reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

SYLWIA.M ALE CI DOBRZE MOJE JESZCZE SZALEJĄ:wściekła/y::wściekła/y: A JA JUŻ OBIAD NA JUTRO UGOTOWAŁAM I ŻEBY BYŁO SZYBKO TO SPAGHETTI BĘDZIE :-);-) A CO NIE WIEM JESZCZE CO Z SPRANIEM :zawstydzona/y::-p MOŻE SIĘ SAMO ZROBI:cool: ŻYCZĘ MIŁEJ NOCKI ANIA 1812 DZIĘKI :-):tak: NEFRETETE NO TO SUPER MASZ MY SIĘ STARALIŚMY W TAMTYM ROKU ALE NIC NIE RUSZYŁO :wściekła/y::wściekła/y: I W KOŃCU MÓJ ZNALAZŁ PRACĘ :sorry:
 
reklama
Cześć wszystkim. Dziś miałam całkiem miły dzionek, pierwszy raz od dłuższego czasu nie męczyły mnie ciążowe nudności. Tak nawiasem mówiąc to kto wymyślił nazwę poranne nudności skoro trwają one cały dzień?
Ciekawa jestem ile czasu będą mnie jeszcze męczyć:-p
Byłam w fajnym sklepie koło Home bagains w centrum. Sklep oczywiście z rzeczami dla dzieci. Ceny są nawet przystępne a wybór ogromny.

Zrobiłam suwaczek i mam nadzieje, że będzie działał:-)
 
Hej hej:-)
Ja w sumie mialam sie nie odzywac:no:bo znowu cos napisze i mnie ktos ususnie z nk:sorry::laugh2:
Ale nie moglam sie powstrzymac:no:

MONIA,DOMINISIA-fajnie suwaczki macie:tak:

MONIA-ja nic nie mam na sprzedaz juz sie pozbylam wszystkiego:tak:ale tak jak SYLWIA napisala mozesz obkupic sie na carboodzie,ja tam tez wsyzstko kupilam,cala wyprawke lacznie z wozkeim:tak:ocewiscie za grosze:happy:

DOMINISIA-no w lasnie mialam pisac ze nie wiadomo jakie dzieci masz ,znaczy sie wiadomo wiek ,ale jaka plec to juz nie:-D:-Da ja w sumie nie pamietam,wiec moje pyatenie brzmi;jakiej plci masz dzieci??:-D

ANIA1812-Davidkowi niestety sie pogorszylo,wczoraj go na kulkach wlasnie bralo:-(od wczoraj nic jadl,caly dzien prawie spi i placze ze go brzuch boli:sorry:mam nadzieje ze do iedzieli mu przejdzie:tak:

KASIA8118-ja tez poprosze o vochery w niedziele:tak:
Z accentu byli i nawet w miare ladne kafelki i szafki dali do wyboru ,aha i jeszcze podlogi.Az sie nie moge doczekac tego efektu koncowego ,bo remontu niekoniecznie:-D:-D

KATARINA-wiesz co jak tak sobie pomyslalm ,ze Ty chyba sobie nie pomyslalm ,jak mnie zobczylas na kulkach ze ja Ciebie nie chcialam wziac:no:ja sie w sumie zdecydowalam w czwartek rano,po uzgodnieniu z mezem co i jak ma mowic panu:tak:


Oj dobra uciekam bo pisze bez sensu:-D:-D
 
MONIA NAPISZ MI CZY TY DOSTAŁAŚ MOJE WIADOMOŚCI??:sorry: BO NIE WIEM :crazy: DORIS MAM PARKĘ SYNA I CÓRCIĘ :-):-):-):tak: SYNUŚ MŁODSZY JEST. A TAK NAWIASEM MÓWIĄC TO ŻADNA Z WAS NIE MA CÓRY W WIEKU MOJEJ KAJKI HMMMMMMMM SZKODA ALE ZA TO ILU ADORATORÓW BĘDZIE :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
czesc ja wczorsa nie mialam weny do pisania ale podczytywalam ostro
Doris nie chce cie straszyc ale to moze byc jelitowka:-:)-:)-:)-:)-(kaska (szwagierka)z Dawidkiem byla w szpitalu bo wymiotowal i mial biegunke Ole tez bolam brzych co sie okazalo to jelitowka ale szybko przejdzie bo przepisal glukoza do konca dnia nie mogl nic jesc wczoraj juz bylo lepiej zobaczymy jak dzisiaj mam nadzieje ze juz wszystko oki i ze Dawidek twoj tego nie ma
Monia22310 kolezanka ma do sprzedan9a wozek jak jeszcze nie sprzedala za 60 fontow zaraz ci mniej wiecej pokaze jaki
http://www.mothercare.com/richContent/B001R4GZFW
Nefrette gratulacje w koncu sie doczekaliscie :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
oki uciekam dzis czeka mnie pranie wykladzin jak co dwa tygodnie nie wie mjak to sie wnosi wycieraczke czyszcze buty sie wycierab i dalej brudno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:chociaz mi szybko czas zleci do uslyszonka:tak::tak::tak::tak:
 
nefretete- wkoncu:-):-)jakies dobre wiesci kobietko-suuper:-):-)a co do tequili to:tak::tak::tak: pycha ,pycha,na wieczorze panienskim szwagierki obalilysmy po 10 shot -ow:-p:-p:rofl2::rofl2:dominisia-nie mam wprawdzie corki w wiekuKAji:no::no::-)ale mam za to kolezanke dla Twojego synusia:-):-)moja NATALIEjest w jego wieku:tak:;-)Monia-noooo to prawda kochana z tymi nudnosciami ,ale pociesz sie ze zreguly mijaja calkiem w ok 16 tyg!:tak::tak:Mi przeszlo jak reka odjal:tak::tak: Ja mam wozek po malejMOTHERARE TRENTHON DE LUX,brazowo -bezowy,.jak cos to potem fotki wrzuce ;-)Doris-a co Ty kobieto nawywijalas ze Cie z NK wyrzucaja znajomi:szok::szok::szok::-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2: No nic zmykam ,moja mala wstala zasmarkana,wiec Ktarina-jak juz pisalam musze obejsc sie znow smakiem naszej coffee,kochana moja,a Ty pewno poczlapiesz do Town:-):tak:;-);-),potem zagladne.MILEJ SOBOTKI BABKI.....LAZY TOWN sie wlasnie skonczylo wiec bedzie krzyk-aaaaaaaaaaaaaaa......
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki!
Za mna kolejna ciężka noc. Tym razem Adaś spał super, obudził się tylko raz. Za to Filip wymiotował kilka razy:-:)-:)-( Nie wiem czy coś mu zaszkodziło czy złapał jakieś świństwo. Jak nie urok...:wściekła/y:

Doris- ale podpadłaś. Pewnie strasznie sie tym zmartwiłaś:sorry::sorry::sorry:
Zdrówka dla Davida.
Monia- jak będziesz szukała wózka to popatrz na ebayu. Często można znaleźc cos fajnego w bardzo dobrej cenie.
Sylwia.m- ja też obstawiam zęby:-D;-) Przecież kiedyś w końcu musza wyjść

Spadam bo maruda jęczy. Pa
 
reklama
Dominisia- właśnie zauważyłam, że miedzy naszymi starszakami jest tylko 3 dni różnicy. Filip jest z 24.10. Skorpioniki z charakterkiem:sorry:
 
Do góry