reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam i ja
my ok 11 na spacerek wyruszamy na spacerek, bedziemy rzucac sie sniezkami:tak:
graziulxxx-dzieki ze o mnie pamietalas.w weekend pracuej wiec przewaznie sie nie odzywam.jak wracam do domu to jest pare rzeczy do zrobienia no i czas dla rodzinki:-)
sylwiam, doris78, kasia8118- mnie Bozena tez usunela z NK:szok: nie wiem czym sie kierowala,ale moge stwiedzic ze jej zachowanie jest PROSTE.tak zachowuja sie tylko dzieci.najpierw przyjmuje nas do znajomy a pozniej usowa jak gdyby nigdy nic. normalnie szok. mnie tym krzywdy nie zrobila, bron cie panie boze,lecz niezle rozsmieszyla.coz. padlo stwierdzenie ze nie ma czasu na pisanie na forum, ze czasami nawet kompa nie wlaczy- niezle klamstwo-bo niezle nas podczytuje,zaraz po poscie sylwi i doris zaczela dzialac:-)
 
reklama
Witam laseczki:-).Pogoda dzisiaj wcale nie jest zła całkiem przyjemnie się maszerowało do przedszkola:tak:.nefretete zapomniałam Ci napisac że gratuluję wywalczenia zasiłku i kaski na koncie:tak::-D.Ja też rano weszłam sobie na konto i miło zastałam zaskoczona bo wkończu wpłynęło rodzinne na Oliviera:tak:.mamatrójeczki kaska 8 marca na koncie to chyba nie prezent na dzień kobiet:sorry::-D.Oby tak było tego Ci życzę:tak:;-).A może wpadnie ktoś w tygodniou dzień bez znaczenia na kuleczki na BD2:sorry::cool:???agnieszkaUk witaj w gronie załamanych z powodu wykasowania z NK!
 
Czesc:-)
Mi tez sie szlo przyjemnie z Kubusiem do szkoly,ale mroz w nocy musial byc niezly,bo cala wczorajsza chlapa byla zamarznieta:wściekła/y:ja chce juz wiosnyyyyyyyyyyyyyy...

Kurcze wiecie co tyle dalyscie w tym tygodniu propozycjii ,ze jestem oszolomiona i nie wiem co wybrac:sorry::sorry::sorry:zeby innej nie urazic:sorry:

KATARINA-oj to kuruj mala,ja tez tego nie lubie jak przed wyjazdem sie dzieci rozkladaja:crazy:

AGNIESZKAUK-nas wlasciwie to tez rozsmieszylo:-Dale wiesz prawda w oczy kole:tak::-D

AMPAR-ja podobaly sie prezenty Szymonowi??

DOMINISIA-a Ty w porannych godzinach chodzisz do collegu??

MONIA-jak tam dolegliwosci??ustapily czy moze sie nasilily??
 
Dzień doberek!

Ja już po porannym spacerku. Ledwo doczłapałam do szkoły i z powrotem. Strasznie cieżko jeździ się wózkiem po takim zamarznietym śniegu.
Zapomniałam wczoraj napisać. Renuska- bardzo dziekuje za voucher:tak::tak::tak:
Dominisia- powodzenia na teście.

Ide ogarnąć domek. Po weekendzie zawsze wyglada jakby tajfun przez niego przeleciał.:wściekła/y: Pa
 
Hej gaduły:-D

Ampar my również dziękujemy za imprezkę, szkoda że Marcel nawet nie skorzystał z atrakcji tylko wolał siedziec na kolanach i ryczeć:eek::wściekła/y: Oczywiście jak pojechalismy to humorek mu wrócił:wściekła/y:
My w drodze powrotnej pojechaliśmy do greckiej restauracji. Jedzenie pyszne ale drogo jak nie wiem co:szok::szok: Za naszą dwójkę (Marcelowi nie brałam bo najdł się nugetsów na imprezce) zapłaciliśmy 45:szok::szok: Ja się najadłam ale Rafał niekoniecznie:eek:
No i chyba z wrażenia że tak dużo zapłacilismy strasznie rozbolała mnie głowa i o 20 poszłam spać.

