reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

HEJ!!:-) KASIA8118 DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE FOTKI SUPER :tak::tak::-) GRAZIUL A CO TO ZA NOWY DZIEŃ CZARTKEK :laugh2::-D:-D A DZIEWCZYNY JA NA RAZIE NIE MOGĘ ZAPROSIĆ WAS Z DZIECIACZKAMI BO NIE MAM ZBYTNIO WARUNKÓW NA TO ALE JAK WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY TO WAS ZAPROSZĘ:tak::tak::tak::-) NIC UCIEKAM OBIAD UGOTOWAĆ MIŁEGO:-)
 
reklama
Hejka
Moja niunka przyciela komara wiec mozna coś nastukać:-D.
Witam nowe mamusie:-):-):-):-)
Ampar dzieki wielkie jeszce raz za super imprezką:tak::tak::tak:A o gwizdku juz nie wspone:laugh2:
Renuska Tobie oczywiscie za volther-ek;-).Kasia dzielnie wszystkich obdarowła:tak:
Katrina duzo zróweczka dla małej nio i oczywiście szalonego uropu;-)a i milo było wkońcu poznać.Tylko szkoda ze ja ciągle w biegu:-(
Ooooooo mala wstał potem reszte dostukam pa
 
katarina26 oczywiście paracetamol :tak:.Ale dzisiaj zimno.Skoczyliśmy na mały spacerek po przedszkolu i dupska nam zmarzły :tak:.A ja już pije drugą kawe i jakoś nic mi to nie daje :no:.Strasznie senna jestem i wczoraj było tak samo:cool:.natalka a czemu się kiepsko czujesz z implantem?Ja tez kurcze powinnam pomyślec o antykoncepcji :cool: nie wiem na co czeka:cool:.
 
DOMINISIA-juz sie poprawilam:tak::tak::tak:;-);-)DZIEKI ,ja nawet nie zauwazylam tego byka:zawstydzona/y::-D:-D:-D:rofl2::rofl2:NATALKA -adres juz posylam a Tobie bedzie bardzo latwo do mnie dojechac z Kieghley:tak::tak:potem Ci napisze jaki bus i gdzie wysiasc:tak::tak:
 
Witam moje nowe koleżanki :-) dzieki za tak miłe przyjecie do grona mamusiek ;-)ja juz dzisiaj zaliczylam herbatke z jedna z was (tynia i wiki dzieki za wpadke do mnie ):-) dzisiaj zrobilam chinski objadek :-Dale troche za ostrooo wyszło dużo wooody trzeba wypić:-D ale to nic trzeba wszystkiego poprubowac ;-)oki narazie dziewczyny ide szykowac jedzonko bo zaraz mąż dzieciaczki przywiezie pa pa;-)
 
czesc kobietki zimno jak nie wiem kiedy ta zima sie skonczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Daga dziekuje za mile spedzony czas :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Graziul ja ze spotkanka odpadam bo w czwartek jestem umowiona z Daga ale to nadrobie jesli moge to poprosze o adres to sie zorientuje gdzie mieszkasz ok:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
Katarina zdrowka dla malej obyn zdazyl sie cud i ci ozdrowiala
Sylwiam no i jak po przegladzie:-D:-D:-D:-D:-D
oki zmykam sprawdzic ziemniaczki bo moja ksiezniczka zazyczyla sobie zapiekane ziemniaczki ktore oczywiscie pomogla mi przyzadzic:tak::tak::tak::tak:
 
KATARINA-poprawy humorku kochanie i wracaj szybko ,bedziemy tesknic,z kim ja bede klikac na dziendobry:-(;-);-)zdrowka dla Wikusi i pozdrowionka dla rodzinki:-):-)
TYNIA iWIKI- szkoda ,ale rozumiem,okazji bedzie jeszcze wiele:-):-)adresik zaraz Ci posle
KASiA-dziekuje ,adres otrzymalam,postaram sie jutro popoludniu poskoczyc autkiem na chwilke ,jesli mozna ale dam Ci wczesniej znac:tak::tak:WITAM SERDCZNIE KOLEJNA MAMUSKE-DAGA 80-HEJ;-);-)-ostre jedzonko jest pycha:tak::tak::tak:
MONIA-i jak tam spotkanie w spr.pracy????lepiej sie czujesz??;-):-)
KASIEK 27-gratulacje z pow exam.:-):-):-)
DORIS-nasza 2-ga przewodniczaco co ucichlas kochana?????pozdrawiam:-)
MOJADZIDZIA-a TY jak tam ,wsz.ok?????:-):-):-)znikam bo mala chatke demoluje:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
GRAZIUL KOCHANA CHYBA CI KLAWIATURA SIADA ALBO TAK SZYBKO PISZESZ:-D:-D:laugh2::laugh2::tak: BO CI LITERKI ZJADA DWA RAZY CZYTAŁAM TWOJEGO POSTA :laugh2::laugh2::laugh2: SORKI ŻE SIĘ CZEPIAM :-p;-) MONIA I JAK TAM???? CO ZAŁATWIŁAŚ ??? DAGA JA TO LUBIĘ OSTRE JEDZONKO:-):-) PYCHOTKA KASIA 8118 JA TEŻ MUSZĘ POMYŚLEĆ :szok::tak::tak:;-)
 
heloł:-)
moje szkraby już śpią

Graziul no to ja też poproszę o adres, chociaż cały czas mam jakieś głupie wrażenie że na czwartek sobie coś zaplanowałam:sorry: wiesz jak to jest, jak wyjeżdżasz i czujesz że czegoś nie spakowałaś:-D no cóż skleroza nie boli:-D

Tynia jakoś poszło:-D tak na prawdę to nie było źle, pojechaliśmy, wzięłam wózek i poszlismy sobie na spacerek na miasto potem wróciliśmy odebraliśmy autko i po krzyku:tak:

Kasia8118 może na córeczkę:-p:-D

Natalka a co takiego powoduje implant u ciebie?? Ja tam nie narzekam a wręcz jestem zadowolona bo ciągle okresu nie mam:-D

Katarinka szczęśliwej podróży i udanego urlopu, no i czekamy tu na Was;-)

Daga i jak smakowało rodzince??? starczyło wody?:-D

Ja tam już nie będę przywoływać Mojejdzidzi i Roksany bo to leniuchy straszne;-):-D A zapomniałam że Roksanna z koleżanką pije to jest usprawiedliwiona:-D
A Doris to chyba płacze w poduszkę bo jej mąż jutro w delegację na 4 dni jedzie:-D
 
reklama
Czesc
Ja dopiero teraz moge spokojnie napisac,bo moja niegrzeczna pociecha poszla spac.Jenyyyyyyyyyyyy nie wiem co dzisiaj mu odbilo,ale nie moglam go na sekunde samego zostawic bo zaraz sikal:wściekła/y:z 6 razy zlal sie gdzies w kacie:crazy:

GRAZIUL-jestem ,jestem,ale humor mam podly i nie mam o czym pisac:-(
ja tez poprosze o adres,ale na 100% nie wiem czy bede:no:bo moze moi rodzice beda mieli wolne,wiec ich wtedy nawiedzimy

SYLWIA-a z ta delagcja moze byc tak ze szybciej wroci,nic wyjzezdzal:-(

KATARINA-udanego urlopu Wam zycze,

DAGA80-Witaj na forum.
 
Do góry