odpadam bo jutro mam play grupe a w czwartek chce sie umowic do lekarza bo chce implant wyjac strasznie sie czuje z nim :-(

Daga80 witaj :tak:

mojadzidzia a co u Ciebie ?? i co zrobilas karmisz Nadusie ??
 
Witam z rana:-).Widzę że wczoraj wieczorem dołączyła do nas nowa mamusia:tak:.Daga80 Witamy i zapraszamy do częstego pisania:tak:;-).U nas nocka minęła dosc spokojnie chociaż zapowiadała się ciężka bo mały wieczorem strasznie zaczął płakac i zrobił się gorący,ale dałam mu nasz złoty środek który leczy wszystkie choroby i nocka przebiegła spokojnie:tak:.Gorzej było rano bo co jeden zasnął to drugi się budził:wściekła/y:.A to siku a to mleka .....Cała lista życzeń była:wściekła/y:.A ja chciałam sobie pospac do 7:sorry:.No nic bywało gorzej:tak:.sylwia.m a jak twoje maluchy już zdrowe?Graziulxxx dostałaś wiadomosc?Kasiek27 witamy po przerwie:tak:.Gratuluje zdanego egzaminu :tak:.mojadzidzia i co odstawiłaś małą od cyca?Dominisia wysyłam Ci zaproszenie na NK:tak:.To co nikomu nie chcę przyjechac na kuleczki:-(.
 
Cześć mamusie:-)
Ja jestem dziś płaczliwa przez tą sytuację z Wiki,bo nie jest z nią ani lepiej ani gorzej:zawstydzona/y:,ale ta bezradność moja na wszystko:-( akurat jak sobie zeszłam na dół i szlochałam to zadzwonił mój tata:szok: no,ale rodzice mnie pocieszyli i wszystko wróciło do normy;-):tak: brakuje jednak tych rodziców tutaj:-:)zawstydzona/y: żeby im się w rękaw wypłakać i pożalić:tak::zawstydzona/y: no ale koniec smęcenia,lecę jutro do PL i tyle,dziadzia powiedział że zabierze wnusie ze sobą do doktorka bo akurat jutro sie wybiera;-) więc jestem spokojna o nią;-)Kasia1881-[a co to za złoty środek?może poleć mi go:tak:;-) Daga-[witaj na forum,;-)fajnie,że dochodzą nowe osoby,im większa załoga tym fajniej;-):tak: tylko,że nie wiem czy teraz będę nadążać z pisaniem i czytaniem:szok::-D:-D natalka--jeszcze nie raz się spotkamy,co się odwlecze to nie uciecze;-) Sylwiam-no nie powiem,przydało by się pewno:tak::-) to chyba tyle,jeszcze coś do Was napiszę przed wyjazdem moim,muszę się z wami ładnie pożegnać:tak::-) teraz idę ogarnąć siebie i dom:happy: papa
 
dziendoberek:-):-)
ja na sekunde tylko,bo byla u nas sasiadka na kawie i zaraz do nursery musimy sie zbierac:tak::tak: Co do spotkania to raczej duzo chetnych nie ma widze,no trdno innym razem moze:tak::tak:
SYlLWIA- z tego co sie orientuje do tej pory to ANIA chciala do mnie wpasc,tyle ze jej sroda nie pasuje,wiec ja propoujeCZWARTEK U MNIE OK 10-ZPRASZAM,KTO MA OCHOTE,PISZCIE PODAM ADRES
OK.To tyle, wiecej sie juz powtarzac nie bede:rofl2::rofl2::rofl2::tak::tak:pozdrawiam do potem,buziaczki,apappapapaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Graziul to moze jak jednak sie skusze na spotkanie u Ciebie to poprosze adres tylko ze ja autobusem bede jechala wiesz moze jaki jedzie do Ciebie ?? i gdzie mam wysiasc ??;-)
 
Do góry