reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ampar3-no muszę pogonić te wasze towarzystwo bo tak dalej być nie może:wściekła/y: a córcia 15listopada skończyła 2 latka:-) doris78-a więc moja droga,moja kawiarnia to costa przy kirgate,a co do tego zamieszkania to my sie nie dogadamy nigdy chyba:-D ale to nic,zawsze możemy się umówić w jakimś wyznaczonym miejscu,a ty gdzie mieszkasz może zdradz mi???:tak: mojadzidzia-wiesz,my jak pójdziemy to w południe ok 12może:-) i bardzo miło by było gdybyś/cie poszła/y z nami:tak:
 
reklama
doris78-zapomniałam odpowiedzieć na twe pytanie,a więc moja droga nie chodziłam 3 lata temu do collegu,tak więc nie wiem może kiedyś się na ulicy mijałyśmy:-)
 
AMPAR-no to decyzje niech podejmie reszta dziewczyn:tak:

KATARINA-a ja mieszkam na bd 12:tak:niedaleko bd5:tak:i w sumie znam tylko okolice tej piekarnii:-D
I moze faktycznie gdzies sie w centrum mijalysmy:sorry:
Do tej Costy my tez chodzimy z Sylwia,ale my chodzimy kiedy nasze baki spia:-Dbo inaczej,albo by nam kawe wypili,albo by Coste rozniesli:-D
 
witam dziewczyny:-):-)
Jakos nie moge sie zebrac na napisanie do was:zawstydzona/y::zawstydzona/y:U mnie szal w domu ,jutro mala ma chrismas party wiec juz dzis nie mogla zasnac:szok::szok::szok:Ja juz na pelnych obrotach tylko w sobote mialam gosci bo mialam swieto,wiec troche smutno mi sie zrobilo wiec Wigilia tez nie bedzie ciekawa bede beczec:-:)-(Nic uciekam laski:tak::tak:
 
hej
Ja tez sie ostatnio nie odzywam, bo zabiegana jestem. Nie mam polowy prezetow a juz w poniedzialek wylot. Ja nie lubie zakupow i jak mam stac i czekac na parking 30 min to mnie szlak trafia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: glupia jestem, ze nie zrobilam tego miesiac temu. Wczoraj moj maz mial urodziny i przyszlo pare osbo teraz taka zamulona jestem i w sumie nie wiem co komu mialam odpisac :sorry:sory

acha moje kochane dziecko zjadlo wczoraj 1/4 opakowania sudocremu(oczywiscie moj M mial ja pilnowac):sorry::eek: myslicie, ze moze jej cos byc, przespala spokojnie cala noc i teraz tez zachowuje sie normalnie???
ide robic kawe bo padne
milego dnia mamuski;-):tak::tak::tak:
 
hej kobitki:-):-):-)
Odebrałm wzorajsza przesyłke po godz,bo autokar stał w korku pod Bradford:wściekła/y:.A Amelka grzecznie siedziała w autku.Az byłam w szoku ze była taka cierpliwa,ale to chyba dlatego ze powiedziałm jej ze czekamy na prezenty od babusi:-D.
a wiec dostała lalkę krakowianke i sie usmiałm bo piewsze co to zaciekawiło ja to wianek na głowie lali ,po czym zaczela kwiatki wachac:-D.ale dzisiaj lala juz nie ma korali bo ciągle je nosi.
dostała czapkę wypasioną od jednej cioteczki i drugiej bajeczki.
A mamusia bluzeczkę,poncho na chlodniejsze dni(chyba sie przyda;-))No i wisiorek-słoneczko od mamusi z białego zlota.:-)
A i zięciowi sie tez coś skapneło:-D
Jak juz jestem taka chwali pięta to powiem wam ze misio kupił mi nowe autko na gwiazdkę:-):-):-)Kocham go ..........

A my dzisiaj z amelką w kuchni siedzimy ,robimy pierniczki.I chyba jeszce po zuzkę kasi dryndne.moze ktoś ma ochote sie przyłączyć???
Z tego co dzisiaj doczytałm to macie jutro spotkanko.Czy mozne prosić o jakieś szcegóły:-p
4 muchy a jakiego domku szukasz i gdzie???Moze my Ci troszke pomozemy
i do jakiej kwoty.
alex now widze ze leniwiec pospolity tez cię dopadł.
Doris78 dzieki za info.Trzymaj ją jak tylko potrzebujesz;-)
Ania 1812 I jak tam adaś zajada sie juz bigosem???
 
reklama
Witam koleżanki:-):-)

Wczoraj przez cały dzień u rodziców(tak jak Dorota już napisała), potem jak wróciłam to trzeba było położyc dzieciaki spac a jak usnęły to pojechałam do Tesco szukac jakis ozdób na choinkę. Oczywiście nic nie dostałam, były tylko takie piękne szklane bombki ale zarąbiście drogie bo 10Ł za kilka sztuk:szok: No i zero łańcuchów i lampek więc dzisiaj wyruszamy na podbój sklepów w poszukiwaniu bombek:sorry: Mam nadzieję, że maluchy moje będą znośne i dadzą matce poszukac:eek:

Agaam przecież ja sama i tak jadę, a Ty jesteś po drodze więc nie musisz mi się za nic odwdzięczac:tak: Ale skorooooo chcesz to jak zabaluję będę pamiętac o Twojej propozycji:-D;-)

Jstysiak na pewno wszystkie pamiętały tylko nie pisały o tym bo się wstydziły:-D Ale prezent Ci mąż sprawił, wow, pochwal sie co to za wechikół:-)

4muchy ale Was załatwili:szok::szok: współczuję:-(

Marta skoro do tej pory Maja czuje się dobrze to chyba już tak zostanie, może tylko kupa będzie inna. Smakowało jej chociaż?:-D

Ania ja też chciałam jechac ale chyba najwyższa pora żeby zacisnąc pasa bo ostatnio coś zbyt często sobie humor poprawiam w sklepach:-D Trzeba zacząc zbierac na wakacje:sorry:

Dziewczyny to gdzie jutro????????????
 
Do góry