reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

http://www.suwaczki.com/]
qsky8keqcfzfik4a.png
[/url] NIE WIEM CZY DOBRZE TO ZROBIŁAM:wściekła/y::laugh2:
 
reklama
hej mamuski :tak:

roksanna1 ale Ci fajnie :tak: rozpisujesz sie strasznie :-p


mamatrójeczki 3 majcie sie oby wszystko jak najszybciej sie ułozyło :-(

sylwia.m no sobota by była lepsza mi tez lepiej sobota pasuje :tak: a o której przyjezdzacie w pon ? tak myslałam 10-11 ??

ampar3 A Ty jak tam? przywitałas siostre ??:-)
 
Hej dziewczyny mam już vouchery od Renuski więc dajcie znac komu zabrac na Szymona urodziny a komu przekazac w innym terminie:tak:.Renuska dziękujemy bardzo:tak::-);-).Dominisia bardzo ładny suwaczek!
 
czesc laski:-):-):-)
witam was z "rana" na mega kacu:-D chce tylko powiedzieć, że wczoraj opijalismy przyznanie i wypłate zasiłku dla bezrobotnych:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
normalnie szczyt marzeń osiągnięty:-)
wiecej chyba nie napisze bo mi sie rece trzęsą :szok: tequila :-p
 
:-):-) HI !!!!! ;-);-)
Ja sie tylko melduje,;-);-) Od rana dzis zlatwiamy wazne sprawy ,dopiero w domciu jestesmy,musze am am robic;-):tak::tak: Co do chinczyka to mi pasuje czy to w tyg czy tez w sobote ,bo moj Michu sam sobie wyznacza wolne ,wiec powiem mu tylko wczesniej i zero problema:tak:;-)No bo chyba wypad na kolacje robimy,wieczorkiem ??? a nie na lunch? AHa,oby to niebylo kolo 14 marca-bo jest to angielski dzien matki i beda pewnie rezerwacje i inne ceny!!!! to moze lepiej przed 8marca np.6;-);-) papa narazie
 
CZEŚĆ WSZYSTKIM :-) DZIŚ POGODA NAWET NAWET:tak::tak: MY NA ZAKUPACH DZIŚ TROSZKĘ CZASU SPĘDZILIŚMY ;-);-)ALE OCZYWIŚCIE SOBIE NIC NIE KUPIŁAM JAK ZAWSZE:wściekła/y::wściekła/y: BYWA !! NOGI MI WCHODZĄ NIE POWIEM GDZIE A TU JESZCZE DUŻO PRACY CZEKA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy: KASIA 18 DZIĘKI DOPIERO ZOBACZYŁAM ŻE SĄ PODOBNE:laugh2::sorry: POZDRAWIAM
 
Cześć dziewczynki!!!

Dopiero teraz się odzywam bo miałam dziś kiepski dzień. Mieliśmy ciężką noc. Adam co chwila się buził i potem nie mógł zasnąć. I obudziłam się z okropnym bólem głowy.:wściekła/y:
Dominisia- fajnie, że znowu się odezwałaś. Co do suwaczka to tu chyba jest najlepiej opisane co i jak https://www.babyboom.pl/forum/testy-f43/jak-wstawic-suwaczek-w-profilu-testy-14254/
Nefretete- no w końcu. Normalnie aż sie ucieszyłam jak to przeczytałam:-D
Kasia8118- jak masz jeden wolny voucher to ja też poprosze:tak:
Natalka- ja w poniedziałek nie przyjde bo nie będe miała auta:no:
Ampar- ale masz fajnie, że siostra przyjechała
Roksanna- nie wiedziałam, że jestes taka uduchowiona:-D:-D:-D
Doris- jak urzadzanie mieszkania? Mam nadzieje, że z Davidem już lepiej

Co do wypadu do chińczyka to mi pasuje. Ale też wolałabym sobote wieczór.
Zmykam już. Życze miłego wieczoru
 
reklama
Hejka.

Moje dzieciusie już śpią, ale ulga:-) Ja sama też jestem strasznie zmęczona:eek: ale będę wytrwale czekać na mojego pracusia:tak:

Kasia8118 ja poproszę o voucher o ile nie będzie Ci za ciężko;-):-D
Ania1812 może to na zęby;-) Obyscie dzisiaj mieli spokojniejszą noc.
Nefretete super wieści:-)
 
Do góry