reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Natalia-[ja pardom,ale nie dotrę do ciebie jutro nawet jeśli warunki pogodowe by pozwoliły na jazdę autem,moja kruszynka się rozkłada:-( będę ją trzymać w domu do dnia naszego wylotu co by się jej nie pogorszyło:no: a w środę już lecimy:tak: mam taką nadzieję,bo nie daj Boże loty odwołają:szok: lub mała się rozchoruje bardziej:sorry: tak więc Sylwia-[nie musisz mnie przepraszać:tak:Doris78-[coś ty kobito,ja nic z tych rzeczy nie pomyślałam:no: jak by tak było to bym cię z n/k usunęła:-D:-D:-D żartuje oczywiście;-) luzik Dorotka:tak:;-) Graziul-[chyba się nie spotkamy do mojego wylotu:no:
to tyle,idę obiadek nakładać:happy: Miłej niedzieli życzę :tak:;-)
 
reklama
Hej my już w domku po drodze skoczyliśmy bo jedzonko na wynos:tak:.Krystian zadowolony z imprezki urodzinowej Szymona:tak: także dziękujemy za zaproszenie:tak:.A ja wróciłam strasznie zmęczona chyba wykończyła mnie ta muzyka.Może jestem już za stara żeby chodzic po takich imprezkach i siedziec blisko wieży :sorry::-D.Kurcze mam dylemat co zrobic z tymi włosami:cool:.Strasznie czuję się po wczorajszej wizycie u fryzjera:crazy:.Jak mnie pierwszy raz obcięła ta fryzjerka to zupełnie inaczej to wyglądało niż teraz.I tak się zastanawiam czy jutro jej nie odwiedzic z reklamacją:cool:.Tylko obawiam się że już nic nie będzie szło z tym zrobic:-(.Gryziulxxx to jak się umówimy na odbiór vouchera?Ja mieszkam na BD2 jak coś to zapraszam:tak:.Tynia i wiki Doris78 ma voucher dla Ciebie:tak:.katin a ja przyjechałam z naczyniem dla Ciebie i musiałam zabrac je z powrotem.Oj chyba sama będziesz musiała po nie przyjechac.
 
Ostatnia edycja:
:-):-)AMPAR-STO LAT DLA SZYMONKA ,DUUUUZO ZDROWKA:tak::tak:
KASIA-ja wlasnie mialam pisac ,ze chcialam Was serdecznie zaprosic do siebie na kawke:tak::tak:.DZIEWCZYNY -sa chetne?? jaki dzien Wam odpowiada?? My wtorek i piatek mamy nursery ,pozatym reszte zajec mozemy poprzekladac jakby co:tak::tak:godzinke proponuje tak ok 10:tak::tak: Uciekam jesc :-p:tak::tak:
KATARINA-przykro mi ale rozumiem,coz choroba nie wybiera,zdrowka dla WIKUS:tak::tak:
 
Draziulxxx ja niestety odpadam z rannych spotkań bo mój Krystian chodzi do przedszkola od poniedziałku do piątku:-(.Katarina dużo zdrówka dla małej:tak:.ampar3 ja Ciebie zabije za ten gwizdek:angry:.Może ktoś wie co u Bożeny słychac:eek::-D???Bo ja wczoraj zostałam wykasowana z NK i nie wiem za co :szok::-D:-D:-D:-D:-D.Ale jestem zajęta:-D.
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Ale tu dzisiaj puściutko. Kurczo jutro znowu do szkoły. Ale mi się nie chce wstawać rano:no:

Ampar- jeszcze raz dziekujemy za imprezke. :tak:
Katarina- zdrówka dla Wiki
Kasia8118- a co jest nie tak z Twoimi włosami? Mi się podobała Twoja fryzura. Chyba musiałaś też narozrabiać, że Ciebie koleżanki z NK usuwają;-);-);-)
Graziul- ja chętnie wpadne ale nie mogę w środe bo mamy wizyte w przychodni na 10.30 a nie wiem ile to potrwa.

Miłego wieczoru
 
DOBRY WIECZÓR :-):-):-):tak::tak::tak: MY DZISIAJ DZIEŃ W DOMCIU SPĘDZILIŚMY :laugh2::laugh2::laugh2::tak::tak: RACUSZKI Z JABŁUSZKAMI USMAŻONE MMMMMMMM PYCHA. :tak::tak::tak::tak: SPEŁNIENIA MARZEŃ DLA SOLENIZANTA . KATARINA ZDRÓWKA DLA MAŁEJ :tak::tak::-) :-):-):tak::tak:ANIA 1812 MAM TEN SAM PROBLEM:no::no::no: GRAZIULL JA BYM BYLA CHETNA ALE W ŚRODĘ ODWIEDZA MNIE MONIA22310:tak::-) NIC UCIEKAM BO JUTRO MAM TEST W COLLEGU A JA NAWET NIE ZAJRZAŁAM DO ZESZYTU :-p:-p MIŁEGO WIECZORU
 
KASIA-to szkoda ,ale moze sie jednak spotkamy innym razem kiedys:tak:A po vouchery moge podskoczyc ,podaj tylko na priva adres please:tak::tak:dam Ci znac wczesniej ,kiedy wpadne:tak::tak:
ANIA,DOMINISIA-to wobec tego ZAPRASZAM na czwartek,pasuje??????:eek::eek:;-)jak cos to piszcie babki powysylam adresik na PW,dobranoc,milych snow
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim zima przyyszla zamiast miala przyjsc wiosna a do mnie kiedy wpadniecie na spotkanko juz o nim pisz chyba z misiac ale nikt nie jest chetny mi wszystkie dni i godziny pasujawiec zapraszam kasia dzieki za wziecie vouccherow doris dzieki ze je dla mnie wzielas renuska dzieki
 
reklama
Do góry