reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
katarina26 ja mam jakiegos dentyste,tylko teraz nie moge ulotki wyciagnac bo Nadia zasnela w hustawce i mi zagradza dostep do koszyczka :sorry: jak sie obudzi to postaram sie znalezc i ci napisze,super ze Wiktori sie poprawia,slodziaczek malutki :tak:
jstysiak buziaczki dla ciebie kobitko,ale cie nie bylo na forum :shocked2: jak tam Amelcia? a ja troszke musze sobie ponazekac na to moje dziecko bo jakby to bylo :-D ale ogolnie nie jest tak tragicznie :-D:-D
tynia i wiki pewnie juz po swietach cos wymyslimy,moja mamcia juz w domu to i wiecej czasu mam na wyjscia :-)
kasia8118 mi sie tak wczoraj przed snem dopiero przypomnialo o tym ulewaniu :zawstydzona/y: Nadia praktycznie po kazdym karmieniu ulewala dosyc sporo a nawet kilka razy zwrocila tak porzadnie ze zaraz caly koszyczek musialam prac i ja przebierac bo wszystko bylo mokre,samo przeszlo po ok 2miesiacach wiec moze i u Olivierka sie z czasem ustabilizuje :tak:
 
Hejka

Ania1218 z tym gotowaniem nie jest tak różowo jednego dnia gotowałam cały dzień a następnego obiad był z poprzedniego dnia, także poszłam na łatwiznę.

Oponę na szczęście udało się naprawić.Obyło się bez większych kosztów.;-)

Ja niestety w najbliżyszym czasie na spotkanie chyba nie znajdę czasu. Oprócz przygotowań do Świąt musimy szukać nowego domu. Dostaliśmy pismo z banku że właściciel domu w którym mieszkamy nie spłaca kredytu i musimy wyprowadzić się do 5 stycznia. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no:

Wczoraj u Adasia było przedstawienie, mówił całe jedno zdanie hi hi hi.

katarina26 witaj na forum:-):-):-):-):-):-)
 
Cześć dziewczynki!
Co tu takie pustki? Pewnie gorączka przedświąteczna ;-) Jak strasznie się ciesze, że nic nie musze robić.:-D
4muchy- a już miałam nadzieje. ;-) Nie zazdroszcze kłopotów z domem. Macie bardzo mało czasu na wyprowadzke. Ale jak nic nie znajdziecie to przecież Was nie wyrzucą na bruk:eek:
katarina26- niestety nie pomoge z dentysta bo byłam tu tylko u tego z Wakefield a tak to zawsze w Pl.
jstysiak- pochwal się co dostałaś od mamy
oleska- równiez życze wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku
kasia8118- fajnie, że Krystianowi podobało się w przedszkolu. Daleko masz do szkoły?
Natalka- super, że udało się ze smoczkiem.
Doris- mam nadzieje, że dzisiaj masz juz lepszy dzień. :tak::tak::tak:
Amar- jak dzisiaj Szymonek?

U nas dzien jak codzień. Pogoda strasznie mnie dobija. Do tego cały czas mam katar.:wściekła/y: No i jak co miesiąc przed @ bez kija nie podchodzić. ;-) Jutro mam w planach jechać do Matalana poprawić sobie humor. Musze sobie kupić jeszcze pare rzeczy na swieta:-D

Pozdrawiam
 
Ale smutno tutaj i pusto,:-( chyba przez te święta nie ma nikt czasu ani na spotkania ani na pisanie,a ja taka się czuje osamotniona:zawstydzona/y: mąż długo pracuje,i tak do świąt będzie:wściekła/y: a ja sama jak taka truśka:-D moje dziewczę nie chce ze mną rozmawiać:-( ogólnie mam przerąbane całe dnie,a jeszcze ta kwarantanna przez tydzień:no: ale w sobotę już się ruszam z domu,muszę iść na zakupy i sobie skocze do naszej ulubionej kawiarni z małą,tak więc jeśli znalazła by się chętna osoba która by chciała nam potowarzyszyć lub też zapoznać z nami to niech piszę:tak: My na to jak na lato:laugh2: niestety jestem tu nowa i nikogo jeszcze nie zdołałam poznać oprócz Dorotki i Nadii oczywiście,które pozdrawiam serdecznie,tak więc kobiety proszę piszcie:happy:
 
