reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

mojadzidzia- współczuje nocki. Ale te nasze dzieciaki daja nam popalić.
Co do tego antybiotyku to ja bym wolała nie ryzykować. Nie wiem czy Dusia pije z butelki i przez ile dni musisz brać antybiotyk ale może mogłabyś dawać jej mleko modyfikowane i ściągać swoje mleczko. Wiem, że to strasznie męczące ale chyba nie masz wyjścia jesli nie chcesz jej jeszcze odstawić od piersi.

Kasia8118- mój synek to najukochańszy skorpionek na ziemi ale znam inne skorpiony z takimi charakterkami:confused2: Tak serio to myśle, że znak zodiaku nie ma na to żadnego wpływu

Doris- myśle, że to nie David bo jak by on miał coś zaraźliwego to i Was by pozarażał.

Ampar- nie wiem czy jutro będziemy bo Filip źle się czuje i po obiedzie znowu wymiotował. Dam znać jutro bo może nagle cudownie ozdrowieje.

Pa pa
 
reklama
KASIA-:tak::tak:to ja bardzo ladnie tez poprosze o taki voucher:tak:moze sie wobec tego wybiore na zakupki:-D:-Ddo Peakoksa
ANIA-wspolczuje nocek,oby bylo lepiej,zdrowka dla Filipka:tak::tak:
co sie dzieje z AGNIESZKA UK ???NIC NIE PISZE DLUGO??
ZANETA -jak ta mama??zachwycona bradford:rofl2::rofl2::-D:-D:rofl2:
AGAAM-a Twoja tesciowa????:rofl2::rofl2::rofl2::-):-)milej nocki zycze,uciekam pod prysznic z moim manem:tak:;-);-);-):rofl2:papapap do uslyszenia
 
Ostatnia edycja:
Kasia8118 ja żyję, tak ledwo, ale żyje i jutro będę,dzięki za troskę :-D:-D
A tak to nic nie wiem i nic żadnej nie odpisuję tylko przeczytałam i Kasi oczytałam
 
witam :-)
Mój dzisiaj był na zebraniu z Forzy i zaproponowali im pracę gdzieś koło Norwich. Miałby jechać na 4 dni i później wrocić na powiedzmy cztery kolejne. Zapisał się, bo narazie nie mamy innego wyjścia. Ciekawe tylko czy go wezmą :crazy: . No ale myślę, że jakoś przetrwamy. Dziewczyny po jakim czasie przychodzi pisemna decyzja w sprawie zasiłku?. Bo nie ma to jak na papierze.
Co do jelitówki to bardzo polecam saszetki Diarrhoea Relief, może nie są smaczne ale są to zamienniki elektrolitów, które traci się podczas biegunki.
Mojadzidzia - może spróbuj tak jak radziła Ania, po co ryzykować.
A ja dzisiaj skorzystałam z pogody, poprałam ręczniki i powiesiłam na dworzu. Jutro jak pogoda dopisze to chcę tak wysuszyć pościel.
A tutaj małe oznaki wiosny :-D
 
Ostatnia edycja:
witam z wieczorka
dzieki za gratki zasiłku:-D
wszystkim chorym maluchom szybkiego powrotu do zdrowia:tak:

mamatrójeczki nam przyszla decyzja o przyznaniu zasiłku wczoraj. od rejestracji ponad dwa miesiace:wściekła/y:

kasia8118 45f za pasemka przy twojej długosci to raczej normalna cena. ja pare miesiecy temu placilam 35f a mam o wiele krótsze włoski:sorry:

jestem wykonczona dniem wiec ide popluskac sie w wannie i zagonic D do mycia podłóg :-)
dobrej nocki
 
Ale zima:szok::wściekła/y::szok::wściekła/y: ja pierdziu wczoraj dzieciaki caly dzień po ogrodzie biegali a dzisiaj jakas syberia:wściekła/y:

Doris ja w takim razie też powinnam przestać pisać bo mnie również usunięto:-p:-D
Natalka jeśli ten śnieg nie stopnieje to sorka ale ja się do Ciebie nie wypuszczę:no: Także katarinka ajm sory:-(
Mojadzidzia ja miałam napisac Ci to samo co Ania:tak: Póki bierzesz antybiotyk odciągaj jak najczęściej a laktacja na pewno Ci się utrzyma:tak:
Jstysiak co się nie odzywasz?? Obraziłaś się pewnie za tą blaszkę:-( i teraz usuniesz mnie z nk:-(
Ampar jak to dobrze, że dzisiaj niedziela i rafal jest w domu bo pewnie nie odważyłabym się pojechać sama po tym śniegu, a tak to on pojedzie:tak:
mamatrójeczki ja słyszalam coś takiego (może to tylko plotka) że pracownicy forzy są w job center ulgowo traktowani ze względu właśnie na pożar:tak: więc może szybko tą decyzję dostaniecie
 
Witam Laski:-)

Pisze co byscie nie pomyslaly ze o was zapomnialam;-)

Ja to juz myslalam ze wiosna do nas idzie a tu dzis snieg:angry::angry:

Widze u was troszke sie dzialo mi jakos brakuje czasu zeby cos naskrobac ale podczytuje was co by nie miec brakow;-)

U nas wszystko w pozadku dzien mija za dniem i jest milo i przyjemnie:-p:-D
Dzieki dziewczynki za troske;-);-);-) ale jest wszystko dobrze:-D

Pozdrawiam was serdecznie i zdrowka dla waszych chorych pociech:tak:
Papa
 
Hejka!
Ale mamy wiosne:szok: Troszke sie zdziwiłam jak rano odsłoniłam zasłony:-D

Ampar- będziemy. Filip już jest całkiem zdrowy. Myśle, że się czymś struł bo nam też nic nie dolega.

Miłego dnia
 
reklama
Do góry