Graziul, Kasia, Tynia ja bardzo chętnie ale kurcze nie wszystkie naraz:-D

Widzę ze Bożena zrobiła całkowitą czystkę, cóż widocznie jesteśmy za nudne bo gadamy tylko o pogodzie i dzieciach:-D:-D

A właśnie tak apropo dzieci to moje obydwa chore:sorry: tzn zasmarkane i teraz kaszel im doszedł:eek:

Katarina zdrówka dla Wiki:-)
Agaam chyba wpadniesz na jakąś kawkę jak teściówka pojedzie?
 
hejka
widze ,ze vouchery ciesza sie wzieciem,nie ma za co dziekowac,niemniej w dobrym tonie jest podziekowac ze dziekujecie i zyczyc udanych zakupow.Na wczoraj zaplanowalismy sobie zakupy i zrobienie porzadku z kwiatami i sadzonkami ,a tu nici z tego :wściekła/y:.Moj G. porzadnie przeziebiony i jeszcze ten snieg :-(.Wiec siedzielismy w domu ,ot co .
Aaaa i jeszcze ampar -sto lat dla Szymonka !!
 
Czesc dziewczynki:-)

Moja ksiezniczka spi a ja mam chwilke zeby sie odezwac:tak:
Nic nie mowcie na temat pogody jednym slowem TRAGEDIA!!!!:angry::angry::angry: Nienawidzę zimny!!

No nic koniec marudzenia;-)

U nas tak poza tym to wszystko dobrze Mala ostatnio odpukac dosyc ladnie spi ale za to ja sie nie wysypiam bo pozno chodze spac moj brat kupil dla nas gre BUUZ i codziennie do 1, 2 w nocy gramy:szok: a Vicky budzi sie o 7:wściekła/y: Szkoda ze nie da sie mamie wyspac:-p:-p:-p

Dziewczynki widze ze propozycji duzo sie posypalo jesli chodzi o spotkanie ale sorki ja niestety w tym tygodniiu odpadam z jakichkolwiek spotkan rozumiecie:sorry:
Ale od nastepnego tygodnia wszystko wroci do normy:-D

Wiec sylwiam oczywiscie ze wpadne na jakas kawke bardzo chetnie:tak: bo teraz to pijam kawki tylko z tesciowa:-D

Ampar 100 latek dla Szymonka spelnienia marzen i wszystkiego czego duszyczka jego zapragnie:tak::tak:

Widze ze "byla" kolezanka wasza cos naskrobala:-D:-D:-p bez komentarza:-D

Oki Laski uciekam bo Mala pewnie zaraz sie obudzi bo juz i tak dlugo spi jak na nia:-D ahaa i co dla mnie najwazniejsze Victorii juz nie meczy katarek:tak::tak: yupi:tak::tak:

Pozdrawiam Dziewczynki i duzo zdrowka dla wszystkich choruszkow:tak:
 
reklama
Cześć mamusie:-) ja jestem tak podekscytowana tym wyjazdem moim do Pl,że z tego wszystkiego zapomniałam złożyć Szymonkowi życzenia tak więc maluszku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,DUŻO ZDRÓWKA;-):tak: Dziękuje wam dziewczyny za słowa wsparcia dla Wikuni:tak:;-) Przydadzą się:tak: laski ja się potnę jak nie polecę do Pl,tak się cieszę na ten wylot:tak::-):-) żle z nią nie jest,ale różnie to bywa,oby było lepiej z nią do środy :tak:a tak odbiegając od tematu to Wiki dziś mi zrobiła super zadanie specjalne żebym się nie nudziła chyba za bardzo:tak: wywaliła mi z 2 szafek wszystkie ciuchy,na schody:szok::szok: ale byłam na nią wściekła :wściekła/y::wściekła/y:no ale nic szybko mi przeszło w końcu to tylko dziecko prawda;-):tak: nic idę coś upichcić na obiad może się pózniej odezwę jeszcze;-) aha i również życzę tym smarkaczom szybkiego powrotu do zdrówka:tak:;-):-):-)
 
Do góry