hej
U mnie kolejny dzien w domu- tylko wieczorem pozwolilam sobie sama wyskoczyc do wioski obok:tak: Szymcio dalej je slabiutko ale goraczki i wymiotow juz nie ma:-)
dzieki za zainteresowanie moim malym zbojem;-)
Ania1812- nawet nie wiesz jak ci dziekuje za przypomnienie o matalanie- jutro jade. Wiedzialam od tygodnia ze jeszcze gdzies, cos mam popatrzec i tak mnie to meczylo;-)
4muchy-:szok::szok::szok::szok::szok: Ale was zalatwili- przed swietami- gnojki:wściekła/y:
jstysiak- pochwal sie co dostalas w paczce:-p:-p
katarina26- fajnie ze sie duzo odzywasz i poganiasz wszystkie:tak:.Takieg kogos tu trzeba;-) Ile lat ma twoja corcia?
tyniaiviki- jutro bede na pewno- chociaz moze tylko na chwilke:tak:
mojadzidzia- ja ci dam sie nabijac:-p
Kasia8118- zazdroszcze ze sie krystian rozgoscil w przedszkolu:tak:
Natalka90- brawo dla grzecznej corci

I co z piatkiem? Chce sie komus tu przyjechac na wioske?
 
Czesc mile Panie:-)
My dzisiaj bisiadowalysmy u mamuski:-)

KATARINA-kurka ,no niestety nie wiem gdzie jest taki sklep:-D:-D:no:
Ale fajnie ze masz juz ze swoja mala gwiazda swoja kawiarnie:tak:a gdzie ???
Widzialm Twoje zdjecia w profilu i hmmm i wydjaesz mi sie znajoma,ale nie mam pojecia skad.Moze chodzilas do collegu w Bradford 3 lata temu???

MOJADZIDZIA-dzieki,a tak myslalm ze chyba mylimy place zabaw:-D:-D

ANIA1812-a Ty kiedy wyruszasz do pl???A humorek dzisiaj lepszy:tak:

AMPAR-jja tak sobie pomyslam ze moze sie spotkac gdzies na kulkach,to by dzieci pobiegaly i daly by kawy sie napic:tak:
Ja daje prawo wyboru miejsca dziewczynom co nie sa zmotoryzowane:tak:

KASIA8118-no to zaraz bedziesz miala w domu przedszkolaka:tak:

JSTYSIAK-a ok ,jakos leci:-D
Mam twoja ksiazke od Roksany:tak:szybko przeczytam i Ci ja oddam:tak:

NATALKA-gratulacje dla Claudii:-)

4MUCHY-i co stresowal sie Adas mowa???
Aha i mialm wczoraj pisac ze masz fajne suwaczki,szczegolnie te ramki mi sie podobaja:-)

ROKSANA-a Ty co taka milczaca??/:-(
 
Ostatnia edycja:
katarina26 nie moge znalezc tej ulotki :wściekła/y::wściekła/y: a niedawno ja wyciagalam bo podawalam siostrze numer telefonu :eek: o ktorej sie wybierasz na miasto,ja do poludnia jestem wolna wiec moze jakby nie padalo to skocze bo jeszcze kilka rzeczy musze kupic
ampar3 ja calkiem powaznie o tych nalesnikach-nawet nie smialabym sie nabijac :-p:-D:-D
doris78 tak myslalam ze wy pewnie u mamusi na leniuchowaniu bo tak pusto tu bylo ;-)
katin a ty to chyba po imprezce nie mozesz jeszcze dojsc do siebie skoro nic nam nie piszesz :confused2: :-D:-D:-D
roksanna1 no wlasnie tak sobie myslalam ze cos ostatnio zaniedbujesz forum-niedobra dziewczynka!!!
4muchy przykro mi ze sie znalezliscie w takiej sytuacji,szczegolnie ze teraz okres swiateczny a wy nie macie duzo czasu no ale na bruk was nie moga wywalic napewno, ja kiedys bylam w podobnej sytuacj-mialam tydzien na znalezienie mieszkania bo w kazdej chwili mogli przyjsc z nakazem z sadu :szok::szok: a juz bylam w 7miesiacu ciazy i latalam jak glupia zeby cos szybko znalezc
 
reklama
Do góry