reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam:-) jak tak sobie czytam co piszecie to aż się przykro robi:-( czy jest tutaj jakaś kobieta która nie ma rodziny na miejscu:zawstydzona/y: pozazdrościć takim tylko można:-( ale co tam,narzekać trzeba troszkę:tak: ja jak na razie wystroiłam okna:-) mąż jakoś nie ma czasu żeby zejść pod podłogę i wyciągnąć choinkę ,ale w ten weekend to zrobi:-) co do przygotowań do jeszcze nic nie robię jeszcze i szczerze mówiąc nie chce mi się,jakoś nie czuje tych świąt,4 rok z rzędu jesteśmy sami:-( tak więc u nas radości wielkiej nie ma,a sylwestry to pożal się Boże:-D w zeszłym roku postanowiłam go przespać,i położyłam się o 23 spać:tak: fajnie co??Oj ale smęcę wam:zawstydzona/y: Przepraszam,ale tak tylko sobie pisze,jakoś mnie wzięło:sorry: pozdrowienia dla was wszystkich:-)
 
reklama
Hej widzę że wszystkie przygotowują się całą parą do świąt.Mi się jakoś nie chce i ogólnie załapałam jakiegoś dołka:-(.Wszystko mnie denerwuje na maksa.Wczoraj postanowiłam wyjsc z chłopakami na spacer chociaż padało bo myślałam że nie wytrzymam.No i sobie trochę zmokliśmy a najlepsze było na koniec spaceru blisko domu jak Krystian się przewrócił i wpadł prosto w błoto.Wszystko do prania:wściekła/y:.Ale to nie koniec jego świecia po południu jak karmiłam Oliviera przygasił światło włączył muzykę techno i tańczył jak opętany:szok:.Normalnie jak naspidowany.I tak minął nam wczorajszy dzień.katarina26 ja jestem tą osobą która niema tu rodziny :tak:.Tylko ze to są moje pierwsze święta i sylwester w Anglii:tak:.sylwia.m i co wysłałaś mi tą książkę?Marta84 tak to jest z facetami :tak:.Dlatego rzadko zostawiam dzieci same z R można powiedziec ze prawie nigdy:tak:.
 
Dziś wam nie daje spokoju kobiety:-D ale mam takie pytanko do was:tak: czy któraś z was może miała też taki problem jak ja z założeniem zsuwaczka??:wściekła/y:chodzi o to,że nie mogę go skopiować:wściekła/y: męczę się już od wczoraj,nie wiem czy to wina moja czy komp.czy ja jestem zacofana:sorry: ale męczy mnie to:wściekła/y:
 
Czesc dziewczyny:-)

kasia8118 no to mialas wczoraj przygody:tak: jak tak czytam jakie dzieci potrafia byc zazdrosne to az boje sie miec drugie dziecko:-p:-D

katrina26 ja tutaj mam brata starszego ale mimo wszystko bralkuje mi rodzicow i reszty rodzenstwa strasznie bym chciala zby oni tez tutaj byli:-( no i to moje drugie swieta bez rodziny:-( ale pierwsze swieta z nasza ksiezniczka wiec napewno nie bedzie az tak smutno:-p

sylwiam no to nie pozozstaje mi nic innego jak czekanie az gdzies zabalujesz:-p:-D wiec czekam co zadecydujecie dziewczyny na temat jutrzejszego spotkania:tak:

marta84 niezla aparatka z Twojej Majeczki:-) skoro do tej pory nic jej nie bylo to pewnie juz nic nie bedzie tak mi sie wydaje;-)

Dzis bylam na malym spacerze i zmarzlam jak jasna ch**** niby slonko swieci ale zimno jest strasznie ale mimo to i tak zaraz ide na drugi spacerek po mezulka do pracy. A po powrocie wezmiemy sie chyba w koncu za swiateczny nastroj bo jakos jeszcze nie czuje tych swiat moze jak zmienie klimat to cos sie zmieni:-)

Pozdrawiam
 
Hej hej:-):-)
Ja wlasnie wrocilam z centrum,a;e spodni sobie nie kupilam:no:chyba nigdy moich kozakow nie ubiore:no:szybciej sie cieplo zrobi nim sobie kupie cos:crazy::crazy:
Ale tlumy w centrum,widac ze goraczaka przedswiateczna sie zaczela:tak:

MARTA84-ja dlatego kupilam preznty juz w polowie listopada:tak:i mam z glowy,a najbardziej sie wkurzalam jak sobie jakis preznt zaplanowalam a potem tego nigdzie juz nie mogalm kupic:crazy:
A te wszystkie dzieci sudcem lubia,pamietam jak Kuba mial ponad dwa lata i dorwal sudorcrem,caly byl w kremie i komoda z szybka:sorry:cala duza tubke zuzyl:shocked2:Gorzej byla z szybka,bo jej doczyscic nie moglam:cool:
No ale na szczescie nie jadl tego:-Dchyba:-D

