reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

DZIEŃ DOBRY :-) ALBO I NIE DLA MOJEGO SYNA DZIŚ NA PEWNO NIE :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: TYLKO OTWORZYŁ OCZY I WSZYSTKO NA NIE:no::no: PEWNIE CZEKA MNIE CIĘŻKI DZIEŃ:tak::crazy: TRUDNO ALE DOBRZE ŻE NIE PADA PÓJDZIEMY NA JAKIŚ SPACER :-):-) MOŻE MU PRZEJDZIE .ANIA 1812 Z CHARAKTERKIEM I TO JAKIM :tak::tak: NO NIC UCIEKAM OGARNĄĆ MIESZKANIE I SIEBIE :tak::tak:;-) MIŁEJ SOBOTY
 
reklama
Czesc mamuski!
ania1812
wspolczuje nieprzespanej nocki,ja czuje sie jak zombie...Nadia obudzila sie o 1 i do 4 praktycznie nie spala a z rana zrobila mi nieladna kupke do nocniczka,nie wiem czy bolal ja brzuszek czy jak poradzila mi forumowa ciocia zaczynaja sie zabki :sorry:
dominisia zabierz synka na spacer niech sie porzadnie wygania to moze mu pomoze ;-):tak:
doris78 to ty chyba niegrzeczna kolezanka jestes jak cie usuwaja z nk...przyznaj sie co narozrabialas??? ;-)
ja mam straszny dylemat od wczoraj i nie wiem co mam robic,bylam w zeszlym tygodniu u lekarza bo pobolewal mnie jajnik,okazalo sie ze mam jakas infekcje Dostalam antybiotyk ktory przenika do pokarmu,powiedzialam pani doktor ze karmie piersia i raczej nie ma mowy o odstawieniu...pani doktor po namysle powiedziala ze mimo wszystko mam brac te tabletki Poczytalam troche na temat tego specyfiku-jest dostepny rowniez w pl i mam mieszane uczucia Moze ktoras z was brala ten lek-nazywa sie metronidazol :eek::crazy:
 
Czesc:-)
Ja rodzinke wygonilam na spacer ,dom caly wysprzatalam ,pranie zrobilam ,bym na dwor wywiesila ,ale ze takowego czegos nie mam ,wiec sie suszy w suszarce:-DObiad juz zrobiony i jest popoludnie a ja juz padam:-D:-D

NEFETETE-wlasnie zapomnialam wczoraj napisac,to teraz szalejecie tyle kasy:-D;-):-pFajnie ze wam sie udalo:tak:

DOMNISIA-faktycznie ze tutaj starsi to sami chlopacy:-D

TYNIA I WIKI-tez myslalm ze to jelitowka,ale dzisiaj juz lepiej,nawet sniadanie zjadl ,a potem zrobila dwie kupki juz zbite

ANIA1812-mam nadzieje ze to nie David zarazil Filipa:-(zdrowka dla Niego:tak:

GRAZIUL-oj kochana nie wiem co nabroilam,chyab za to ze bylam szczera poprostu
 
Hej witam w ten słoneczny lecz mrozny dzień:-).My już zaliczyliśmy dzisiaj miasto zjedliśmy obiadek a teraz czas na porządki ale chęci brak:cool:.Byłam dzisiaj u fryzjerki podciąc grzywę i tak z ciekawości się zapytałam ile bym musiała zapłacic za pasemka a ona na to że razem z podcięciem 45f :cool:.Chyba trochę drogo:cool:.Jak myślicie??
Doris78 oj super masz z tym remontem :tak:.Ja najbardziej zazdroszczę Ci nowych mebli kuchennych bo mi się strasznie marzy zmiana tych co mam bo są juz w kiepskim stanie:-(.Może i domnie się kiedyś szczęście uśmiechnie:tak:.To kiedy możemy wpasc opijac zakończenie remontu:-p?
Ania1812 a co tak Ci zle ze skorpionem?Pytam bo mój Olivier to tez skorpion:cool:.I ja też :-p.Przecież to taki sympatyczny znak zodiaku:tak::-D.
sylwia.m no nie wiem czy dam radę uniesc ten voucher ale się postaram;-):-D.
mojadzidzia ja nic Ci nie doradzę :no::-(.
jstysiak dzięki kochana za cynk w sprawie ubranka:tak:;-).Już kupione;-).Teraz jeszcze sweterek,buciki i czapeczka i malutki będzie gotowy na swój wielki dzień:tak:.
ampar3 i roksanna żyjecie?Dacie radę jutro??
Dobra uciekam bo niema z kim pisac:rofl2:.
Pisac laski kto jeszcze potrzebuje vouchery bo Renuska sporo ich przysłała:tak:.
 
ja tez dzis generalne porzadki robie:tak::tak::tak:
MOJADZIDZIA-jak Nata miala 2 mies mialam paskudna infekcje palca,w szpitalu zapisali mi antybiotyk,a karmilam piersia,ale powiedzieli ze jest bezpieczny dla karmiacych mam:tak:nestety sek w tym ze pokarm bardzo zgorzknial mala za nic juz go nie chciala i tak skonczyla sie przygoda Natki z cycusiem,tyle mleczka poszlo do zlewu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
KASIA-co to za vouchery moge spytac??????
 
Ostatnia edycja:
MY JUŻ PO SPACERKU:tak::tak::-):-) DUPY TROSZKĘ ZMARZŁY ALE KAŻDY ZADOWOLONY NAJBARDZIEJ TO CHYBA KAJKA BO WZIĘŁA SOBIE ROWER :szok: :-) I SIĘ WYSZALAŁA:tak::tak::tak: OSCAR TROSZKĘ SIĘ POCHUSIAŁ I ZASNĄŁ I ŚPI DO TEJ PORY:tak::tak: ZARAZ TRZEBA BĘDZIE GO BUDZIĆ ŻEBY NIE LATAŁ DO NOCY:tak::crazy: NO NIC UCIEKAM JAKOŚ CICHO TU:sorry:
 
reklama
Do góry