reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

To ja tez sie przywitam.

Maciejka przed chwileczka mi zasnal, przytulil sie do mojego brzuszka i zaraz uslyszalam chrapanie :-D Takze mam chwileczke ciszy, zanim Kuba wroci ze szkoly.
U mnie dzieciaczki sie kapia razem i lazienka wyglada tak, jakby tam przeszedl tajfun. Wszystko jest mokre.

sylwia - jak wyszedl losos? ja nigdy nie robilam bez skorki :-)
natalka - ja tez mam do wszystkich daleko :-(wszyscy prawie mieszkaja z drugiej strony Bradford
mamatrojeczki - bardzo mi przykro, jak dzieciaczki zareagowaly?
 
reklama
Witam po dluzszej przerwie ale jakos czasu mi brak a czasem nawet checi bo jak juz siade to mam odrazu pomoc moja corcie i wtedy to juz sie nic nie da napisac:):tak: Bylam w tydzien temu u tego polskiego lekarza, dowiedzialm sie jaka mogla byc przyczyna moich krwawien. Okazalo sie na usg ze mam miesniaka o czym nie mialam zielonego pojecia. Sa to gozki ktore sa wielkosci ziarenka grochu i moga siagnac wielkosc pomaranczy. Niby to nic strasznego ale moga byc pewne problemy lub tez nie dopiero sie to okaze jak sie on bedzie zachowywal w czasie ciazy:-(troche se na ten temat poczytalam ale sa rozne przypadki tego. Tego miesniaka bede mogla usunac dopiero pol roku po porodzie. Czy ktoras z was miala jakas znajama z miesniakiem w ciazy?
mamatrojeczki - bardzo mi przykro:(
 
Kasiek27 - ja mialam miesniaki na jajnikach przed pierwsza ciaza, bralam leki, ktore musialam odstawic, bo okazalo sie, ze jestem w ciazy, w trakcie ciazy one zaniknely, wchlonely sie, czy jak to nazwac, lekarz mi o tym mowil, ze tak sie moze zdarzyc, pod wplywem hormonow ciazowych, wiec moze u Ciebie tez tak jest, za jakis czas zrob sobie znowu badanie i wtedy sie okarze, czy one maleja, czy rosna, a czy przed zajsciem w ciaze odczuwalas jakies bole albo dyskomfort podczas sexu, podczas okreslonych pozycji, bo u mnie tak bylo.
 
Witam
Jutro wolne i licze na słoneczko:cool2:i lekki wiaterek ,chyba nie mama za duzych wymagan:sorry:troszke prania sie zebrało
Mamatrojeczki składam kondolencje
Evelii miło ze sie odezwałas
Roksanna kurcze i ominoł mnie bigos z ryba:-p
Natalko ja tez zawsze bralam dzieci do wanny ,uwazam ze to swietna zabawa , i dziecko jest takie szczesliwe:happy: i bałagan mniejszy:tak:
 
Hejka!!!
tyniaiwiki- dziękuje w imieniu Adasia:-)
Agaam- jak Adaś budzi się w nocy to na wpółśpiąca podaje mu cyca ale mimo to cały czas jestem niewyspana. Śliczniutką masz córeczke.
Katin- dołączam sie do Twoich życzeń co do pogody. Też mam mnóstwo prania.
mojadzidzia- jak tam po szczepieniu?

A ja w końcu dałam Adamowi papke marchewkowo-ziemniaczkową. Krzywił się jakbym mu dawała sok z cytryny. Ale chyba mu smakowało bo chętnie otwierał buzie.
Na pierwszym zdjęciu jest mina po jedzonku. A na drugim jak zdjął sobie ustami skarpete i ją żuł:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • zdj. 061.jpg
    zdj. 061.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 21
  • zdj. 066.jpg
    zdj. 066.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 26
natalka kochniutka nawiedze cie jutro mialam dzis to zrobic ale mojego kierowcy coreczka zaczela strzasnie wymiotowac wiec nie dalo rady aby jechac bidulka pewnie jej cos zaszkodzilo ale mam nadzieje ze jutro bedzie oki
 
Kasiaj no badanie mam powtorzyc tak za okolo miesiac wiec wtedy sie okaze co sie z nim dzieje. A co do bolu czy dyskomfortu czasem ale nie zawsze. Ale dzieki za informacje. Dobrze by bylo zeby ''zniknely'' bo wtedy bym nie musiala miec zabiegu. A jak tam u Ciebie ciaza przebiega?
 
Kasiek27 - ciaza przebiega dobrze, maluch rosnie, cos juz brzuszek widac, nawet moj B zauwazyl dzis, ze w koncu po mnie widac, ze w ciazy jestem, a co do mojego samopoczucia, to troche lepiej, jeszcze rano wymiotuje, a w dzien mnie troche mdli, ale nie jest juz tak tragicznie, jak wczesniej. Powoli zaczynam normalnie funkcjonowac. Najbardziej mi brakuje mozliwosci swobodnego poruszania sie, ciagle nie mogle prowadzic autka, spacery tez odpadaja, bo mam zawroty glowy i czuje sie taka uwiazana w tym domu.
 
na którą wogóle jest to spotkanie u doris w sobote?? :sorry:ja bede napewno :tak: tylko nie powiedziałyscie czy mam cos zrobić czy moge przyniesc jakies ciastka chipsy i takie pierdoły ;-):sorry:

tynia i wiki ja jade jutro do bradford do mamy :sorry:
 
reklama
hej
Ja cos nie mialam kiedy napisac. Spalam do 16.30 pozniej na urodziny do knajpki i prosto do pracy. Mam malo gosci wiec moge skrobnac:tak:
mamatrojeczki- bardzo mi przykro. Trzymaj sie dzielnie:-(
Natalka1990- ja kapiele praktykuje z szymonkiem do tej pory. Super zabawa- raz z tata raz ze mna:tak:
evelii, kasiek27- fajnie ze skrobnelyscie . Oby czesciej i wiecej:tak:
Sylwiam- malo monitora nie poplulam- kolezanka z podstawowki:-D:-D- atrakcyjna chociaz:-D:-D????? No i chyba juz niedlugo sie wyspie bo nie zrobili grafiku po mojej mysli wiec musze dac wypowiedzenie:tak:
kasia8118- zazdroszcze snow:tak: Niech mi sie tez cos takiego przysni, prosze:-p A co do jutra to chyba nie dam rady pociagnac i musze sie walnac bo potem zasne u doroty na imprezce:szok: wiec do soboty;-)

Cos jeszcze chcialam ale nie pamietam co:-( Moze doczytam to sobie przypomne. Ide popracowac albo chociaz posciemniac;-)
A katin- myslalam ze chcesz sie jutro poopalac:cool2::cool2::cool2:
 
Do góry