KATARINA-po to tu jestesmy zeby sobie posmecic:tak::tak:wiec jak masz dola to pisz,pocieszmy Cie zawsze:-);-)
Powiem Ci ze nie wiem jakby to bylo jakbym tutaj nie miala siostry i rodzicow:no:pewnie ciezko:-(chyba Cie tym nie pocieszylam:sorry::-D


JSTYSIAK-ale Ty masz kochanego meza:tak:
 
KATARINA-Pisz ,pisz duzo bo ostatnio tutaj starszny zastoj sie zrobil:-(
Juz myslalm zeby jakas aferke rozpetac,to moze by sie cos ruszylo:-D:-DOczewiscie zartuje babki:-p:tak:;-)

A musisz skopiowac ten bbc code a potem wkleic w swoja sygnature:tak:

AGAAM-a ile Ty masz jeszcze rodzenstwa?i jestes najstarsza czy jaka??:-D:-)
 
doris ja mam 2 braci i siostre:-) a jestem jedna z mlodszych mlodsza ode mnie jest tylko moja siostrzyczka ktora ma 10 lat a bracia starsi jeden o 2 lata a drugi o 6 lat ;-)
 
Czesc

My tez z Maciejka bylismy na zakupach. Pokupowalam rozne rzeczy do jedzenia na podroz, takze zostaly mi tylko do zrobienia kanapki.
U nas rano snieg padal, ale sie wszystko topilo od razu, a Maciek caly czas pytal "Cio to?" :-)

doris - to ja mam odwrotny problem, nigdzie kozaczkow nie moge dostac, we wszystkich mi cholewki odstaja od nogi, a ja tak nie lubie :wściekła/y:
Kasia8118 - u mnie Kuba tez wczoraj zaliczyl glebe ;-) pod szkola biegali z dzieciakami po trawie i prawie rownoczesnie sie powywracali, pozostawiam wyobrazni w jakim stanie byla jego zolta kurtka, ja sie smialam, a on taki przejety jak on teraz autem pojedzie, ja sobie z niego zartowalam, ze bedzie biegl za nami :-D
katrina26 - no ja tez jestem jedna z tych nielicznych, ktora tutaj nie ma rodzinki, a do Costy to tez czesto chodze teraz z Maciejka, przedtem z Kubusiem, zawsze na ta czekoladowa mufinke:-)
sylwia - jak nic nie dostaniesz, to ja w dalszym ciagu mam te moje :tak:
jstysiak - no to Cie maz rozpieszcza :-)
Marta84 - u mnie tez dzieci ciagnie to sydocremu i tylko czatuja kiedy nie zamkne pudelka, na pewno jej nic nie bedzie
alexnow - ale popatrz na to z innej strony, jakby miala jakas polska kolezanke, to trudniej by jej szla integracja z angielskimi dziecmi, a takto fajnie odnalazla sie w grupie i nie ma zadnych problemow
 
KASIA J-moj David tez ostatnio jest na etapie -Cio jo jest???:-D:-D:-DOj i taka gadula sie z Niego zrobila w domu,bo jak gdzies pojdziemy to milczy jak grob:-D:-D
No i zycze Wam bezpiecznej i szerokiej drogi,zyczenia swiateczne potem zloze,bo pewnie bedziesz sie odzywac:tak:
W Pl sobie pewnie kupisz jakies fajne kozaczki:tak:
A my dzisiaj z J bylismy w subwayu i David nas mile zaskoczyl,ladnie siedzial i czekal az my zjemy i sobie kolorowal :tak:oj dorasta mi dziecko:tak:
I jak Kuba zareagowal jak mu powiedzials ze bedzie biegl za Wami??wzial to na serio??:-D
 
reklama
Doris no jakoś tak mnie się przymilknęło, :tak::tak::tak:, sama nie wiem czemu.
KasiaJ U mnie też rano padał śnieg i nic z niego nie ma, ale przed chwilą też spadł i pada dalej, nawet nie stopniał. Mati wniebowzięta.
A Matylda jak pierwszy raz widziała śnieg w książce, to mówiła, że to piana z wanny :-D:-D:-D, miałam z niej ubaw.
A z kozakami mam odwrotny problem, na moje łydy ciężko dostać.
Marta84 to Ci zrobiła "niespodziankę, miejmy nadzieję, że jej nie zaszkodzi.
Kasia8118 Krystian jak nic zazdrosny, musisz mu cały czas powtarzać ze go kochasz mocno.
Katrina ja też jestem tu sama samiusieńka, w zeszłym roku spędzaliśmy wigilię we troje, w tym też ale nie jest tak źle. Na święta czasem ktoś wpada ze znajomych, w tym my się wpraszamy :-D:-D:-D
Jstysiak mnie też się marzy moje autko, może być małe, byle bym miała je do swojej dyspozycji non stop.:sorry::sorry:
Ampar właśnie mówiłam Sylwii że podoba mi się ta opcja obiadu na wsi u Ciebie :-D:-D
Czy ktoś też reflektuje. Mojadzidzia ja Cie zabiorę.
 
Do góry